• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • betona lējumi - veidnes

Rezultāti

Betona lējumi - veidnes - Imports eksports

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  As a technologically leading supplier, we have been the preferred partner of the international construction industry for years. Our longitudinally welded cladding tubes for pre-stressed concrete technology and the rectangular cavity pipes for the pre-cast industry are just two examples of our outstanding manufacturing competence. This is why we are constantly striving to push ahead with new innovations and further developments. Thin-walled, longitudinally welded tubes by the metre or tube cylinders for use in various industrial sectors are an expression of our technological leadership in development and production. We manufacture precisely fitting tubes and components for "rational construction" in the highest product quality, which is a matter of course for us. In addition, we convince with our customer-oriented, competent advice and a flexible, reliable and efficient service. Thus we can also provide you with tailor-made solutions for a wide range of requirements.

 2. DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DOMESLE SCHALUNGS- UND METALLBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Burglengenfeld, Vācija.

 3. 2LI SERVICE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums 2LI SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Ripināmas sastatnes, Tērauda sastatnes, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Betona liešanas pakalpojumi, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Building, site building, un Ripināmas sastatnes nozarēs. Tas atrodas La Roche Blanche, Francija.

 4. SCHALTEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHALTEC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Herbertingen, Vācija.

 5. FORJADOS SANITARIOS CAVITI S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums FORJADOS SANITARIOS CAVITI S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī raised floors, un concrete floor slabs nozarēs. Tas atrodas Palencia, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KBC DIFFUSION

  Francija

  Uzņēmums KBC DIFFUSION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Betona liešanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Betona lējumi - veidnes, un Betona lējumi - veidnes nozarēs. Tas atrodas Aix-En-Provence, Francija.

 2. FORM-ON GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FORM-ON GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī cases for the building industry nozarēs. Tas atrodas Amstetten, Austrija.

 3. JH-ITC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JH-ITC GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī formwork, armatures and accessories, scaffolding for the construction industry, un site rentals nozarēs. Tas atrodas Offingen, Vācija.

 4. STABILO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums STABILO SP. Z O.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona liešanas pakalpojumi, Concrete formwork, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, un Betona liešanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 5. PASCHAL

  Francija

  Uzņēmums PASCHAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī formwork, design software, tunnel formwork, un Concrete formwork nozarēs. Tas atrodas Moissy Cramayel Cedex, Francija.

 1. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francija

  Uzņēmums MATELOC COFFRAGES ET GRUES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, construction crane rental, Concrete formwork, Celtņi celtniecībai, un formwork for the building industry nozarēs. Tas atrodas Cholet, Francija.

 2. ELVERMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ELVERMANN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Dorsten, Vācija.

 1. TOBLER AG

  Šveice

  Uzņēmums TOBLER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Rheineck, Šveice.

 2. NOE-SCHALTECHNIK GMBH

  Šveice

  Uzņēmums NOE-SCHALTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Oensingen, Šveice.

 3. ISCHEBECK FRANCE

  Francija

  Uzņēmums ISCHEBECK FRANCE, gadā un darbojas Betona liešanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Betona lējumi - veidnes, land reclamation works, Betona lējumi - veidnes, pull props, un building shores nozarēs. Tas atrodas SARTROUVILLE, Francija.

 4. DBS-BEKISTING

  Beļģija

  Uzņēmums DBS-BEKISTING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Betona ražošana - sistēmas un iekārtas, Betona lējumi - veidnes, Concrete formwork, building materials, Betona ražošana - sistēmas un iekārtas, un Betona lējumi - veidnes nozarēs. Tas atrodas Zele, Beļģija.

 5. ROBUD GROUP

  Vācija

  Uzņēmums ROBUD GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī formwork sheets for the building trade, concrete formwork panels, Concrete formwork, un building shores nozarēs. Tas atrodas Ennigerloh, Vācija.

 6. PROMSTROIKONTRAKT

  Rusija

  Uzņēmums PROMSTROIKONTRAKT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Būvniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Tiltu celtniecība, Betona lējumi - veidnes, Betona konstrukcijas, Sastatnes un kāpnes, Tiltu celtniecība, Betona lējumi - veidnes, Betona konstrukcijas, un Sastatnes un kāpnes nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 7. CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE

  Beļģija

  Uzņēmums CONSTRUCTIE DEMYTTENAERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Betona lējumi - veidnes, formwork, forms for bridge arches, formwork sheets for the building trade, un Betona lējumi - veidnes nozarēs. Tas atrodas Hulste, Beļģija.

 8. NOVARENT SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums NOVARENT SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī machine housing, scaffolding dismantling, bases for scaffolding, un metal scaffolding nozarēs. Tas atrodas Szczecin, Polija.

 1. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums NOE-PL SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Betona liešanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, machine housing, multipurpose formwork, Betona liešanas pakalpojumi, un Betona konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 2. ROBUD GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums ROBUD GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Concrete formwork, concrete formwork panels, formwork for the building industry, un steel formwork nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 3. RATEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RATEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Betona lējumi - veidnes, Concrete formwork, un Betona lējumi - veidnes nozarēs. Tas atrodas Hockenheim, Vācija.

 4. TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES

  Francija

  Uzņēmums TOULOUSE DIFFUSION COFFRAGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Grisolles, Francija.

 5. METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums METALONGO - METALÚRGICA DE VALONGO, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Arhitektu biroji, equipment design and manufacture, un Arhitektu biroji nozarēs. Tas atrodas Valongo, Portugāle.

 6. COFRASUD

  Francija

  Uzņēmums COFRASUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Betona liešanas pakalpojumi, Betona konstrukcijas, Betona liešanas pakalpojumi, construction boxes, Civil engineering, un Betona konstrukcijas nozarēs. Tas atrodas Bressols, Francija.

 7. AUGUST WENDLER OHG

  Vācija

  Uzņēmums AUGUST WENDLER OHG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas atrodas Auenwald, Vācija.

 8. MEVA SCHALUNGS-SYSTEME AG

  Šveice

  Uzņēmums MEVA SCHALUNGS-SYSTEME AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, un Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Seon, Šveice.

 9. SCHALUNGS- UND BAUBEDARF NITZE

  Vācija

  Uzņēmums SCHALUNGS- UND BAUBEDARF NITZE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, un Betona lējumi - veidnes nozarēs. Tas atrodas Wernigerode, Vācija.

 10. DOKA GMBH SCHALUNGSTECHNIK

  Austrija

  Uzņēmums DOKA GMBH SCHALUNGSTECHNIK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, Urbšanas iekārtas, Celtniecības transportlīdzekļi, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Betona lējumi - veidnes, un Urbšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.