• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • baloži

Rezultāti

Baloži - Imports eksports

 1. ERAX GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  For more than 17 years, ERAX GmbH has been providing its clients with the ideal defence products to protect their buildings from pigeons and other birds. Direct from the manufacturer – low-cost anti-pigeon systems such as spikes from ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (electronic systems), BIRDWIRE (tension wire system) and CABLE BIRD.

 2. MONDORAPACI

  Itālija

  Uzņēmums MONDORAPACI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas darbojas arī pigeons, bird breeding, aviaries, un animal accessories nozarēs. Tas atrodas Cirie', Itālija.

 3. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Nīderlande

  Uzņēmums TILDUIVENBOND ONS BELANG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas atrodas Den Haag, Nīderlande.

 4. GIROPROTEC

  Spānija

  Uzņēmums GIROPROTEC, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un pigeon deterrence nozarēs. Tas atrodas Girona, Spānija.

 5. SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas darbojas arī animal feed nozarēs. Tas atrodas Wudi, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NATURAL GRANEN

  Beļģija

  Uzņēmums NATURAL GRANEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, Graudi mājlopiem un mājputniem, un pigeon food supplements nozarēs. Tas atrodas Schoten, Beļģija.

 2. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SADOCCO ISEO S.N.C., gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Baloži, Lopi un lopkopība, Baloži, un Lopi un lopkopība nozarēs. Tas atrodas Due Carrare, Itālija.

 3. AGROMARKET S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGROMARKET S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājdzīvnieku preces nozarē. Tas darbojas arī Ainavu ierīkošana, Baloži, Ainavu ierīkošana, un Baloži nozarēs. Tas atrodas Todi, Itālija.

 4. KALU A/S

  Dānija

  Uzņēmums KALU A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Baloži nozarē. Tas atrodas Koebenhavn V, Dānija.

 5. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugāle

 1. CINCINELLI PAOLO

  Itālija