• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cūkas

Rezultāti

Cūkas - Imports eksports

 1. KURT NISGAARD

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KURT NISGAARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Liellopi, Cūkas, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Slaucamās govis, un minks nozarēs. Tas atrodas Skjern, Dānija.

 2. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Ķīna

  Uzņēmums AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 3. PLACAS VERDES

  Spānija

  Uzņēmums PLACAS VERDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī farms nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 4. PORCS ET PORCELETS

  Spānija

  Uzņēmums PORCS ET PORCELETS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Ūdeņu tīrīšana, livestock, Ūdeņu tīrīšana, waste water disinfection, un drinking water - function nozarēs. Tas atrodas El Palau D' Anglesola-Lleida, Spānija.

 5. BHZP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BHZP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī sow insemination nozarēs. Tas atrodas Dahlenburg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. G E BAKER UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G E BAKER UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī plastic panels nozarēs. Tas atrodas Bury St. Edmunds, Apvienotā Karaliste.

 2. ETTAROETICO

  Itālija

  Uzņēmums ETTAROETICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Corbetta, Itālija.

 3. PRIMARY DIETS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PRIMARY DIETS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, food for animals and zootechnics, Cūkas, un Feed fodder for piglets nozarēs. Tas atrodas Ripon, Apvienotā Karaliste.

 4. INTERPORC

  Nīderlande

  Uzņēmums INTERPORC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, un pork nozarēs. Tas atrodas Haghorst, Nīderlande.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 1. PORC MERCATUS APS

  Dānija

  Uzņēmums PORC MERCATUS APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un livestock nozarēs. Tas atrodas Tommerup, Dānija.

 2. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Lauksaimniecība - pakalpojumi, reproduction swines, Liellopi, un Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sintra, Portugāle.

 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Beļģija

  Uzņēmums FIERENS MENGVOEDERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, pellet feeds, Cūkas, un cereals nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 2. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums 1VITAL-FLEISCH GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, un Saldēta un sasaldēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Speyer, Vācija.

 3. DELAVI

  Beļģija

  Uzņēmums DELAVI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkas, Cūkas, carcasses, un meats nozarēs. Tas atrodas Tielt, Beļģija.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 5. BRUMICOLD

  Spānija

  Uzņēmums BRUMICOLD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Algarrobo, Spānija.

 6. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Francija

  Uzņēmums ABERAETABLISSEMENTS ABERA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas atrodas Saint-Brice-En-Cogles, Francija.

 7. GAMBER PRODUCE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GAMBER PRODUCE LIMITED, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Ross-On-Wye, Apvienotā Karaliste.

 8. P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER

  Vācija

  Uzņēmums P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Dabīgās tekstilšķiedras, Diegi un dzijas, Liellopi, Cūkas, Dabīgās tekstilšķiedras, un Diegi un dzijas nozarēs. Tas atrodas Sünching, Vācija.

 1. ALEXANDER HARLEY SEEDS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALEXANDER HARLEY SEEDS LIMITED, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Augļi, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Kinross, Apvienotā Karaliste.

 2. PETERS COMMODITIES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETERS COMMODITIES LIMITED, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Southend-On-Sea, Apvienotā Karaliste.

 3. FRANZ KOOPS LANDHANDEL KG

  Vācija

  Uzņēmums FRANZ KOOPS LANDHANDEL KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Cūkas, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, Zivis, Cūkas, Milti un mannas putraimi, un Lopbarība nozarēs. Tas atrodas Bakum, Vācija.

 4. KRONI

  Šveice

  Uzņēmums KRONI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Cūkas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Milti un mannas putraimi, Zivis, Cūkas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Milti un mannas putraimi nozarēs. Tas atrodas Altstätten, Šveice.

 5. SCHLACHTHOF ARTMAYR GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums SCHLACHTHOF ARTMAYR GES.M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopi, Cūkas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Schlierbach, Austrija.

 6. VIEHHANDLUNG KLINGER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VIEHHANDLUNG KLINGER E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Höchstädt, Vācija.

 7. EURO-BEEF FLEISCHHANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EURO-BEEF FLEISCHHANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Cūkas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Zivis, Cūkas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kerpen, Vācija.

 8. B. LENZ

  Vācija

  Uzņēmums B. LENZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Zivis, Cūkas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Zivis, Cūkas, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Bückeburg, Vācija.

 9. BIOFLEISCH NORD-OST GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BIOFLEISCH NORD-OST GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 10. VIEHVERWERTUNG VERDEN E G

  Vācija

  Uzņēmums VIEHVERWERTUNG VERDEN E G, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Liellopi, Cūkas, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Zivis, Liellopi, Cūkas, un Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarēs. Tas atrodas Verden, Vācija.