• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • augstspiediena tīrīšanas mašīnas

Rezultāti

Augstspiediena tīrīšanas mašīnas - Imports eksports

 1. PRISM

  Francija

  Verified by europages badge

  PRISM : manufacturer of protective masks 100% Made in France. Founded in August 2020, against the background of a public health crisis, PRISM (Médical Protect) is an industrial French manufacturer set up by a group of experienced healthcare entrepreneurs working with a designer of mask machinery. Its business is to "manufacture and trade in all types of equipment or apparatus to prevent or treat risks relating to health and microbial activity." • Made in France : Located near Montpellier, the company seeks to create an independent industry in France for single-use respiratory protective masks, using raw materials that are 100% Made in France. • Our products : FFP1, FFP2, FFP3 masks: duckbill shape. Type I, II and IIR surgical masks in 3 colours: blue, white and black. Customisable FFP2 masks (logo, messages, etc.). Customisable surgical masks (type I, II and IIR), monochrome and 4-colour (logo, messages, etc.). • Tested and certified : Double certification for our FFP1, FFP2 and FFP3 masks : EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR and EN 14683: 2019 + : 2019. Surgical masks comply with: EN 14683: 2019 + : 2019. • PRISM certifications : ISO 13485 (health), ISO 9001 and EnVol. • Expand your catalogue of medical apparatus : Develop your range and PRISM products. Contact us: j.yvanez@prism-medical-protect.fr

 2. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARGONN EQUIPEMENTS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Clermont En Argonne, Francija.

 3. SC-TECHNOLOGIE AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SC-TECHNOLOGIE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Frauenfeld, Šveice.

 4. G. DREXL GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums G. DREXL GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Bad Abbach, Vācija.

 5. FLOW-TECH PRODUCTS GMBH

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLOW-TECH PRODUCTS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Ziefen, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Weyhe, Vācija.

 2. CLENA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLENA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie putekļsūcēji, high pressure water heating, high-pressure pumps, high pressure water systems, un Rūpnieciskie putekļsūcēji nozarēs. Tas atrodas Flensburg, Vācija.

 3. GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroģenerējošās sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, petrol engines, hot hydro cleaners, tool trolleys, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Glinde, Vācija.

 4. SABVA

  Beļģija

  Uzņēmums SABVA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī high-pressure car washers, high pressure polishing machines for industrial use, industrial sweepers, un Wet and Dry Vacuum Cleaners nozarēs. Tas atrodas Profondeville, Beļģija.

 5. KÄRCHER CENTER EISELE KG

  Austrija

  Uzņēmums KÄRCHER CENTER EISELE KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Kufstein, Austrija.

 1. BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®

  Vācija

  Uzņēmums BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, high-pressure pumps, high pressure washes, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Beilstein, Vācija.

 2. DIMACO SAT

  Francija

  Uzņēmums DIMACO SAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas CHINON, Francija.

 1. FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Wilnsdorf, Vācija.

 2. COMET S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums COMET S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, piston pumps, pressure water cleaners, pumps for high and very high pressure, un Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 3. MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Breitscheid, Vācija.

 4. ROHRER GROUP

  Austrija

  Uzņēmums ROHRER GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko pētījumu iestādes, Rūpnieciskā tīrīšana, Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Rūpnieciskā tīrīšana, Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Schwechat, Austrija.

 5. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turcija

  Uzņēmums TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās veļas mašīnas un centrifūgas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, accessories and spare parts, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un vacuum pump maintenance nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. EXACT HOCHDRUCKREINIGER

  Vācija

  Uzņēmums EXACT HOCHDRUCKREINIGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī high pressure polishing machines for industrial use nozarēs. Tas atrodas Bad Salzdetfurth, Vācija.

 7. FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME

  Vācija

  Uzņēmums FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 8. SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Benningen, Vācija.

 1. MECLEAN

  Nīderlande

  Uzņēmums MECLEAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, washers, industrial dust exhausters, un brushers nozarēs. Tas atrodas Terneuzen, Nīderlande.

 2. KRÄNZLE FRANCE SARL

  Francija

  Uzņēmums KRÄNZLE FRANCE SARL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie putekļsūcēji, steam cleaners for industrial cleaning, Rūpnieciskie putekļsūcēji, un sweepers nozarēs. Tas atrodas Lille, Francija.

 3. KARATAS TEKNOJET MAKINA SANAYI VE TICARET

  Turcija

  Uzņēmums KARATAS TEKNOJET MAKINA SANAYI VE TICARET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. AKKURAT CONSULTING

  Luksemburga

  Uzņēmums AKKURAT CONSULTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Valymo įmonės nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, gardening, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un garden sheds nozarēs. Tas atrodas Mersch, Luksemburga.

 5. TURBOTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TURBOTECNICA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Aprīkojums apstrādei ar smilšu strūklu, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, chipping machines, un Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 6. DYNAJET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DYNAJET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Nürtingen, Vācija.

 7. MALDOY

  Beļģija

  Uzņēmums MALDOY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, tools, food and agriculture industry machines, washers, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Sint-Katelijne-Waver, Beļģija.

 8. SCW MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums SCW MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. FALCH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FALCH GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Leobersdorf, Austrija.

 10. KNAPPWULF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KNAPPWULF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Elektroenerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Generator, sweeper, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, un tool trolleys nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Augstspiediena tīrīšanas mašīnas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1008 Uzņēmumi