• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala

Rezultāti

Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Ungārija

  Verified by europages badge

  Welcome to ÁRIK 21 - AGRO KFT, a private trading company headquartered in Budapest, Hungary. Our commitment is to provide unparalleled business solutions to customers worldwide. We specialize in offering quality branded products at affordable wholesale prices, catering to businesses of all sizes. Complementing this, our seamless logistics ensure timely deliveries. As a leading trading company, we excel as a wholesaler and distributor, offering an extensive range of products. Our portfolio includes beverages like soft and energy drinks, alcoholic and non-alcoholic beers, dairy products, including baby milk, and indulgent items like chocolates, confectioneries, and premium teas and coffees. Our strong partnerships with renowned FMCG producers such as Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo, and Ferrero enable us to serve businesses worldwide with excellence. Our dedication to excellence drives us to explore captivating niche categories and unique brands. We've cultivated reliable relationships with suppliers, ensuring quick order fulfillment within 48 hours. Central to ÁRIK 21 - AGRO KFT is the value we place on trust and lasting partnerships. Our experienced team combines trading expertise with a visionary approach, ensuring efficient transactions. Our goal is to foster collaborations that extend beyond the initial order, emphasizing mutual growth.

 2. HOREMEAT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOREMEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Gaļas izciršana, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 3. INTEXUR

  Spānija

  Uzņēmums INTEXUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī fried pork fat scraps, un pancetta coppata nozarēs. Tas atrodas Higuera La Real-Badajoz, Spānija.

 4. IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES

  Spānija

  Uzņēmums IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Iberian hams, un Iberian charcuterie nozarēs. Tas atrodas Cumbres Mayores, Spānija.

 5. OPTIMEAT LTD.

  Rumānija

  Uzņēmums OPTIMEAT LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, fat, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Gaļas izciršana, un carcasses nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī pork processing, boned meat, meats, un Butchers - meat nozarēs. Tas atrodas Gronau, Vācija.

 2. FRISELVA SA

  Spānija

  Uzņēmums FRISELVA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves, pork, quartering room, plants and equipment for slaughtering pigs, un Lopkautuves nozarēs. Tas atrodas Riudellots De La Selva-Girona, Spānija.

 3. CARNICAS GRAMEL, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CARNICAS GRAMEL, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī kebabs nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 4. PINCHITOS FRANJA

  Spānija

  Uzņēmums PINCHITOS FRANJA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī kebabs nozarēs. Tas atrodas Terrasa, Spānija.

 5. ALGO FOODS

  Francija

  Uzņēmums ALGO FOODS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, pork, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Rungis Cedex, Francija.

 1. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Dobl-Zwaring, Austrija.

 2. LA BOYAUDERIE SISTERONAISE

  Francija

  Uzņēmums LA BOYAUDERIE SISTERONAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Sisteron, Francija.

 1. FOODMEAT

  Ukraina

  Uzņēmums FOODMEAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, frozen butcher meat products, un frozen meats nozarēs. Tas atrodas Chervonograd, Ukraina.

 2. PAMPAFOODS

  Brazīlija

  Uzņēmums PAMPAFOODS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaigas vistas un cāļi, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Frozen offal, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaigas vistas un cāļi, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Porto Alegre, Brazīlija.

 3. DUFRAIS

  Beļģija

  Uzņēmums DUFRAIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un poultry for slaughter nozarēs. Tas atrodas Aubel, Beļģija.

 4. EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE

  Polija

  Uzņēmums EUROPEJSKIE CENTRUM GOSPODARCZE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Głowno, Polija.

 5. FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī deli meats, un meat processing nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Poiares, Portugāle.

 6. SCARLINO CARNI

  Itālija

  Uzņēmums SCARLINO CARNI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī meats, pork, beef, un veal nozarēs. Tas atrodas Taurisano, Itālija.

 7. AGARAS, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums AGARAS, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Subprodukti, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Lietuva.

 8. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kopčany, Slovākija.

 1. CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Trofa, Portugāle.

 2. KIRA TRADE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KIRA TRADE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Zivkopība - imports, eksports, Pārtikas produkti - imports, eksports, beef, Zivkopība - imports, eksports, un poultry meat nozarēs. Tas atrodas Lünen (luenen), Vācija.

 3. BATY VIANDES

  Francija

  Uzņēmums BATY VIANDES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Niort, Francija.

 4. GERU HANDELSGMBH

  Austrija

  Uzņēmums GERU HANDELSGMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas atrodas Martinsberg, Austrija.

 5. PORC MERCATUS APS

  Dānija

  Uzņēmums PORC MERCATUS APS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Pārtikas produkti - imports, eksports, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un livestock nozarēs. Tas atrodas Tommerup, Dānija.

 6. LOCKS

  Beļģija

  Uzņēmums LOCKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī ham nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. VOLKOVYSK MEAT-PACKING PLANT

  Baltkrievija

  Uzņēmums VOLKOVYSK MEAT-PACKING PLANT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Desas un cīsiņi nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, ham, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, frozen pork, un Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Volkovysk, Baltkrievija.

 8. RYCKAERT M

  Beļģija

  Uzņēmums RYCKAERT M, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī beef slaughter, pork abattoirs, un meats nozarēs. Tas atrodas Eeklo, Beļģija.

 9. LA HALLE PAYSANNE

  Beļģija

  Uzņēmums LA HALLE PAYSANNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, poultry for slaughter, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Soumagne, Beļģija.

 10. SPEKINDUSTRIE VANMAELE

  Beļģija

  Uzņēmums SPEKINDUSTRIE VANMAELE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī lard, un gibs nozarēs. Tas atrodas Diksmuide, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala - Imports eksports

Rezultātu skaits

1226 Uzņēmumi