• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. S&M AGRICOLE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums S&M AGRICOLE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, spare parts, wholesale, production of agricultural machinery, Lauksaimniecības produkcija, un scrub-clearers for large areas nozarēs. Tas atrodas Ingwiller, Francija.

 2. MIPE VIVIANI SRL

  Itālija

  Uzņēmums MIPE VIVIANI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Monteriggioni, Itālija.

 3. INGAUNA VAPORE SRL

  Itālija

  Uzņēmums INGAUNA VAPORE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie boileri nozarē. Tas darbojas arī Termoelektrostacijas, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, gas steam generators for heating plants, Termoelektrostacijas, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un heat treatment nozarēs. Tas atrodas Castelbianco, Itālija.

 4. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, farm machinery, Farm tools, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 5. LENKOMTECH

  Rusija

  Uzņēmums LENKOMTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Cisternu piekabes, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Cisternu piekabes, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DE BESTRATER

  Beļģija

  Uzņēmums DE BESTRATER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļu būve - materiāli nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Beverlo, Beļģija.

 2. MAES

  Beļģija

  Uzņēmums MAES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Dārza instrumenti, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Dārza instrumenti, un articles for plumbing nozarēs. Tas atrodas Kasterlee, Beļģija.

 3. PRODIAFIX-LUX

  Luksemburga

  Uzņēmums PRODIAFIX-LUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dimanta griežņi nozarē. Tas darbojas arī Zāģēšanas darbgaldi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Zāģēšanas darbgaldi, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Esch Sur Alzette, Luksemburga.

 4. TOMENZOLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOMENZOLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, beach cleaners, un swathers nozarēs. Tas atrodas Monzambano, Itālija.

 5. ANDREAS STIHL, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums ANDREAS STIHL, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sintra, Portugāle.

 1. SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes gatavošana, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, farm machinery, farming industrial machinery, un Augsnes gatavošana nozarēs. Tas atrodas Jussey, Francija.

 2. DI CASA TARIMAS

  Spānija

  Uzņēmums DI CASA TARIMAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī laminated flooring nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. DE BRUYCKER

  Beļģija

  Uzņēmums DE BRUYCKER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Būvniecība - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, used machinery bought and sold, hire and sale of construction machinery, un construction site machinery rental nozarēs. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

 2. AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Seara, Portugāle.

 3. GRAMEGNA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GRAMEGNA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, spading machines, un hoeing machines nozarēs. Tas atrodas Broni, Itālija.

 4. KUHN HUARD SA

  Francija

  Uzņēmums KUHN HUARD SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī farming machinery, agricultural machinery carried and towed, forest machinery work, un forest barking machines nozarēs. Tas atrodas Châteaubriant Cedex, Francija.

 5. WOLFF-WEYLAND

  Luksemburga

  Uzņēmums WOLFF-WEYLAND, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, tractor, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Noerdange, Luksemburga.

 6. SIMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIMA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī multi-blade cutters nozarēs. Tas atrodas Ripa Teatina, Itālija.

 7. DUCHESNE LOCATION

  Beļģija

  Uzņēmums DUCHESNE LOCATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī street works machinery rental nozarēs. Tas atrodas Huy, Beļģija.

 8. ETRAMA SA

  Šveice

  Uzņēmums ETRAMA SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Etagnières, Šveice.

 1. AGROMET

  Spānija

  Uzņēmums AGROMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības mašīnas, un Lauksaimniecības mašīnas nozarēs. Tas atrodas Ejea De Los Caballeros, Spānija.

 2. INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Belmonte Calabro, Itālija.

 3. UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī agricultural machinery and equipment, agricultural products, farm vehicles, un farm machinery nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. VELES AGRO LTD.

  Ukraina

  Uzņēmums VELES AGRO LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mechanical Seeders, Pneumatic seeders, harrow disks, un ploughs nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 5. MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL

  Austrija

  Uzņēmums MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Sēšana un stādīšana - mašīnas un aprīkojums, un Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Liezen, Austrija.

 6. XELAN INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums XELAN INTERNATIONAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Simmerath, Vācija.

 7. DOMS - VAN DEN BOSSCHE

  Beļģija

  Uzņēmums DOMS - VAN DEN BOSSCHE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Rokas instrumenti bez motora, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Rokas instrumenti bez motora, garden machine hire and repairs, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un electric lift truck hire nozarēs. Tas atrodas Lier, Beļģija.

 8. HEBETECHNIK KOSTINEK

  Vācija

  Uzņēmums HEBETECHNIK KOSTINEK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 9. CRETTENAND MACHINES AGRICOLES SÀRL

  Šveice

  Uzņēmums CRETTENAND MACHINES AGRICOLES SÀRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Conthey, Šveice.

 10. EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING

  Vācija

  Uzņēmums EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Landau, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

608 Uzņēmumi