• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas

Rezultāti

Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas - Imports eksports

 1. DILL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DILL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Ehningen, Vācija.

 2. FOGSIS IKLIMLENDIRME MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FOGSIS IKLIMLENDIRME MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. WOLFGANG KÖHLER

  Austrija

  Uzņēmums WOLFGANG KÖHLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Eichgraben, Austrija.

 4. ECO SERA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums ECO SERA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, greenhouses for market gardening, Siltumnīcu stādi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 5. INVERNADEROS Y VIVEROS

  Spānija

  Uzņēmums INVERNADEROS Y VIVEROS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas darbojas arī heating for greenhouses, greenhouses for floriculture and gardening, un nursery greenhouses nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcu stādi nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 2. SERA MARKETIM

  Turcija

  Uzņēmums SERA MARKETIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas darbojas arī sheep's milk cheeses, greenhouse products, un glasshouse covers nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 3. D.R.S.IMPIANTI

  Itālija

  Uzņēmums D.R.S.IMPIANTI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Capaccio, Itālija.

 4. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Spānija

  Uzņēmums ACM GREENHOUSE CO LTD, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas augšanas paātrināšanai, Dārzkopība, Siltumnīcu apkures sistēmas, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, Siltumnīcas augšanas paātrināšanai, Dārzkopība, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas San Javier, Spānija.

 5. DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE

  Vācija

  Uzņēmums DIETER DENZER GARTENBAU INHABER STEPHAN PLESSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Gochsheim, Vācija.

 1. SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES

  Grieķija

  Uzņēmums SFAAS: SNAIL FARMING AND AGRICULTURAL SUPPLIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas darbojas arī greenhouses, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Sofia, Grieķija.

 2. SISTEMAS DR INVERNADEROS

  Spānija

  Uzņēmums SISTEMAS DR INVERNADEROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Campo Real, Spānija.

 1. CASADO SAS

  Francija

  Uzņēmums CASADO SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Douville, Francija.

 2. OPJ HANDEL A/S

  Dānija

  Uzņēmums OPJ HANDEL A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Odense S, Dānija.

 3. SERRES PRETAMO

  Francija

  Uzņēmums SERRES PRETAMO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas La Framboisiere, Francija.

 4. INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A.

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS METALICAS AGRICOLAS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Galar, Spānija.

 5. CLAIE

  Francija

  Uzņēmums CLAIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Varades, Francija.

 6. METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums METAAL- EN KUNSTSTOFFEN INDUSTRIE SNELDER B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Utrecht, Nīderlande.

 7. AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA

  Latvija

  Uzņēmums AGRO TECHNICAL SUPPLIES SIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Adazi, Latvija.

 8. DALSEM TURKEY DALSER LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums DALSEM TURKEY DALSER LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. VIEMOSE-DRIBOGA A/S

  Dānija

  Uzņēmums VIEMOSE-DRIBOGA A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Tommerup, Dānija.

 2. VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN DER MEER & VAN DER AREND B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Wateringen, Nīderlande.

 3. KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KALE POLYESTER SAN. TIC. LTD. STI., gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas, un Augu pavairošanas siltumnīcu sistēmas nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 4. AGROMIRA SOCIEDAD LIMITADA.

  Spānija

 5. ANGEL CANO MARTINEZ ESPANA SA

  Spānija

 6. GOMES, BERTA JESUS PEREIRA

  Portugāle

 7. FLAMA DIS TIC. LTD STI.

  Turcija

 8. ALUMINIUM IRELAND LIMITED

  Īrija

 9. FINT CORPORATION SA

  Bulgārija

 10. INSTITUTO TECNOLOGICO EUROPEO S.L.

  Spānija