• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi

Rezultāti

Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi - Imports eksports

 1. LUSOCOPLA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LUSOCOPLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Silikoni nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Rūpnieciskās smēreļļas, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, un Rūpnieciskās smēreļļas nozarēs. Tas atrodas São João Ver, Portugāle.

 2. COSMEC

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COSMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Precizitātes mehānika nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, milling, precision grinding, precision turning, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, hydraulics, number control rolling, lapping, un turning nozarēs. Tas atrodas Veruno, Itālija.

 3. AIR SUPPORT

  Francija

  Uzņēmums AIR SUPPORT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī supplies for aeronautical maintenance, design of aeronautical parts, un Interior fittings nozarēs. Tas atrodas Pujaudran, Francija.

 4. AERA TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AERA TECHNOLOGIES GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 5. INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL

  Portugāle

  Uzņēmums INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas atrodas Porto, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INESPASA

  Spānija

  Uzņēmums INESPASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, un Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas La Rinconada-Sevilla, Spānija.

 2. TRATERCOM

  Spānija

  Uzņēmums TRATERCOM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu, Šķirnes tēraudi, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Coating - steel and metals, Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu, Šķirnes tēraudi, un Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Bollullos De La Mitacion-Sevilla, Spānija.

 3. HELICÓPTEROS SANITARIOS

  Spānija

  Uzņēmums HELICÓPTEROS SANITARIOS, gadā un darbojas Medicīnas pakalpojumi un slimnīcas nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Corpse repatriation, emergency unit, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, un ambulance aircraft nozarēs. Tas atrodas Puerto Banús-Marbella-Málaga, Spānija.

 4. GROUPE LPF

  Francija

  Uzņēmums GROUPE LPF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas atrodas Blagnac, Francija.

 5. GROUPE ROSSI AERO

  Francija

  Uzņēmums GROUPE ROSSI AERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas atrodas Villeneuve-Lès-Bouloc, Francija.

 1. PEGARD PRODUCTICS

  Beļģija

  Uzņēmums PEGARD PRODUCTICS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Metal work nozarēs. Tas atrodas Andenne, Beļģija.

 2. SAFRAN AERO BOOSTERS

  Beļģija

  Uzņēmums SAFRAN AERO BOOSTERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī aircraft engines, un aircraft accessories and equipment nozarēs. Tas atrodas Milmort, Beļģija.

 1. DSI DELTA SERVICES INDUSTRIELS

  Beļģija

  Uzņēmums DSI DELTA SERVICES INDUSTRIELS, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, research centres, Automašīnas, un Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Froyennes, Beļģija.

 2. BJ ASSOCIATES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BJ ASSOCIATES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Instrumenti un kalumi nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Griešanas darbgaldi, metal milling, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Griešanas darbgaldi, un tools made of tungsten carbide nozarēs. Tas atrodas Southampton, Apvienotā Karaliste.

 3. PIPISTREL D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums PIPISTREL D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Katli un tvertnes aviācijai, un Lidmašīnu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Ajdovščina, Slovēnija.

 4. GENTILIN - NEXTEAM GROUP

  Francija

  Uzņēmums GENTILIN - NEXTEAM GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī precision engineering constructions, un manufacture of mechanical parts nozarēs. Tas atrodas Launaguet, Francija.

 5. C3 TECHNOLOGIES

  Francija

  Uzņēmums C3 TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī compound materials, aeronautical engineering, Aircraft manufacturing, un design of aeronautical parts nozarēs. Tas atrodas Périgny, Francija.

 6. SUPRAERO

  Francija

  Uzņēmums SUPRAERO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī High-frequency braids, Special screw, un o-rings nozarēs. Tas atrodas Bondoufle, Francija.

 7. MORAVIAN AEROSPACE CLUSTER

  Čehija

  Uzņēmums MORAVIAN AEROSPACE CLUSTER, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī aerospace, aviation industry equipment, aviation industry supplies, un airplane design nozarēs. Tas atrodas Kunovice, Čehija.

 8. MAKA SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MAKA SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Automobiļi ceļojumiem, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, un Automobiļi ceļojumiem nozarēs. Tas atrodas Nersingen, Vācija.

 1. FIGEAC AERO

  Francija

  Uzņēmums FIGEAC AERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī design of aeronautical parts, un aerospace part nozarēs. Tas atrodas Figeac, Francija.

 2. DYNALI

  Beļģija

  Uzņēmums DYNALI, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī research centres nozarēs. Tas atrodas Nivelles, Beļģija.

 3. EXAMECA SA

  Francija

  Uzņēmums EXAMECA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī precision mechanical workshop, Mechanized welding, special tools constructed, un Aeronautical industry nozarēs. Tas atrodas Serres Castet, Francija.

 4. SCAI TECH

  Francija

  Uzņēmums SCAI TECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, un Aircraft - instruments and equipment nozarēs. Tas atrodas Saint-Martin-Du-Var, Francija.

 5. SHIN SEUNG PRECISION INDUSTRY LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums SHIN SEUNG PRECISION INDUSTRY LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Aizvari un vārstuļi, Aizvari un vārstuļi, aerospace, helicopters, un solenoid valves nozarēs. Tas atrodas Changwon, Dienvidkoreja.

 6. FERCHAU AVIATION

  Francija

  Uzņēmums FERCHAU AVIATION, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, aerospace, aeronautical engineering, un Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 7. LIEBHERR - AEROSPACE TOULOUSE SAS

  Francija

  Uzņēmums LIEBHERR - AEROSPACE TOULOUSE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī pressure plants nozarēs. Tas atrodas Toulouse, Francija.

 8. DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES

  Austrija

  Uzņēmums DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī aeroplanes nozarēs. Tas atrodas Wr. Neustadt, Austrija.

 9. AKKA TECHNOLOGIES SE

  Francija

  Uzņēmums AKKA TECHNOLOGIES SE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī aeronautical engineering nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 10. CENAERO

  Beļģija

  Uzņēmums CENAERO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, un Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Gosselies, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi - Imports eksports

Rezultātu skaits

1110 Uzņēmumi