• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • biškopība un zīdkopība

Rezultāti

Biškopība un zīdkopība - Imports eksports

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Spānija

  Verified by europages badge

  The result of the work of Apícola Cuartero, three generations of a family business located on Mount Moncayo. With over 3, 000 hives, these honeys, produced one hundred percent in Spain, are obtained from the finest blossoms Spanish geography provides. Its twenty and more different products are produced naturally without pesticides used near the flowers, and following traditional processes, so each honey will be different, even within the same type. This is how Mieles del Tío Juan Cruz manages to deliver a honey that tastes like honey used to when it was purchased direct from a beekeeper. Here you will find all of Mieles del Tío Juan Cruz's products. They are available in large jars (940 g), small jars (470 g) and bottles of honey vinegar (250 ml). And every label is written in 5 languages: Spanish, English, French, German and Arabic.

 2. MAES HONEY SL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAES HONEY SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, Biškopība un zīdkopība, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, honey, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Diētiskā pārtika, honey, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Aldeatejada-Salamanca, Spānija.

 3. EUROMIEL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROMIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Medus, pollen, yellow pollen, Medus, dry pollen, fresh frozen pollen, woodland maleta honey, orange honey, un sunflower honey nozarēs. Tas atrodas Mérida-Badajoz, Spānija.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Medus, Bišu vasks, pollen, wax, Medus, Bišu vasks, sale of honey, sale of wax, un sale of pollen nozarēs. Tas atrodas Pinofranqueado-Cáceres, Spānija.

 5. APIS - MATERIALE APISTICO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums APIS - MATERIALE APISTICO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Biškopība - mašīnas un aprīkojums, queen bee rearing, hive hardware, beehives, Biškopība - mašīnas un aprīkojums, bee smokers, products for beehives, beehive feeders, un honey mixers nozarēs. Tas atrodas Pombia, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COOP MELISSA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COOP MELISSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Biškopība un zīdkopība, Medus, beehives, bee smokers, Biškopība un zīdkopība, beehives, Medus, stainless steel containers for honey, un bee products nozarēs. Tas atrodas Castelliri, Itālija.

 2. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Francija

  Uzņēmums GAEC FAMILLE LASBLEIZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Beaucaire, Francija.

 3. SAN PER

  Spānija

  Uzņēmums SAN PER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Darba apģērbi un aizsargapģērbs, Cimdi, smoking units, professional attire, Darba apģērbi un aizsargapģērbs, un Cimdi nozarēs. Tas atrodas Villares De La Reina-Salamanca, Spānija.

 4. PROVENCE APICULTURE

  Francija

  Uzņēmums PROVENCE APICULTURE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī smelters, un beekeeping nozarēs. Tas atrodas Gémenos, Francija.

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Turcija

  Uzņēmums KELES BAL VE KAYISI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī honey, natural foods, un dried apricots nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Spānija

  Uzņēmums LA ABEJA PRODIGIOSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Landete (cuenca), Spānija.

 2. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grieķija

  Uzņēmums MELOSTAGMA - HONEY DROP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Bišu vasks, honey, Bišu vasks, un chestnut honey nozarēs. Tas atrodas Skalokhori, Lesvos, Grieķija.

 1. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

  Uzņēmums PCHELOMAG.COM.UA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 2. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Vācija

  Uzņēmums IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Medus, Medus, un millefiori honey nozarēs. Tas atrodas Faßberg, Vācija.

 3. AIMERIT S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AIMERIT S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Soller, Spānija.

 4. STALE MATERIALE APISTICO

  Itālija

  Uzņēmums STALE MATERIALE APISTICO, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Luserna San Giovanni, Itālija.

 5. GAPCHEMICALITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums GAPCHEMICALITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī organic fertilizers, un organic manures nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

 6. API-SPAIN EXPORT

  Spānija

  Uzņēmums API-SPAIN EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī honey and propolis, typical honeys, beekeeping products, un pollen nozarēs. Tas atrodas Puertollano, Spānija.

 7. SUN FLOWER

  Ukraina

  Uzņēmums SUN FLOWER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī honey and propolis nozarēs. Tas atrodas Pavlograd, Ukraina.

 8. MONDO APE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums MONDO APE SRLS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī beekeeping nozarēs. Tas atrodas Viano, Itālija.

 1. LACOURCELLE BENOIT

  Francija

  Uzņēmums LACOURCELLE BENOIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Bišu vasks, propolis, pollen, honey, un Bišu vasks nozarēs. Tas atrodas Chaumeil, Francija.

 2. APICOLTURA FIORILANDYA

  Itālija

  Uzņēmums APICOLTURA FIORILANDYA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Somma Vesuviana, Itālija.

 3. SOLTALECRIM, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SOLTALECRIM, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Medus, un Medus nozarēs. Tas atrodas Vila De Frades, Portugāle.

 4. HORAE HONEY

  Grieķija

  Uzņēmums HORAE HONEY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī honey, propolis, pollen, un products for beehives nozarēs. Tas atrodas Stratoni, Grieķija.

 5. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Francija

  Uzņēmums FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī organic honey, beehives, un beekeeping products nozarēs. Tas atrodas Gan, Francija.

 6. HERRAJES APICULTURA

  Spānija

  Uzņēmums HERRAJES APICULTURA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Alboraya, Spānija.

 7. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Spānija

  Uzņēmums EL REBOST DE L'AVI LLUÍS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī beekeeping nozarēs. Tas atrodas El Perelló, Spānija.

 8. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Castiglione Dei Pepoli, Itālija.

 9. MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA

  Spānija

  Uzņēmums MIEL HONEY NATURVAL APÍCOLA, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī honey, pollen, royal jelly, un Beeswax nozarēs. Tas atrodas Monserrat - Valencia, Spānija.

 10. MEDOVIK

  Ukraina

  Uzņēmums MEDOVIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.