• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRAPHIC INVEST & CONSULT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Trafaretiespiešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iespiedmašīnas, Ofseta drukas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Drukāšana - furnitūra, Iesiešana - furnitūra, Trafaetdruka - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Pontillas, Beļģija.

 2. FUCHS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FUCHS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Geretsried, Vācija.

 3. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Tekstilizstrādājumu krāsošana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, industrial textile machine supplies and accessories, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Esparreguera-Barcelona, Spānija.

 4. BELTEX DISTRIBUTION

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BELTEX DISTRIBUTION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tehniskie tekstili industriālai lietošanai, Drukāšana - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tehniskie tekstili industriālai lietošanai, Drukāšana - furnitūra, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, digital printing medium, polyester textile, un biodegradable tarpaulin nozarēs. Tas atrodas Mont-Saint-Guibert, Beļģija.

 5. SIMON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIMON GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wyhl, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MULTI-PLOT EUROPE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tintes, CAD applications for cutting, un electronic tintometers nozarēs. Tas atrodas Bad Emstal, Vācija.

 3. TISSUS PRINT

  Francija

  Uzņēmums TISSUS PRINT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cuers, Francija.

 4. SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 5. BEE BRANDED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BEE BRANDED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Long Eaton, Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 1. ACM

  Beļģija

  Uzņēmums ACM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Audumu apdrukāšana nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, textile industry, promotional prints, un communication agency nozarēs. Tas atrodas St-Truiden, Beļģija.

 2. L'ATELIER DU TOTE BAG

  Francija

  Uzņēmums L'ATELIER DU TOTE BAG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Boulogne-Billancourt, Francija.

 1. LECTRA SA

  Francija

  Uzņēmums LECTRA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tehniskie tekstili, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tehniskie tekstili, compound materials, un cadm design nozarēs. Tas atrodas Cestas, Francija.

 2. KLISJEE CREATIEF

  Beļģija

  Uzņēmums KLISJEE CREATIEF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Izšuvumi, Audumu apdrukāšana, Izšuvumi, banners, un photography nozarēs. Tas atrodas Aalst, Beļģija.

 3. IMPRIM'SPORT

  Beļģija

  Uzņēmums IMPRIM'SPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumu apdrukāšana nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, posters, advertising stickers, un commercial printed matter nozarēs. Tas atrodas Franc Waret (fernelmont), Beļģija.

 4. FRANCE TEINTURE

  Francija

  Uzņēmums FRANCE TEINTURE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu krāsošana, un Tekstilizstrādājumu krāsošana nozarēs. Tas atrodas Troyes, Francija.

 5. DV TEXTILES

  Beļģija

  Uzņēmums DV TEXTILES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Audumu apdrukāšana, restaurant and institution workwear rental, work apparel printing, un technical work clothes nozarēs. Tas atrodas Aubel, Beļģija.

 6. MARQUET S.T.P

  Beļģija

  Uzņēmums MARQUET S.T.P, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Audumu apdrukāšana, silkscreen printing on cotton, serigraphy, un personalizing objects nozarēs. Tas atrodas Arlon, Beļģija.

 7. CREDECO

  Beļģija

  Uzņēmums CREDECO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Reklāmas trafaretdruka, Audumu apdrukāšana, Reklāmas trafaretdruka, articles and items for advertising and promotions, un personalizing objects nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 8. MULTI PRINT

  Beļģija

  Uzņēmums MULTI PRINT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Audumu apdrukāšana nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, offset printing machines, screen printing for clothing, un foil-stamping nozarēs. Tas atrodas Mons, Beļģija.

 1. HASSOPRINT

  Beļģija

  Uzņēmums HASSOPRINT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Audumu apdrukāšana nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Digitālā druka, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un Digitālā druka nozarēs. Tas atrodas Hasselt, Beļģija.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Vērpšana un vīšana - iekārtas un aprīkojums, Aušana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 3. JESYPRINT

  Beļģija

  Uzņēmums JESYPRINT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Audumu apdrukāšana, textile marking, un labels for offset printing nozarēs. Tas atrodas Herselt, Beļģija.

 4. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums COMHAIRE INTERNATIONAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - gatavošanas, vērpšanas un aušanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Tekstilizstrādājumi - griešanas mašīnas, Tekstilizstrādājumu plucināšana - iekārtas un aprīkojums, un machines for treating and finishing textile fibres nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 5. ADELCO SCREEN PROCESS LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ADELCO SCREEN PROCESS LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bordon, Apvienotā Karaliste.

 6. EMF TEXTIELDRUKKERIJ

  Beļģija

  Uzņēmums EMF TEXTIELDRUKKERIJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Audumu apdrukāšana, Trafaretdruka uz auduma, Audumu apdrukāšana, Trafaretdruka uz auduma, textile marking, un graphical creation nozarēs. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 7. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tintes nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Flexo direct printing, Label printing systems, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, un sheeting lines nozarēs. Tas atrodas Renchen, Vācija.

 8. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, inkjet file printing, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, cutting machines and equipment for the clothing industry, un ink-jet printer nozarēs. Tas atrodas Herrsching, Vācija.

 9. NEGOCEPT

  Francija

  Uzņēmums NEGOCEPT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Uzņēmumu konsultēšana, Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums, Uzņēmumu konsultēšana, un Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas La Seyne-Sur-Mer, Francija.

 10. FHU THIEL

  Polija

  Uzņēmums FHU THIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī metal wire articles nozarēs. Tas atrodas Kleszczow, Polija.

Filtri

Rezultāti

Auduma apdrukāšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

150 Uzņēmumi