• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FAS FÜLLANLAGENSERVICE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī spare parts, system repairs, bottle washer, un capping machines nozarēs. Tas atrodas Kummerfeld, Vācija.

 2. KOMBI MAKINA LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KOMBI MAKINA LTD. STI., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, packing labelling machines, un Pildīšana traukos - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. SARL SODEX DIFFUSION

  Francija

  Uzņēmums SARL SODEX DIFFUSION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, Dzērienu tirdzniecības automāti, Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, dispensers, automatic dispensers, un Dzērienu tirdzniecības automāti nozarēs. Tas atrodas St Jean, Francija.

 4. INDEX-6 LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums INDEX-6 LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sauce packing and filling machines, un fillers for detergents nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 5. PRISMATECH SRL

  Itālija

  Uzņēmums PRISMATECH SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Food machine, systems and equipment for the production of fruit juices, fruit juice pasteurisation systems, un carbonators nozarēs. Tas atrodas Fontevivo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TULUM GIDA

  Turcija

  Uzņēmums TULUM GIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī concentrated fruit juices, un fruit nectars nozarēs. Tas atrodas Isparta, Turcija.

 2. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Francija

  Uzņēmums SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, un glass washer nozarēs. Tas atrodas Gradignan, Francija.

 3. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Slovēnija

  Uzņēmums NEKTAR NATURA, D. O. O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - koncentrāti un pulveri, Dzērieni - imports, eksports, Dzērieni - koncentrāti un pulveri, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Kamnik, Slovēnija.

 4. ARMELL MACHINERY INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums ARMELL MACHINERY INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD.

  Pakistāna

  Uzņēmums WORLD TECH MACHINERY (PVT) LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Lahore, Pakistāna.

 1. KALIMBA

  Beļģija

  Uzņēmums KALIMBA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ūdensapgāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens dzesētāji, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Ūdens dzesētāji, automatic hot drink dispensers, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Lanaken, Beļģija.

 2. TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TVS SUPPLY CHAIN SOLUTIONS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī supply of bar fittings nozarēs. Tas atrodas Preston, Apvienotā Karaliste.

 1. MYALCOLZERO

  Itālija

  Uzņēmums MYALCOLZERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī non-alcoholic wines nozarēs. Tas atrodas Trento, Itālija.

 2. FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA

  Grieķija

  Uzņēmums FORTY HERBS ORGANIC SPARKLING TEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Heraklion, Grieķija.

 3. ERSEY MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums ERSEY MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī ready-to-serve fresh fish dishes, bovine feed, un deep-frozen ready meals nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. NEACSU A. ION PFA

  Rumānija

  Uzņēmums NEACSU A. ION PFA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Constanta, Rumānija.

 5. NPM MACHINERY PVT. LTD.

  Indija

  Uzņēmums NPM MACHINERY PVT. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ahmedabad, Indija.

 6. FINPAC ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums FINPAC ITALIA SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Settimo Milanese, Itālija.

 7. PRZEDSTAWICIEL FIRMY SIDEL W POLSCE

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSTAWICIEL FIRMY SIDEL W POLSCE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī neutral fillers, un palletizers nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 8. STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA

  Itālija

  Uzņēmums STUDIO TECNICO PROGETTAZIONE MECCANICA FERRARI GIANLUCA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī liquid fillers nozarēs. Tas atrodas Taneto Di Gattatico, Itālija.

 1. MICRO MATIC

  Luksemburga

  Uzņēmums MICRO MATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un draught drink dispensing equipment nozarēs. Tas atrodas Troisvierges, Luksemburga.

 2. CARDIO ENERGY DRINK

  Turcija

  Uzņēmums CARDIO ENERGY DRINK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 3. JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN SHENDONG EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī home-made beer, un systems and equipment for fermenting beer nozarēs. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 4. ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas zhoushan, Ķīna.

 5. ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ANHUI KOYO BEVERAGE MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hefei, Ķīna.

 6. REDA SPA

  Itālija

  Uzņēmums REDA SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Isola Vicentina, Itālija.

 7. GAMPERT-BRÄU GEBR. GAMPERT GMBH U. CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums GAMPERT-BRÄU GEBR. GAMPERT GMBH U. CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Alkohols un spirtotie dzērieni, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Alkohols un spirtotie dzērieni nozarēs. Tas atrodas Weißenbrunn, Vācija.

 8. CERMEX NEWTEC

  Francija

  Uzņēmums CERMEX NEWTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī palleting robots, un palletizers nozarēs. Tas atrodas SAINT LAURENT SUR SEVRE, Francija.

 9. ETHYLOFRANCE

  Andora

  Uzņēmums ETHYLOFRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Andorra, Andora.

 10. FRUCHTSAFTKELTEREI WALTER FÜRLE E. K.

  Vācija

  Uzņēmums FRUCHTSAFTKELTEREI WALTER FÜRLE E. K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwanau, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1155 Uzņēmumi