• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • automašīnu ātrumkārbas

Rezultāti

Automašīnu ātrumkārbas - Imports eksports

 1. DB AUTOMOBILE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  As one of the few gear maintenance companies in Europe, we have made a name for ourselves as a specialist in all gear types and as a problem solver for exotic gear types. As the first manufacturer-independent workshop in Germany, we have been able to repair/regenerate your torque converter in-house and at short notice since the start of 2004. Upon request, you can get a reinforced version of our gears, which are, of course, modified by the company to bring them completely up-to-date. We import spare parts for all gear types directly from the manufacturer and can pass on our good purchase conditions to our customers. We provide a 12-month, Europe-wide guarantee without a mileage limit.

 2. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, All-wheel drives, Standard exchange gear boxes, transmission gears, Gear parts for motor vehicles, Transmission repairs, Manual transmissions, engine transmission, un Vehicle transmissions nozarēs. Tas atrodas Oberkrämer Ot Vehlefanz, Vācija.

 3. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnu ātrumkārbas, Motoru iznīcināšana, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un used motor vehicle components and parts nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 4. GETRIEBEZENTRUM EUROPA FIRMA SZWARC

  Polija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GETRIEBEZENTRUM EUROPA FIRMA SZWARC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Renovation of transmissions, Drives, renovation of manual transmissions, Repair of manual transmissions, Manual transmissions, replacement of the bearing, replacement of the transmission bearing, Transmission maintenance, un Reconditioned transmissions nozarēs. Tas atrodas Osieczna, Polija.

 5. AUTOMATIKGETRIEBE REUTER LTD & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums AUTOMATIKGETRIEBE REUTER LTD & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī speed variators for transmissions, transmission gears, un Vehicles - electrical repairs nozarēs. Tas atrodas Altenstadt, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OFFICINE RICCI - CAMBI VEICOLI COMMERCIALI E INDUSTRALI

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE RICCI - CAMBI VEICOLI COMMERCIALI E INDUSTRALI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī gearshift inspection nozarēs. Tas atrodas San Piero In Bagno, Itālija.

 2. HANGZHOU HENGBAI GEAR REDUCER CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU HENGBAI GEAR REDUCER CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas atrodas Yi Peng, Ķīna.

 3. KUMERA GETRIEBE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KUMERA GETRIEBE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

 4. ATG

  Beļģija

  Uzņēmums ATG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, Automašīnu ātrumkārbas, electronic spare parts for vehicles, truck repair shops, un motor vehicle gearboxes and components nozarēs. Tas atrodas Houdeng-Goegnies, Beļģija.

 5. SERVICE DRIVELINESS

  Beļģija

  Uzņēmums SERVICE DRIVELINESS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, automatic gearboxes, un automatic transmission maintenance nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 1. AUTO-MATIC

  Beļģija

  Uzņēmums AUTO-MATIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, Automašīnu ātrumkārbas, Gearboxes, Light-duty vehicles, un van repairs nozarēs. Tas atrodas Ruiselede, Beļģija.

 2. TRASMATIC SRL

  Itālija

  Uzņēmums TRASMATIC SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī car spare parts nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 1. NAGPOL

  Polija

  Uzņēmums NAGPOL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī transmission bearings nozarēs. Tas atrodas Kalisz, Polija.

 2. STEMPLINGER KVF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEMPLINGER KVF GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, High-precision gears, CNC turned parts, Zobratu pārnesumi, un CNC boring nozarēs. Tas atrodas Hauzenberg, Vācija.

 3. ART-MAG KOZIEŁ ARTUR

  Polija

  Uzņēmums ART-MAG KOZIEŁ ARTUR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu remonts nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, car workshop, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Gliwice, Polija.

 4. CKR FAHRZEUGTECHNIK GBR

  Vācija

  Uzņēmums CKR FAHRZEUGTECHNIK GBR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Lugau, Vācija.

 5. TRANSMISSION REPAIR INTERNATIONAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRANSMISSION REPAIR INTERNATIONAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Henstedt-Ulzburg, Vācija.

 6. GETRIEBE SERVICE 24 PLUS

  Vācija

  Uzņēmums GETRIEBE SERVICE 24 PLUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Fuldatal, Vācija.

 7. AUTOMATIK-GETRIEBE-CENTER, JENS WINKLER

  Vācija

  Uzņēmums AUTOMATIK-GETRIEBE-CENTER, JENS WINKLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Friedrichshafen, Vācija.

 8. TRANSMISSION-SERVICE JÖRG SCHEFFLER

  Vācija

  Uzņēmums TRANSMISSION-SERVICE JÖRG SCHEFFLER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Genthin, Vācija.

 1. RENK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RENK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, un industrial reducers nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 2. H&S AUSTAUSCHGETRIEBE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums H&S AUSTAUSCHGETRIEBE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. PS AUTOKLINIKA, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums PS AUTOKLINIKA, S.R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārnesumkārbu detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu ātrumkārbas, gear repairs, differential gears for cars, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Senec, Slovākija.

 4. HMK - GETRIEBETECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HMK - GETRIEBETECHNIK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 5. AAM GETRIEBE SERVICE

  Vācija

  Uzņēmums AAM GETRIEBE SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 6. ETRAG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ETRAG GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Motoreduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 7. MULTIGEAR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MULTIGEAR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Metālu formēšanas darbgaldi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, un Automašīnu ātrumkārbas nozarēs. Tas atrodas Mendig, Vācija.

 8. PORSCHE-VERSNELLINGSBAK-REVISIE

  Nīderlande

  Uzņēmums PORSCHE-VERSNELLINGSBAK-REVISIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī automatic transmissions for motor vehicles nozarēs. Tas atrodas Ede, Nīderlande.

 9. HÖR TECHNOLOGIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HÖR TECHNOLOGIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu ātrumkārbas nozarē. Tas darbojas arī Testēšanas aparatūra, Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Rūpniecisko iekārtu remonts, Pulksteņi, Testēšanas aparatūra, Zinātniskie pētījumi - institūti un laboratorijas, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Weiden i.d.OPf, Vācija.

 10. DINAMIC OIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DINAMIC OIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riteņi, ritentiņi un skrituļi nozarē. Tas darbojas arī Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, Ātruma pārslēdzēji un reduktori, Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi, Mehāniskās transmisijas sistēmas un detaļas, Automašīnu ātrumkārbas, un Ātruma pārslēdzēji un reduktori nozarēs. Tas atrodas Karlsdorf-Neuthard, Vācija.