• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • benzīna iesmidzināšanas sistēmas

Rezultāti

Benzīna iesmidzināšanas sistēmas - Imports eksports

 1. GEO-NEGOCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEO-NEGOCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, industrial motor spare parts, spare parts for Caterpillar, un spare parts Perkins nozarēs. Tas atrodas Vitrolles, Francija.

 2. STARDEX OY LTD

  Somija

  Uzņēmums STARDEX OY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī common rail systems for diesel engines, un pump injector system for diesel engines nozarēs. Tas atrodas Helsinki, Somija.

 3. ATAKUL ENDUSTRI YEDEK PARCA SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ATAKUL ENDUSTRI YEDEK PARCA SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Pumps and injection equipment, Diesel, pump injector system for diesel engines, un electronic fuel-injection repair nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KS DIESELS LTD

  Indija

  Uzņēmums KS DIESELS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī nozzles, un fuel injection engines nozarēs. Tas atrodas Rajkot, Indija.

 5. OPEN SYSTEM

  Ukraina

  Uzņēmums OPEN SYSTEM, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti, Visable supports the Ukrainian companies, computers, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Khmelnytskyi, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EMTRONIX

  Luksemburga

  Uzņēmums EMTRONIX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī fuel injection engines, un electronic injection installation nozarēs. Tas atrodas Sanem, Luksemburga.

 2. SIA SNE SERVISS

  Latvija

  Uzņēmums SIA SNE SERVISS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Riga, Latvija.

 3. CONFORTI LEARCO & C. ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums CONFORTI LEARCO & C. ( S.N.C. ), gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Burolo, Itālija.

 4. BOTTONI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums BOTTONI MARCO, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Frosinone, Itālija.

 5. EIRALE CARLO

  Itālija

  Uzņēmums EIRALE CARLO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

 1. TRINACRIA DIESEL SRLS

  Itālija

  Uzņēmums TRINACRIA DIESEL SRLS, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Messina, Itālija.

 2. ELETTRODIESEL 2000

  Itālija

  Uzņēmums ELETTRODIESEL 2000, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Alba, Itālija.

 1. CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Civitavecchia, Itālija.

 2. AQUA-THERMO S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums AQUA-THERMO S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Virzuļa sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Praha 4 , Čehija.

 3. DETEQ S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DETEQ S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Quinzano D'oglio, Itālija.

 4. TECHNOMAKS ONUR KOMSUOGLU

  Turcija

  Uzņēmums TECHNOMAKS ONUR KOMSUOGLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Degvielas taupīšanas sistēmas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Degvielas taupīšanas sistēmas, un Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Lingen, Vācija.

 6. G.B.M. - COMPAGNIA FINANZIARIA COMMERCIALE S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums G.B.M. - COMPAGNIA FINANZIARIA COMMERCIALE S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 7. MOTORPAL, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums MOTORPAL, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Testēšanas aparatūra, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Testēšanas aparatūra, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Jihlava , Čehija.

 8. OMPI DI MOTTARAN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OMPI DI MOTTARAN S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Adria, Itālija.

 1. PASQUETTO F.LLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums PASQUETTO F.LLI S.N.C., gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 2. MARTINI CARMINE

  Itālija

  Uzņēmums MARTINI CARMINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoserviss nozarē. Tas darbojas arī Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Dīzeļdzinēji, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, un Dīzeļdzinēji nozarēs. Tas atrodas Frosinone, Itālija.

 3. MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C., gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Castiglione Delle Stiviere, Itālija.

 4. EURO-DIESEL POMPE E INIETTORI DI GHINI DAVIDE

  Itālija

  Uzņēmums EURO-DIESEL POMPE E INIETTORI DI GHINI DAVIDE, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Imola, Itālija.

 5. ANDREOLLI GERMANO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ANDREOLLI GERMANO & C. S.N.C., gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Taglio Di Po, Itālija.

 6. EURODISEL DI CRUCCU ALDO & C S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums EURODISEL DI CRUCCU ALDO & C S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas San Gavino Monreale, Itālija.

 7. ADAM DIESEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ADAM DIESEL S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ciampino, Itālija.

 8. AUTOFFICINA BRINDIESEL DI PRETE E CUCINELLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums AUTOFFICINA BRINDIESEL DI PRETE E CUCINELLI S.N.C., gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Brindisi, Itālija.

 9. TECNO DIESEL 2 DI SCANDONE GERARDO

  Itālija

  Uzņēmums TECNO DIESEL 2 DI SCANDONE GERARDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Fossano, Itālija.

 10. LATINA DIESEL S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums LATINA DIESEL S.N.C., gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Sūkņi un iesmidzināšanas sistēmas, un Benzīna iesmidzināšanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Latina, Itālija.