• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • autoklāvi

Rezultāti

Autoklāvi - Imports eksports

 1. BBS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 2. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Taivāna

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Autoklāvi, Food processing machine, Pārtikas produktu iepakojumi, Autoklāvi, Steam Retort, Tofu making machine, Beverage filling machine, un Spring roll pastry making machine nozarēs. Tas atrodas Taichung, Taivāna.

 3. EURAMAC BV

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EURAMAC BV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inkubatori nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Autoklāvi, industrial refrigeration, vertical lathes, laser cutters, used machines, hydraulic presses, industrial machines, un flanging machine nozarēs. Tas atrodas De Panne, Beļģija.

 4. WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES

  Itālija

  Uzņēmums WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie žāvētāji nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, Autoklāvi, vaporizers, un wood drying systems nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 5. STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STRITZEL DAMPFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī steam wand, steam boilers, un Water softening systems nozarēs. Tas atrodas Mülheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MEDIJOINT

  Itālija

  Uzņēmums MEDIJOINT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī hospital and medical laboratory equipment and supplies, un ozonisers nozarēs. Tas atrodas Belgioioso, Itālija.

 2. TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES

  Turcija

  Uzņēmums TBT MEDICAL - TURQUOISE BIOMEDICAL TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, hospital and medical laboratory equipment and supplies, un Autoklāvi nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. STERITECH SA

  Francija

  Uzņēmums STERITECH SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī autoclaves for steam sterilisation, un pasteurisation nozarēs. Tas atrodas Saverne, Francija.

 4. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  Itālija

  Uzņēmums TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Serumi un vakcīnas, Autoklāvi, Serumi un vakcīnas, Autoklāvi, clinical chemistry analyzers, un water ultra filtration systems nozarēs. Tas atrodas Lacchiarella, Itālija.

 5. TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TEYCOMUR MAQUINARIA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas atrodas Ceuti, Spānija.

 1. GRANDIS SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRANDIS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas, textile dyeing machines, Tekstilizstrādājumu apdare - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, un Tekstilizstrādājumi - beigu apstrādes, apdrukas un krāsošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paderno Dugnano, Itālija.

 2. PRIORCLAVE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PRIORCLAVE LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī autoclaves for laboratory tests, Autoclaves for research institutes, Autoclaves for microbiology, un autoclaves for steam sterilisation nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 1. STERIFLOW

  Francija

  Uzņēmums STERIFLOW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī sterilisation and pasteurisation autoclaves, industrial cooking of food products, accessories for autoclaves, un autoclaves for sterilizing nozarēs. Tas atrodas Roanne Cedex, Francija.

 2. ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO

  Turcija

  Uzņēmums ERYIGIT MEDICAL DEVICES& BIOTECHNOLOGYCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, Autoklāvi, operating room tables, hospital and medical laboratory equipment and supplies, un medical and surgical equipment nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. RAYPA

  Spānija

  Uzņēmums RAYPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Laboratorijas - aparāti un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, Autoklāvi, Autoclaves for microbiology, autoclaves for food use, un steam sterilisers nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums TICISAN TIBBI CIHAZ SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, Medicīnas un ķirurģijas instrumenti, Medicīnas elektronika - iekārtas un aprīkojums, Sterilizācija un dezinfekcija - medicīnas aprīkojums, Medicīnas un ķirurģijas instrumenti, Medicīnas elektronika - iekārtas un aprīkojums, un Autoclaves nozarēs. Tas atrodas ANKARA, Turcija.

 5. AURIOL

  Francija

  Uzņēmums AURIOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī sterilisation and pasteurisation autoclaves nozarēs. Tas atrodas Marmande Cedex, Francija.

 6. STERIFLOW

  Francija

  Uzņēmums STERIFLOW, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī sterilisation and pasteurisation autoclaves, un industrial sterilisers nozarēs. Tas atrodas Clichy, Francija.

 7. TECNOGEN

  Itālija

  Uzņēmums TECNOGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, stainless steel tanks, tanks, Autoklāvi, un systems and equipment for the wine industry nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 8. BROUILLON PROCESS

  Francija

  Uzņēmums BROUILLON PROCESS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī Pasterizācijas iekārtas, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Pasterizācijas iekārtas, institutional catering equipment, un Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sainte Bazeille, Francija.

 1. CALLEBAUT DE BLICQUY

  Francija

  Uzņēmums CALLEBAUT DE BLICQUY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Autoklāvi, un fur dyeing machines nozarēs. Tas atrodas Tourcoing, Francija.

 2. BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums BTL - INDÚSTRIAS METALÚRGICAS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķirnes tēraudi nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, un Autoklāvi nozarēs. Tas atrodas Ossela, Portugāle.

 3. BISECCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums BISECCO SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī Medicīnas elektronika - iekārtas un aprīkojums, Zobārstniecība - instrumenti, Radioloģija - aprīkojums, dental joints, Medicīnas elektronika - iekārtas un aprīkojums, Zobārstniecība - instrumenti, un Radioloģija - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Este, Itālija.

 4. CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN.

  Turcija

  Uzņēmums CRYOCAN BASINCLI KAPLAR, ENDUSTRIYEL TESISLER SAN., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī gpl tanks nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. BELSTROUMASH

  Baltkrievija

  Uzņēmums BELSTROUMASH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas atrodas Vitebsk, Baltkrievija.

 6. PESSOT DI PESSOT ROBERTO

  Itālija

  Uzņēmums PESSOT DI PESSOT ROBERTO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Čuguna boileri nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, Rūpnieciskie boileri, Autoklāvi, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 7. AKAR MAKINA LTD ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums AKAR MAKINA LTD ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī Laminated glass, un autoclaves nozarēs. Tas atrodas Eskişehir, Turcija.

 8. SÜMER A.S.

  Turcija

  Uzņēmums SÜMER A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas darbojas arī sterilisation, un autoclaves for steam sterilisation nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. TANKBAU TECHNIK

  Turcija

  Uzņēmums TANKBAU TECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. AUTOS ANKAUF 24

  Vācija

  Uzņēmums AUTOS ANKAUF 24, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Autoklāvi nozarē. Tas atrodas Bochum, Vācija.