• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • augļu konservi un ievārījumi

Rezultāti

Augļu konservi un ievārījumi - Imports eksports

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francija

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Olas, Kartupeļi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Sieri, Augļu konservi un ievārījumi, Lauksaimniecības produkcija, agricultural products, rice, un wholesale foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Dronten, Nīderlande.

 3. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Ēdināšana, Uzņēmumu suvenīri, Gastronomija - īpašs sortiments, Pārtikas produkti - imports, eksports, Ēdināšana, Uzņēmumu suvenīri, Gastronomija - īpašs sortiments, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Lyon, Francija.

 4. MAISON NIALÉ

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAISON NIALÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Virces, Taisnīga komercija, Gastronomija - īpašs sortiments, Kafija un tēja, Virces, Taisnīga komercija, Gastronomija - īpašs sortiments, un Kafija un tēja nozarēs. Tas atrodas Gennevilliers, Francija.

 5. ANTALYA RECELLERI

  Turcija

  Uzņēmums ANTALYA RECELLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Antalya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SAFRUNAT SL

  Spānija

  Uzņēmums SAFRUNAT SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Campllong, Spānija.

 2. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums HANDS ON EARTH LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Garšvielas, ekstrakti un virces, Augļu konservi un ievārījumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, infusions and herbal teas, Garšvielas, ekstrakti un virces, un Augļu konservi un ievārījumi nozarēs. Tas atrodas São Pedro De Oliveira, Portugāle.

 3. BIOSOLNATURA SRL

  Itālija

  Uzņēmums BIOSOLNATURA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Carlentini, Itālija.

 4. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī marmalades, un extra virgin olive oil nozarēs. Tas atrodas Catarroja, Spānija.

 5. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Spānija

  Uzņēmums ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Coffee pods, Augļu konservi un ievārījumi, single dose fillers, un Tomato paste nozarēs. Tas atrodas Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Spānija.

 1. CONSERVAS RAJOPE

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS RAJOPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Quel-La Rioja, Spānija.

 2. BIOLOKLOCK

  Francija

  Uzņēmums BIOLOKLOCK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, biological marmalade, Ecological jams, Augļu konservi un ievārījumi, un spreadable fruit creams nozarēs. Tas atrodas Montpezat D'agenais, Francija.

 1. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī organic farming preserves, small-scale manufacture, preserves, un sweet wine nozarēs. Tas atrodas Macerata, Itālija.

 2. VIDECA

  Spānija

  Uzņēmums VIDECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Villanueva De Castellón-Valencia, Spānija.

 3. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MINGABIO GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Augļu konservi un ievārījumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, Augļi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Augļu konservi un ievārījumi, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francija

  Uzņēmums DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtika - delikateses nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Kafija un tēja, Augļu konservi un ievārījumi, Delicatessen products, Kafija un tēja, un chocolate gift boxes nozarēs. Tas atrodas Saint Georges Sur Loire, Francija.

 5. SUN & FRUITS

  Spānija

  Uzņēmums SUN & FRUITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī hand-crafted production, un organic fruit nozarēs. Tas atrodas Sant Hipòlit De Voltregà, Spānija.

 6. GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC

  Azerbadžāna

  Uzņēmums GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu sulas nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Production of high-quality fresh fruit juices, fresh drink with pomegranate extract base, un Augļu konservi un ievārījumi nozarēs. Tas atrodas Baku, Azerbadžāna.

 7. UNISTAR TREJD

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums UNISTAR TREJD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī fruit preserves, spreadable vegetable creams, un preserved foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Veles, Ziemeļmaķedonija.

 8. DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S

  Turcija

  Uzņēmums DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Kartepe, Turcija.

 1. LES CONFITURES DU CLOCHER

  Francija

  Uzņēmums LES CONFITURES DU CLOCHER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Ars En Re, Francija.

 2. TIENDAS CASA ALONSO

  Spānija

  Uzņēmums TIENDAS CASA ALONSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī extra virgin olive oil nozarēs. Tas atrodas Guijo De Santa Bárbara, Spānija.

 3. FRUCOPASA

  Spānija

  Uzņēmums FRUCOPASA, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, Konservēti augļi, preserves, preserves, un fruit chutneys nozarēs. Tas atrodas BINACED - HUESCA, Spānija.

 4. BRUNIA

  Itālija

  Uzņēmums BRUNIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas atrodas Paternò, Itālija.

 5. CESARIN SPA

  Itālija

  Uzņēmums CESARIN SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī candied fruit, preserves, un candied fruits nozarēs. Tas atrodas Montecchia di Crosara, Itālija.

 6. ORGANIKADAN

  Turcija

  Uzņēmums ORGANIKADAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī diabetic food, un fruit chutneys nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 7. OLIVIERS ET CO

  Francija

  Uzņēmums OLIVIERS ET CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Garšvielas, ekstrakti un virces nozarē. Tas darbojas arī Kosmētika, Olīveļļa, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Augļu konservi un ievārījumi, Kosmētika, Olīveļļa, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Augļu konservi un ievārījumi nozarēs. Tas atrodas Mane, Francija.

 8. MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

  Turcija

  Uzņēmums MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī preserves nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. C.O.P.Y.R.

  Francija

  Uzņēmums C.O.P.Y.R., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Seasonings, fruit coulis, un candied fruit nozarēs. Tas atrodas Lorp Sentaraille, Francija.

 10. KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED

  Šrilanka

  Uzņēmums KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī tropical fruit juices nozarēs. Tas atrodas Colombo, Šrilanka.

Filtri

Rezultāti

Augļu konservi un ievārījumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

926 Uzņēmumi