• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • automašīnu bremzes

Rezultāti

Automašīnu bremzes - Imports eksports

 1. F.LLI AUCIELLO SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums F.LLI AUCIELLO SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes atsperes, Automašīnu bremzes, industrial vehicle brake replacement, brake disk change, Loksnes atsperes, brake disk grinding, Automašīnu bremzes, truck spring repairs, un spring inspection nozarēs. Tas atrodas Modugno, Itālija.

 2. MALESANI SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MALESANI SPA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās bremzes, Mehāniskās bremzes, Automašīnu bremzes, Pneimatiskās bremzes, Hidrauliskās bremzes, Mehāniskās bremzes, Automašīnu bremzes, un Pneimatiskās bremzes nozarēs. Tas atrodas San Bonifacio, Itālija.

 3. MECARM SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MECARM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sajūgi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, Rezerves daļas automašīnām, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, brakes, clutches, FCA, wholesale of clutches, Automašīnu bremzes, un production of brakes for vehicles nozarēs. Tas atrodas Caserta, Itālija.

 4. SDT BRAKES EUROPE, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SDT BRAKES EUROPE, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī brake disks, brake disks, brakes, un bicycle brakes nozarēs. Tas atrodas Sentmenat, Spānija.

 5. TRIBO LLC

  Ukraina

  Uzņēmums TRIBO LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī brake pads, friction materials for the railway and tram industry, un brake shoes nozarēs. Tas atrodas Bila Tserkva, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FREENCO CALIPER REPAIR KITS

  Turcija

  Uzņēmums FREENCO CALIPER REPAIR KITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī Brake callipers, un trailers nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. TUNCAPRM AUTOMOTIVE LTD TURKEY

  Turcija

  Uzņēmums TUNCAPRM AUTOMOTIVE LTD TURKEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī brake pads nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. OMNES HELVETIC GMBH

  Šveice

  Uzņēmums OMNES HELVETIC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī articles for plumbing, brakes for industrial vehicles, un vehicle brake shoes nozarēs. Tas atrodas Allschwil, Šveice.

 4. FINETRO CO., LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums FINETRO CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Gyeongsangnam-Do, Dienvidkoreja.

 5. ATAKPAR OTOMOTIV LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums ATAKPAR OTOMOTIV LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī vehicle brake calipers, un brakes for trucks nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. VARIMAX AG

  Šveice

  Uzņēmums VARIMAX AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lodīšu, rullīšu un adatrullīšu gultņi nozarē. Tas darbojas arī Zobratu pārnesumi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Automašīnu bremzes, Motoreduktori, Zobratu pārnesumi, Bremzes, servobremzes un detaļas, Automašīnu bremzes, un Motoreduktori nozarēs. Tas atrodas Bern, Šveice.

 2. INUSTRIAS GALFER S.A.

  Spānija

  Uzņēmums INUSTRIAS GALFER S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī manufacture of brake discs, un bicycle brakes nozarēs. Tas atrodas Granollers, Spānija.

 1. IMC EUROPE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums IMC EUROPE B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī industrial brakes, Brake pads, brake disks, un brakes and clutches nozarēs. Tas atrodas Ede, Nīderlande.

 2. GIL AUTOMOTIVE

  Francija

  Uzņēmums GIL AUTOMOTIVE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Gennevilliers Cedex, Francija.

 3. ESCOM SRL

  Itālija

  Uzņēmums ESCOM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, Automašīnu bremzes, un automotive lining nozarēs. Tas atrodas Carpenedolo, Itālija.

 4. TRANSAXLE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TRANSAXLE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Walsall, Apvienotā Karaliste.

 5. NIFO SRL

  Itālija

  Uzņēmums NIFO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī wheel hubs, brakes and clutches, un precision machining nozarēs. Tas atrodas Monte San Pietro, Itālija.

 6. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Turcija

  Uzņēmums SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī Bremzes, servobremzes un detaļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Bremzes, servobremzes un detaļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Brake callipers, un HGV spare parts nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. GOIZPER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOIZPER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Hückeswagen, Vācija.

 8. NELSON STOKES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NELSON STOKES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Hidrauliskās bremzes, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, un Hidrauliskās bremzes nozarēs. Tas atrodas Camelford, Apvienotā Karaliste.

 1. FRENOS ARABA

  Spānija

  Uzņēmums FRENOS ARABA, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskās bremzes, Hidrauliskās bremzes, brakes, balancing, un brake repair nozarēs. Tas atrodas Vitoria-Gasteiz - Álava, Spānija.

 2. EUROPART FRANCE

  Francija

  Uzņēmums EUROPART FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm nozarē. Tas darbojas arī Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Automašīnu bremzes, auxiliary services for means of transport, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Automašīnu bremzes, un trailer nozarēs. Tas atrodas Reichstett, Francija.

 3. GEWINNER BRAKE CALIPER SYSTEM

  Turcija

  Uzņēmums GEWINNER BRAKE CALIPER SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī bus spare parts nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. KNORR-BREMSE BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums KNORR-BREMSE BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bremzes, servobremzes un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, un Automašīnu bremzes nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 5. ARE OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ARE OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 6. FREMAX BRAKES EUROPE

  Nīderlande

  Uzņēmums FREMAX BRAKES EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas Beek, Nīderlande.

 7. KFZTEILE24 GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KFZTEILE24 GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu un lidmašīnu riteņi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, Automašīnas, Lietoti automobiļi, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnu bremzes, Automašīnas, Lietoti automobiļi, un Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 8. AY-SAT OTOMOTIV NAKLIYE GIDA ITH. IHR. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums AY-SAT OTOMOTIV NAKLIYE GIDA ITH. IHR. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī brakes for trucks, braking system spares, un Brake callipers nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 9. BULL INDUSTRY CO.,LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums BULL INDUSTRY CO.,LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas darbojas arī brake pads, un clutch nozarēs. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 10. MULLER BRAKES AMERICA INC.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MULLER BRAKES AMERICA INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu bremzes nozarē. Tas atrodas New York, Amerikas Savienotās Valstis.