• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • atrakciju parki - iekārtas

Rezultāti

Atrakciju parki - iekārtas - Imports eksports

 1. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln is focused on manufacturing offshore containers in accordance with DNV 2.7-1 and DNV 2.7-2 as well as EN 12079. We carry out development and testing/certification of these products in collaboration with GL (Germanischer Lloyd). Our products: Transformer stations, fire protection containers, noise protection containers, special containers and control cabinet containers. In the offshore sector, special requirements are placed on containers which other containers cannot meet. Offshore containers are used for transporting goods, but also as enclosures for machines, systems and controls, as storage space or for accommodating people on oil and gas drilling platforms, as well as on transformer platforms.

 2. BERTAZZON 3B SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Bertazzon 3B is one of the leading equipment manufacturers for amusement parks. Projects may be standard or bespoke, designed for fixed amusement parks, or wheeled for mobile parks. All products are manufactured in-house by certified specialist staff, thus guaranteeing quality and safety. The after-sales service is adapted and tailored to the customer and is guaranteed throughout the world. The MADE IN ITALY touch of genius and imagination.

 3. DEMO BELGIUM

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DEMO BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārvietojami celtņi nozarē. Tas darbojas arī Atrakciju parki - iekārtas, Electrical equipment, rolling machines, electrical supply for the railway industry, Cable sheaths, girdle, Atrakciju parki - iekārtas, un Industrial machinery nozarēs. Tas atrodas Daverdisse, Beļģija.

 4. SELA GROUP

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SELA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Forli', Itālija.

 5. INDUSTRIE RICREATIVE SRL

  Itālija

  Uzņēmums INDUSTRIE RICREATIVE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sports - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Atrakciju parki - iekārtas, Izklaide un atrakcijas, Atrakciju parki - iekārtas, leisure - equipment, Izklaide un atrakcijas, un trampolines nozarēs. Tas atrodas Porto Mantovano (mn), Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Himmelkron, Vācija.

 3. ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Zhongshan, Ķīna.

 4. ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC.

  Turcija

  Uzņēmums ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD

  Austrālija

  Uzņēmums XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī 3- and 5-axis CNC machining, un Aluminium die casting nozarēs. Tas atrodas Xiamen, Austrālija.

 1. MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN

  Vācija

  Uzņēmums MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Willstätt, Vācija.

 2. SELA GROUP

  Itālija

  Uzņēmums SELA GROUP, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fairground rides and games, micropiste, un electric cars for amusement parks nozarēs. Tas atrodas Forli', Itālija.

 1. PARKS AND PARKS

  Maroka

  Uzņēmums PARKS AND PARKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī construction of amusement parks nozarēs. Tas atrodas Agadir, Maroka.

 2. HAPPY - FUN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HAPPY - FUN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas St. Johann In Der Haide, Austrija.

 3. ALBA ARCADE

  Turcija

  Uzņēmums ALBA ARCADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī electronic games for arcades, amusement park equipment, un electronic games nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. BLEU HELIUM

  Beļģija

  Uzņēmums BLEU HELIUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Galdiņspēles, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, inflatable castle hire, inflatable game rental, un Galdiņspēles nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas atrodas Yulong, Ķīna.

 6. JOHNY JUMPER

  Beļģija

  Uzņēmums JOHNY JUMPER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem nozarē. Tas darbojas arī Atrakciju parki - iekārtas, equipment rental for parties, children's games, un Atrakciju parki - iekārtas nozarēs. Tas atrodas Putte, Beļģija.

 7. IVEBA

  Beļģija

  Uzņēmums IVEBA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Bouncy castles, party items, un supplies for parties and banquets nozarēs. Tas atrodas Baal, Beļģija.

 8. JUMP BOUNCER

  Beļģija

  Uzņēmums JUMP BOUNCER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, party items, supplies for parties and banquets, un equipment rental for parties nozarēs. Tas atrodas Heusden, Beļģija.

 1. ATTRACTIEVERHUUR SPRINGKING

  Beļģija

  Uzņēmums ATTRACTIEVERHUUR SPRINGKING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, children's attractions, un renting attractions for children nozarēs. Tas atrodas Hulshout, Beļģija.

 2. DK RENTS

  Beļģija

  Uzņēmums DK RENTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, renting attractions for children, children's attractions, un party decorations nozarēs. Tas atrodas Geetbets, Beļģija.

 3. SFB EXPORT

  Turcija

  Uzņēmums SFB EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vannas dvieļi nozarē. Tas darbojas arī Atrakciju parki - iekārtas, Atrakciju parki - iekārtas, cot sheets, un Adventure playground equipment nozarēs. Tas atrodas Van, Turcija.

 4. COSMOS EVENTS

  Beļģija

  Uzņēmums COSMOS EVENTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, party decorations, tent rental, un rental of marquees nozarēs. Tas atrodas Overpelt, Beļģija.

 5. ADS AMUSEMENTSVERHUUR

  Beļģija

  Uzņēmums ADS AMUSEMENTSVERHUUR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, un Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 6. CHATEAUX LORIES

  Beļģija

  Uzņēmums CHATEAUX LORIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Svētki - preces un rotājumi, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, inflatable castle hire, inflatable game rental, un Svētki - preces un rotājumi nozarēs. Tas atrodas Tournai, Beļģija.

 7. ETS MARCEL LUTZ EML

  Francija

  Uzņēmums ETS MARCEL LUTZ EML, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī fairground rides and games, un Riding arena installation nozarēs. Tas atrodas Ingwiller, Francija.

 8. ANIMIX

  Beļģija

  Uzņēmums ANIMIX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Svētki - preces un rotājumi, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, performance and entertainment attraction rental, un Svētki - preces un rotājumi nozarēs. Tas atrodas Zarren (kortemark), Beļģija.

 9. TIMELESS FUN

  Beļģija

  Uzņēmums TIMELESS FUN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, un Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem nozarēs. Tas atrodas Linter, Beļģija.

 10. AMUTOYS

  Beļģija

  Uzņēmums AMUTOYS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atrakciju parki - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, Materiāls un ekipējums atpūtas parkiem, children's games, un equipment rental for parties nozarēs. Tas atrodas Melle, Beļģija.