• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • barības maisījumi mājlopiem un mājputniem

Rezultāti

Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem - Imports eksports

 1. VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD.

  Turcija

  Uzņēmums VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 2. MCEPHARMA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums MCEPHARMA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uztura bagātinātāji nozarē. Tas darbojas arī Barība mājdzīvniekiem, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Īpašs iesaiņojums, Barība mājdzīvniekiem, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un Īpašs iesaiņojums nozarēs. Tas atrodas Bílovec, Čehija.

 3. PLANTAMURA CARLO SRL

  Itālija

  Uzņēmums PLANTAMURA CARLO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, bovine feed, ovine feed, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un zootechnical feed nozarēs. Tas atrodas Altamura, Itālija.

 4. PIENSOS ORTIN

  Spānija

  Uzņēmums PIENSOS ORTIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī bird food, un Sale of cat food nozarēs. Tas atrodas Alquerías-Murcia, Spānija.

 5. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Turcija

  Uzņēmums ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, animal feed additives, limestones for animal feed, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un Premixes for pigs nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGROPIENSO

  Spānija

  Uzņēmums AGROPIENSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lopbarība, animal feed, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un Lopbarība nozarēs. Tas atrodas Binéfar-Huesca, Spānija.

 2. SPC GLOBUS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums SPC GLOBUS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 3. UKRAINSKE ZERNO

  Ukraina

  Uzņēmums UKRAINSKE ZERNO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Premixes for pigs, un supplementary feeds nozarēs. Tas atrodas Poltava, Ukraina.

 4. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarības padeves sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Transfer of complete production lines, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. FEEDLANCE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums FEEDLANCE B.V., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Mājlopu un mājputnu barība, Lauksaimniecība - imports, eksports, Mājlopu un mājputnu barība, Biologically active feed additives, un zootechnical feed nozarēs. Tas atrodas Veldhoven, Nīderlande.

 1. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājlopu un mājputnu barība nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, animal feed, whole grain wheat, un Sweet corn nozarēs. Tas atrodas Radziejow, Polija.

 2. BEPRO

  Beļģija

  Uzņēmums BEPRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Feeds for ducks, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Feed fodder for calves, un plant and equipment for the preparation of animal feeds nozarēs. Tas atrodas Geel, Beļģija.

 1. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polija

  Uzņēmums ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Sėklos vejai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lauksaimniecība - pakalpojumi, herbaceous plant, fruit salads, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Załom, Polija.

 2. VOEDERS D'AUSSY

  Beļģija

  Uzņēmums VOEDERS D'AUSSY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Feed fodder for cattle, Feeds for chickens, un Feed fodder for cows nozarēs. Tas atrodas Torhout, Beļģija.

 3. FARMA BLOCK

  Grieķija

  Uzņēmums FARMA BLOCK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas atrodas Liti, Thessaloniki, Grieķija.

 4. CLAESEN GRANEN

  Beļģija

  Uzņēmums CLAESEN GRANEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju milti mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Graudi mājlopiem un mājputniem, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un cereals nozarēs. Tas atrodas Zutendaal, Beļģija.

 5. SC ELUNOS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC ELUNOS SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - pakalpojumi, Mākslīgais mēslojums, Spēkbarība un salmi, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lauksaimniecība - pakalpojumi, Mākslīgais mēslojums, Spēkbarība un salmi, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Gaesti, Rumānija.

 6. TECNOVIT

  Spānija

  Uzņēmums TECNOVIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī vitamins nozarēs. Tas atrodas Tarragona, Spānija.

 7. DE POORTERE JEAN

  Beļģija

  Uzņēmums DE POORTERE JEAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju milti mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Graudi mājlopiem un mājputniem, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarēs. Tas atrodas Blaugies, Beļģija.

 8. BAERT MENGVOEDERS

  Beļģija

  Uzņēmums BAERT MENGVOEDERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, Graudi mājlopiem un mājputniem, un natural fertilizers nozarēs. Tas atrodas Zele, Beļģija.

 1. ETHIFENOL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ETHIFENOL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 2. TECHNOMASHSTROY

  Ukraina

  Uzņēmums TECHNOMASHSTROY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atjaunojamie enerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Cietie kurināmie, wood briquette machines, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un Cietie kurināmie nozarēs. Tas atrodas Cherkasy, Ukraina.

 3. THEEUWSE MOONEN

  Beļģija

  Uzņēmums THEEUWSE MOONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, cattle feed, Feed fodder for cows, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, un food for rodents nozarēs. Tas atrodas Baarle-Hertog, Beļģija.

 4. STEMAR

  Ukraina

  Uzņēmums STEMAR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lopkopības produkcija, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lopkopības produkcija, agricultural products for zootechnical foods, un pharmaceutical products for veterinary use nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 5. LEIEVOEDERS

  Beļģija

  Uzņēmums LEIEVOEDERS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī feeds for pigs, bovine feed, Livestock and poultry - feed, un feeds for birds nozarēs. Tas atrodas Sint-Eloois-Vijve, Beļģija.

 6. INTERNET MAGAZIN KOMBIBAR.BY

  Baltkrievija

  Uzņēmums INTERNET MAGAZIN KOMBIBAR.BY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī farm nozarēs. Tas atrodas Zaslavl, Baltkrievija.

 7. LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER

  Vācija

  Uzņēmums LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Cūkas, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Kalkar, Vācija.

 8. HTN HEROS TIERNAHRUNG PRODUKTIONS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HTN HEROS TIERNAHRUNG PRODUKTIONS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, un Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Drognitz, Vācija.

 9. DORAVİT

  Turcija

  Uzņēmums DORAVİT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Lopkopības produkcija, products for animal health and beauty, Animal care products, Lopkopības produkcija, un Animal Health Product nozarēs. Tas atrodas Konya / Selcuklu, Turcija.

 10. GEMMYFARM

  Turcija

  Uzņēmums GEMMYFARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.