• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • automašīnu nodošana lūžņos

Rezultāti

Automašīnu nodošana lūžņos - Imports eksports

 1. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Francija

  Verified by europages badge

  AUTO PIECE BURGUIERE the car breakers in Aveyron, have been at your service for more than 30 years. Our team has a wide range of used mechanical components, automobile accessories on offer and/or accident-damaged vehicles sold as is. The company carries a wide selection of used spare parts: for cars, utility vehicles, small cars, 4x4 and occasionally motorbikes and farming machinery. All our salvaged parts are guaranteed for 3 months. We can deliver your spare parts to addresses in mainland France within 48–72 hours. To help give you the best response to your request, you can use a 6000 m² area to dismantle your parts. You can also go there to find our accident-damaged vehicles to be sold as they are, whole. Our various transport providers will deliver to your door usually within 8 days. The company does everything in its power to uphold environmental standards and serve you.

 2. QUIVIR RECYCLING

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums QUIVIR RECYCLING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Automašīnu nodošana lūžņos, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, scrap metal, Buying electronic waste, purchase of metal scraps, Scrap metal business, scrap recycling, un satellite reception equipment nozarēs. Tas atrodas Dos Hermanas-Sevilla, Spānija.

 3. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnu ātrumkārbas, Motoru iznīcināšana, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un used motor vehicle components and parts nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 4. GARAGE 1 MOTORI USATI AUTODEMOLIZIONI DI CECCONI P.& C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums GARAGE 1 MOTORI USATI AUTODEMOLIZIONI DI CECCONI P.& C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, motor vehicle engines and components, diesel engines for motor vehicles, un Rezerves daļas automašīnām nozarēs. Tas atrodas Fermignano, Itālija.

 5. KAISER MASCHINEN UND FAHRZEUGBAU

  Austrija

  Uzņēmums KAISER MASCHINEN UND FAHRZEUGBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Seeham, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DESGUACES OVIEDO

  Spānija

  Uzņēmums DESGUACES OVIEDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Autoserviss, Rezerves daļas automašīnām, Autoserviss, un Rezerves daļas automašīnām nozarēs. Tas atrodas Granda-Siero, Spānija.

 2. DESGUACES PÉREZ OSO

  Spānija

  Uzņēmums DESGUACES PÉREZ OSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī spare parts for coaches nozarēs. Tas atrodas Tineo-Asturias, Spānija.

 3. GPS RECICAR

  Spānija

  Uzņēmums GPS RECICAR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Vehicle demolition, un scrapping nozarēs. Tas atrodas L'hospitalet De Llobregat-Barcelona, Spānija.

 4. RULOMATIK

  Turcija

  Uzņēmums RULOMATIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī disposable towel dispensers, automatic cloth towels, un automatic cloth hand driers for public premises nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. GULER PROJE MUHENDISLIK OTOMOTIV INS. SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums GULER PROJE MUHENDISLIK OTOMOTIV INS. SAN. VE TIC. LTD.STI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī test instruments for motor vehicles, un trucks nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 1. AKTIF DIREKSIYON YEDEK PARÇA

  Turcija

  Uzņēmums AKTIF DIREKSIYON YEDEK PARÇA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. AUTOROLLA DEZMEMBRARI

  Rumānija

  Uzņēmums AUTOROLLA DEZMEMBRARI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Buzau, Rumānija.

 1. AUTODEMOLIZIONI GIARDINA

  Itālija

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI GIARDINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Used car accessories, car demolition, un Rezerves daļas automašīnām nozarēs. Tas atrodas Voghera, Itālija.

 2. NOBIS SRL

  Itālija

  Uzņēmums NOBIS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī used accessories for motor vehicles, second-hand bumpers for motor vehicles, used automobiles, un storage of motor vehicles for scrapping nozarēs. Tas atrodas Belvedere-Roverbella, Itālija.

 3. MOTAIR TURBOLADER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOTAIR TURBOLADER GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. AUTOHANDEL STEURS

  Beļģija

  Uzņēmums AUTOHANDEL STEURS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Automašīnu nodošana lūžņos, car components, body shop spare parts, un Automotive - components and parts nozarēs. Tas atrodas Borsbeek, Beļģija.

 5. RECUPERACIONES VALDIZARBE

  Spānija

  Uzņēmums RECUPERACIONES VALDIZARBE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Puente La Reina, Spānija.

 6. SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW

  Polija

  Uzņēmums SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Wrocław, Polija.

 7. AUTOHANDEL VERHOLEN

  Beļģija

  Uzņēmums AUTOHANDEL VERHOLEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Automašīnu nodošana lūžņos, components for cars, car accessories, un car spare parts nozarēs. Tas atrodas Mechelen, Beļģija.

 8. DUBAIL

  Beļģija

  Uzņēmums DUBAIL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde, Automašīnu nodošana lūžņos, motor vehicle chassis and bodywork, foreign used spare parts, un Metāllūžņi - otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Bouge, Beļģija.

 1. SCHROTTABHOLUNG OBERHAUSEN

  Vācija

  Uzņēmums SCHROTTABHOLUNG OBERHAUSEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 2. DESGUACE IVERCARD

  Spānija

  Uzņēmums DESGUACE IVERCARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī scrap recovery, un scrap metal nozarēs. Tas atrodas Chauchina, Spānija.

 3. VASS GROUP

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VASS GROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automobiļi ceļojumiem nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, un Automašīnu nodošana lūžņos nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

 4. AUTO OLIVEIRAS

  Portugāle

  Uzņēmums AUTO OLIVEIRAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī car breakers, un car scrap yard nozarēs. Tas atrodas Escapães, Portugāle.

 5. ENLÈVEMENT EPAVE GRATUIT

  Francija

  Uzņēmums ENLÈVEMENT EPAVE GRATUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Bagneux, Francija.

 6. CASSE AUTOS MEUNIER CHRISTOPHE

  Francija

  Uzņēmums CASSE AUTOS MEUNIER CHRISTOPHE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Automašīnu nodošana lūžņos, car breakers, industrial vehicle parts and accessories, un original replacements nozarēs. Tas atrodas Billy, Francija.

 7. AUTO CREW VAN DER LINDEN

  Beļģija

  Uzņēmums AUTO CREW VAN DER LINDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Lietotas automašīnas, Automašīnu nodošana lūžņos, Lietotas automašīnas, components for cars, un automatici loading systems for good handling nozarēs. Tas atrodas St-Amandsberg, Beļģija.

 8. OPEL DHAENENS

  Beļģija

  Uzņēmums OPEL DHAENENS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Nevele, Beļģija.

 9. DESGUACES SEVILLA

  Spānija

  Uzņēmums DESGUACES SEVILLA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas atrodas Sevilla, Spānija.

 10. DOUR AUTOMOBILE

  Beļģija

  Uzņēmums DOUR AUTOMOBILE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu nodošana lūžņos, Automašīnu nodošana lūžņos, car workshop, electronic spare parts for vehicles, un authorised dealer nozarēs. Tas atrodas Dour, Beļģija.