• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cūkas

Rezultāti

Cūkas - Imports eksports

 1. KURT NISGAARD

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KURT NISGAARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Liellopi, Cūkas, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Slaucamās govis, un minks nozarēs. Tas atrodas Skjern, Dānija.

 2. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Ķīna

  Uzņēmums AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 3. PLACAS VERDES

  Spānija

  Uzņēmums PLACAS VERDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī farms nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 4. PORCS ET PORCELETS

  Spānija

  Uzņēmums PORCS ET PORCELETS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, livestock, Ūdeņu tīrīšana, waste water disinfection, un drinking water - function nozarēs. Tas atrodas El Palau D' Anglesola-Lleida, Spānija.

 5. N.V. RANDERS A/S

  Dānija

  Uzņēmums N.V. RANDERS A/S, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku pārvadāšana, Lauksaimniecība - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Dzīvnieku pārvadāšana, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Randers Nv, Dānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Beļģija

  Uzņēmums FIERENS MENGVOEDERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, pellet feeds, Cūkas, un cereals nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 3. PRIMARY DIETS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PRIMARY DIETS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, food for animals and zootechnics, Cūkas, un Feed fodder for piglets nozarēs. Tas atrodas Ripon, Apvienotā Karaliste.

 4. DELAVI

  Beļģija

  Uzņēmums DELAVI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, Cūkas, carcasses, un meats nozarēs. Tas atrodas Tielt, Beļģija.

 5. INTERPORC

  Nīderlande

  Uzņēmums INTERPORC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, un pork nozarēs. Tas atrodas Haghorst, Nīderlande.

 1. BHZP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BHZP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī sow insemination nozarēs. Tas atrodas Dahlenburg, Vācija.

 2. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums 1VITAL-FLEISCH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, un Saldēta un sasaldēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Speyer, Vācija.

 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 2. ETTAROETICO

  Itālija

  Uzņēmums ETTAROETICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Corbetta, Itālija.

 3. PORC MERCATUS APS

  Dānija

  Uzņēmums PORC MERCATUS APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un livestock nozarēs. Tas atrodas Tommerup, Dānija.

 4. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Lauksaimniecība - pakalpojumi, reproduction swines, Liellopi, un Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sintra, Portugāle.

 5. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums BREEDERS OF DENMARK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - imports, eksports, un Lopkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Haderslev, Dānija.

 6. G E BAKER UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G E BAKER UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī plastic panels nozarēs. Tas atrodas Bury St. Edmunds, Apvienotā Karaliste.

 7. BRUMICOLD

  Spānija

  Uzņēmums BRUMICOLD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Algarrobo, Spānija.

 8. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Francija

  Uzņēmums ABERAETABLISSEMENTS ABERA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Saint-Brice-En-Cogles, Francija.

 1. EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums EVERS VIEHHANDELSGESELLSCHAFT MBH, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Aitas un kazas, Liellopi, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Mājdzīvnieki nozarēs. Tas atrodas Ahlden, Vācija.

 2. DRESSURPFERDETEAM WALDFRIED GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DRESSURPFERDETEAM WALDFRIED GMBH, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 3. POELIER VAN DER WAL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums POELIER VAN DER WAL B.V., gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Kollumerzwaag, Nīderlande.

 4. RINDERZUCHTVERBAND SALZBURG-ERZEUGERGEMEINSCHAFT FÜR ZUCHT- UND NUTZRINDER

  Austrija

  Uzņēmums RINDERZUCHTVERBAND SALZBURG-ERZEUGERGEMEINSCHAFT FÜR ZUCHT- UND NUTZRINDER, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Maishofen, Austrija.

 5. KEYTRADE AG

  Šveice

  Uzņēmums KEYTRADE AG, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Graudaugi un graudi, Cūkas, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Graudaugi un graudi, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Thalwil, Šveice.

 6. HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Söllichau, Vācija.

 7. EURODUNA ROHSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EURODUNA ROHSTOFFE GMBH, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Barmstedt, Vācija.

 8. AGRARPRODUKTE LÖBNITZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AGRARPRODUKTE LÖBNITZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Svaigi dārzeņi, Augļi, Cūkas, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Svaigi dārzeņi, Augļi, Cūkas, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Löbnitz, Vācija.

 9. LUNDERLAND-TIERFUTTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LUNDERLAND-TIERFUTTER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Cūkas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Cūkas, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Salzwedel, Vācija.

 10. PAUL ROTTMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PAUL ROTTMANN GMBH, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Ahaus, Vācija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas