• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • autobusu īre

Rezultāti

Autobusu īre - Imports eksports

 1. BUSCOM

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BUSCOM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Autoceļu pārvadājumi, Ceļojumi un tūrisms, bus rental, Airport transfer, transfer service, relocation companies, Bus transfer, Bus service for groups, un large tourist bus rental nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. ROIG DRIVE MALLORCA!

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROIG DRIVE MALLORCA!, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, transfers, school bus service, staff transport, excursion breaks, airport transfers, Car rentals, un Autobusu īre nozarēs. Tas atrodas Cala D'or (santanyí)-Illes Balears, Spānija.

 3. AUTOCARES FALCÓN LEÓN

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTOCARES FALCÓN LEÓN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, passenger transport, Autobusu īre, coach hire seville, group transport, transport for the disabled, coaches seville, un minibus hire with driver nozarēs. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 4. WIKA TRANS KOWALSKI MICHAL

  Polija

  Uzņēmums WIKA TRANS KOWALSKI MICHAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī minibus rental, un coaches nozarēs. Tas atrodas Swinoujscie, Polija.

 5. PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS

  Portugāle

  Uzņēmums PLEASANT TRAVEL - TRANSPORTE DE PASSAGEIROS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu īre ar šoferi, Autobusu īre, car hire with driver, bus hire with driver, Automašīnu īre ar šoferi, un Autobusu īre nozarēs. Tas atrodas Loures, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ELITE BUS ALICANTE

  Spānija

  Uzņēmums ELITE BUS ALICANTE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, transfer service, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, minibus rental, un rental of minibuses and buses for sports events nozarēs. Tas atrodas Alicante/alacant, Spānija.

 2. INTX

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INTX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī international touring coach hire, chauffeured coaches, un chauffeured limousine hire nozarēs. Tas atrodas Liverpool, Apvienotā Karaliste.

 3. GEBERT EVENTBUS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEBERT EVENTBUS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī passenger transport by coach, international touring coach hire, car hire for shows, un bus and minibus with driver nozarēs. Tas atrodas Ammersbek, Vācija.

 4. SARACINI BUS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SARACINI BUS S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Airport transfer, un organisation of excursions nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 5. BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums BUSOLIN ANTONIO & DOMENICO S.N.C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, luxury tourist coach rental with driver, rental of minibuses and buses for sports events, Autobusu īre, un bus nozarēs. Tas atrodas Portogruaro, Itālija.

 1. AUTOSERVIZI RUSSO DI SALVATORE RUSSO & C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums AUTOSERVIZI RUSSO DI SALVATORE RUSSO & C. SNC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī car hire with driver for functions, minibuses, school service, un large tourist bus rental nozarēs. Tas atrodas Catania, Itālija.

 2. AUTOCARES MARTÍNEZ

  Spānija

  Uzņēmums AUTOCARES MARTÍNEZ, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem, Tourist Transport, Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem, un relocation service nozarēs. Tas atrodas Benidorm-Alicante, Spānija.

 1. ALQUILER DE AUTOBUSES TORRES BUS

  Spānija

  Uzņēmums ALQUILER DE AUTOBUSES TORRES BUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī minibus rental, pick-up truck rental, un coach rentals nozarēs. Tas atrodas Gatafe-Madrid, Spānija.

 2. AUTOCORB - BUS RENTAL

  Spānija

  Uzņēmums AUTOCORB - BUS RENTAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, bus hire, Autobusu īre, un coach rentals nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. PRESSATO BUS SAS

  Itālija

  Uzņēmums PRESSATO BUS SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī minibus hire with driver, Airport transfer, un bus hire with driver nozarēs. Tas atrodas Cernusco Sul Naviglio, Itālija.

 4. VIP CAR S.A.

  Spānija

  Uzņēmums VIP CAR S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, school bus rental, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, coach rentals, un people transport nozarēs. Tas atrodas Getafe-Madrid, Spānija.

 5. GRANDOURE

  Spānija

  Uzņēmums GRANDOURE, gadā un darbojas Tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, Autobusu īre, bus hire, un minibus hire with driver nozarēs. Tas atrodas Laguna De Duero-Valladolid, Spānija.

 6. HERMANOS BRAVO VÁZQUEZ AUTOCARES Y MICROBUSES

  Spānija

  Uzņēmums HERMANOS BRAVO VÁZQUEZ AUTOCARES Y MICROBUSES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī minibus hire with driver, un luxury tourist coach rental with driver nozarēs. Tas atrodas Alcobendas, Spānija.

 7. VIAGGIAREGIDI DI EGIDI ETTORE

  Itālija

  Uzņēmums VIAGGIAREGIDI DI EGIDI ETTORE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tūrisma aģentūras nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu īre ar šoferi, Autobusu īre, Automašīnu īre ar šoferi, mini-van rental, Autobusu īre, un private taxi nozarēs. Tas atrodas Arco, Itālija.

 8. S.L.A. (SALES-LENTZ)

  Luksemburga

  Uzņēmums S.L.A. (SALES-LENTZ), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Starptautiski autobusu reisi, Tūrisma aģentūras, school bus service, Starptautiski autobusu reisi, un Tūrisma aģentūras nozarēs. Tas atrodas Bascharage, Luksemburga.

 1. MINIVIP'S

  Spānija

  Uzņēmums MINIVIP'S, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu īre, Rentals of luxury cars, car hire with driver, Automašīnu īre, un chauffeured limousine hire nozarēs. Tas atrodas BARCELONA, Spānija.

 2. TIMEBUS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TIMEBUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, Izstāžu stendi, Autobusu īre, un Izstāžu stendi nozarēs. Tas atrodas St. Albans, Apvienotā Karaliste.

 3. AUTOCARES CABRANES

  Spānija

  Uzņēmums AUTOCARES CABRANES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tālsatiksmes autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusu īre, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Autobusu īre, coaches, un Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarēs. Tas atrodas Gijón-Asturias, Spānija.

 4. ETNABUS TRAVEL

  Itālija

  Uzņēmums ETNABUS TRAVEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, large tourist bus rental, bus hire, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, un car rental - services nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 5. AUTOCARES VISTA BUS

  Spānija

  Uzņēmums AUTOCARES VISTA BUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī hire, un large tourist bus rental nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. WH-EXECUTIVE SERVICE

  Portugāle

  Uzņēmums WH-EXECUTIVE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu īre nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu īre ar šoferi, Autobusu īre, Automašīnu īre ar šoferi, un Autobusu īre nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 7. POGGIBUS NOLEGGIO CON CONDUCENTE

  Itālija

  Uzņēmums POGGIBUS NOLEGGIO CON CONDUCENTE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas atrodas Certaldo, Itālija.

 8. GOGO COACH HIRE LONDON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GOGO COACH HIRE LONDON, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 9. MINIBUS HIRE LONDON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MINIBUS HIRE LONDON, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autobusu īre nozarē. Tas darbojas arī minibus, minibus rental, un minibuses nozarēs. Tas atrodas West Drayton,, Apvienotā Karaliste.

 10. AUTOCARES VORAMAR EL GAUCHO

  Spānija

  Uzņēmums AUTOCARES VORAMAR EL GAUCHO, gadā un darbojas Autobusi nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Autobusu īre, Tālsatiksmes autobusi, Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Autobusu īre, Tālsatiksmes autobusi, un Pasažieru pārvadājumi pa autoceļiem nozarēs. Tas atrodas Sant Antoni De Portmany-Ibiza-Baleares, Spānija.