• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • bietes

Rezultāti

Bietes - Imports eksports

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, Augļi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Pārtikas produkti - imports, eksports, cabbage plants, fresh fruit, melon, vegetables, un turnips nozarēs. Tas atrodas Torres Novas, Portugāle.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, Fresh fruits and vegetables, carrots, PARSNIPS, Bietes, celery, turnips, un cardoons nozarēs. Tas atrodas Alboraya-Valencia, Spānija.

 3. VERDUYN FRANCE

  Francija

  Uzņēmums VERDUYN FRANCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Bietes, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, carrots, celery, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Phalempin, Francija.

 4. PB DIALOG

  Ukraina

  Uzņēmums PB DIALOG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaigi dārzeņi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, carrots, Bietes, un onions nozarēs. Tas atrodas Kakhovka, Ukraina.

 5. BTG BOUTHEGOURD

  Francija

  Uzņēmums BTG BOUTHEGOURD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bietes nozarē. Tas atrodas St Benoit Sur Loire, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Vācija

  Uzņēmums AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Aitas un kazas, Bietes, Slaucamās govis, Aitas un kazas, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Mühlberg, Vācija.

 2. DE WULF AGRO

  Beļģija

  Uzņēmums DE WULF AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bietes nozarē. Tas atrodas Gembloux, Beļģija.

 3. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Ungārija

  Uzņēmums SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Bietes, Graudaugi un graudi, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Hajduszoboszlo, Ungārija.

 4. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Polija

  Uzņēmums BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība, Bietes, Dārzkopība, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Chodow, Polija.

 5. STE BTG AGR I

  Francija

  Uzņēmums STE BTG AGR I, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, un Bietes nozarēs. Tas atrodas St Benoit Sur Loire, Francija.

 1. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, Graudaugi un graudi, Bietes, un Graudaugi un graudi nozarēs. Tas atrodas Poznan, Polija.

 2. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums DUTCH FARMERS SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Bietes, Graudaugi un graudi, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Stargard Szczecinski, Polija.

 1. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GUT DUMMERSTORF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Bietes, Liellopi, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Dummerstorf, Vācija.

 2. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Bietes, Svaigi dārzeņi, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Sleaford, Apvienotā Karaliste.

 3. STJÖRNUGRÍS HF

  Islande

  Uzņēmums STJÖRNUGRÍS HF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Bietes, un Bietes nozarēs. Tas atrodas Reykjavík, Islande.

 4. GARAWOL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GARAWOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bietes nozarē. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 5. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Vācija

 6. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Dānija

 7. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Vācija

 1. MATROT U.K. LTD

  Apvienotā Karaliste

 2. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Spānija

 3. LHOTE SA

  Francija

 4. S.I.D.E.SUP.

  Francija

 5. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Francija

 6. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Francija

 7. DANCKERT KROHN AS

  Norvēģija