• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • benzīns - degviela

Rezultāti

Benzīns - degviela - Imports eksports

 1. PETROSWEDEN

  Zviedrija

  Verified by europages badge

  PetroSweden is based in Sweden. We are International Commodity Traders and brokerage. We also represent various manufacturers, refineries, mills, distilleries and endsellers with direct access to their products such as Vegetable Oils, Sugar, Portland Cement, Metal Scrap Petroleum Derivatives and Raw Materials. Prices change every day. Most of our sellers work to the daily indices on NWE Platts minus discount. The contract prices will be the prices invoiced worked on the basis of 3 days average (the day upon loading, preceding day and the following day.

 2. MIRABELLO TERMOPETROLI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MIRABELLO TERMOPETROLI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī fuel, fuel lines and service stations, self service fuel station, diesel fuel, fuel additives, plants and equipment for fuel pumping, fuel storage facilities, kerosene fuel, un fuel distributor nozarēs. Tas atrodas La Spezia, Itālija.

 3. SACCNE PETROLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SACCNE PETROLI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī fuel, diesel fuel, lubricant for motor vehicles, un red diesel nozarēs. Tas atrodas Messina, Itālija.

 4. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusija

  Uzņēmums LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, Petroleja, Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Smolensk, Rusija.

 5. SAGECO

  Beļģija

  Uzņēmums SAGECO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī fuel lines and service stations, tyre pressure check, automobile trailers, un motor oil disposal nozarēs. Tas atrodas Thimister-Clermont, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Langenburg, Vācija.

 2. VANTIEGHEM ERIK

  Beļģija

  Uzņēmums VANTIEGHEM ERIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī petrol stations nozarēs. Tas atrodas Avelgem, Beļģija.

 3. XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Schwaigern-Niederhofen, Vācija.

 4. ACTIVE INTERNATIONAL

  Turcija

  Uzņēmums ACTIVE INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Benzīns - degviela, Augu eļļas, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums VARO ENERGY FRANCE SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nafta - realizācija nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, oil refining, refinery, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Bruges, Francija.

 1. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PETRONOVA SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Šķidrās degvielas, fuel distributor, Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Šķidrās degvielas, un gas compressors nozarēs. Tas atrodas Ostrów Wlkp., Polija.

 2. SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Liaoning/shenyang, Ķīna.

 1. BAROMA

  Polija

  Uzņēmums BAROMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Ropa, Polija.

 2. BRANDSTOFFEN DRB

  Beļģija

  Uzņēmums BRANDSTOFFEN DRB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Mazuts, fuels, un fuel transport nozarēs. Tas atrodas Itterbeek, Beļģija.

 3. FLEETCOR

  Nīderlande

  Uzņēmums FLEETCOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 4. BULTEAU SERVICES

  Francija

  Uzņēmums BULTEAU SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī Aizsargcimdi, Cimdi, Aizsargcimdi, un Cimdi nozarēs. Tas atrodas Harnes, Francija.

 5. TECHTOR

  Polija

  Uzņēmums TECHTOR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Herby, Polija.

 6. COMBUSTIBLES CANARIOS

  Spānija

  Uzņēmums COMBUSTIBLES CANARIOS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas atrodas Yaiza, Spānija.

 7. DE GIULI GINO SRL

  Itālija

  Uzņēmums DE GIULI GINO SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī lubricants, wood, fuel additives, un red diesel nozarēs. Tas atrodas Guidizzolo, Itālija.

 8. KLADI BROTHERS LTD

  Grieķija

  Uzņēmums KLADI BROTHERS LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī battery chargers, cutting fluid, Industrial oil, un service station nozarēs. Tas atrodas Zakynthos, Grieķija.

 1. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PFLIPSEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 2. WESER-MINERALÖL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WESER-MINERALÖL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Rūpnieciskās ziežvielas, Benzīns - degviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, un Rūpnieciskās ziežvielas nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 3. HENRI HOTZ AG

  Šveice

  Uzņēmums HENRI HOTZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Dübendorf, Šveice.

 4. FGS LUBRICANTS

  Vācija

  Uzņēmums FGS LUBRICANTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, Šķidrās degvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Überlingen, Vācija.

 5. SPEDITION ALFONS HAUER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SPEDITION ALFONS HAUER GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Weiden, Vācija.

 6. ARAL LUXEMBOURG

  Luksemburga

  Uzņēmums ARAL LUXEMBOURG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Benzīns - degviela nozarē. Tas darbojas arī service station, car washing, un lubricants nozarēs. Tas atrodas Bertrange, Luksemburga.

 7. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Vācija

  Uzņēmums AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Hachenburg, Vācija.

 8. BP CHEMBEL

  Beļģija

  Uzņēmums BP CHEMBEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Benzīns - degviela, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, essence, Benzīns - degviela, un vehicle tank caps nozarēs. Tas atrodas Geel, Beļģija.

 9. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums SERVUS EUROPA GMBH & CO KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, Dīzeļdegviela, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Wals, Austrija.

 10. ÖL UND SCHMIERSTOFFHANDEL BERND ENGEL

  Vācija

  Uzņēmums ÖL UND SCHMIERSTOFFHANDEL BERND ENGEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, Mazuts, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās ziežvielas, Benzīns - degviela, Mazuts, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās ziežvielas nozarēs. Tas atrodas Herrnhut, Vācija.