• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cauruļvadi

Rezultāti

Cauruļvadi - Imports eksports

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH is synonymous with extensive and reliable project supervision in the field of mobile and stationary natural gas and hydrogen applications. Our products.: Valves, gas valves, high-pressure valves, high-pressure valves for technical gases, gas cylinder valves, solenoid valves, pipe burst safety valves, safety valves and valves for technical gases. Our product range includes pipework, threaded joints, filters, check valves, electromagnetic valves, safety devices and custom innovations. We ensure that our business has state-of-the-art technology through our cooperation with universities, partnerships, trade fair visits and by undertaking training in a targeted manner. All over the world, customers from the automotive industry have confidence in PTEC – the company for innovative products.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAYADERELI CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Inertie materiāli celtniecībai, Cauruļvadi, Rūpnieciskie cauruļvadi, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Piedevas cementam un javai, Žāvēti augļi, fresh fruit, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 3. TRUFORM EUROPE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TRUFORM EUROPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. HEBEI HAIHAO GROUP

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI HAIHAO GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Cangzhou, Ķīna.

 5. ASOTEP

  Beļģija

  Uzņēmums ASOTEP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, Cauruļvadi, Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, Cauruļvadi, metal warping, un Engineering - pipework nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. UTS CABLE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UTS CABLE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 2. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ENERGOP SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Sochaczew, Polija.

 3. CASA BULL

  Beļģija

  Uzņēmums CASA BULL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 4. METALSET OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums METALSET OÜ, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 5. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOTAL PIPELINE SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Accrington, Apvienotā Karaliste.

 1. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, pvc, sanitaryware, heads, un Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, Atompatvertnes - celtniecība, Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, un Atompatvertnes - celtniecība nozarēs. Tas atrodas Bad Homberg, Vācija.

 1. DEKOTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEKOTEC GMBH, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Pretkorozijas līdzekļi, Cauruļvadi, Equipment for public roads, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 2. GODDEERIS NV

  Beļģija

  Uzņēmums GODDEERIS NV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie cauruļvadi, sprinkler, industrial ventilation, Rūpnieciskie cauruļvadi, un HVAC ventilation system nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 3. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Ķīna

  Uzņēmums HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Changsha, Ķīna.

 4. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Liaoyang, Ķīna.

 5. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums A. HAK RIJNMOND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Cauruļvadi, Rūpniecība - apkope, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Cauruļvadi, un Rūpniecība - apkope nozarēs. Tas atrodas Heerjansdam, Nīderlande.

 6. BILFINGER ROB

  Beļģija

  Uzņēmums BILFINGER ROB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Cauruļvadi, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Vieglas metāla konstrukcijas, Cauruļvadi, un Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana nozarēs. Tas atrodas Zwjindrecht, Beļģija.

 7. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Tianjin, Ķīna.

 8. LME

  Beļģija

  Uzņēmums LME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 1. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIE KONTOR GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī ball valves, un gas pipes nozarēs. Tas atrodas Malsch, Vācija.

 2. PICOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums PICOTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - alumīnijs, Caurules un cauruļvadi - alumīnijs, un Engineering - pipework nozarēs. Tas atrodas Starbroek, Beļģija.

 3. IGEA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums IGEA S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Cauruļvadi, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Moravská Ostrava A Prívoz , Čehija.

 4. SHINE STAR STEEL PIPE

  Ķīna

  Uzņēmums SHINE STAR STEEL PIPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī seamless pipes, un stainless steel pipes nozarēs. Tas atrodas Changsha, Ķīna.

 5. INDINOX

  Beļģija

  Uzņēmums INDINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for oil pipelines, un systems and equipment for gas pipelines nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 6. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī pvc profiles, un granulators nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INPIPE PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Brompton On Swale, Apvienotā Karaliste.

 8. IMPACT SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IMPACT SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Grangemouth, Apvienotā Karaliste.

 9. DEMACO HOLLAND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums DEMACO HOLLAND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Cauruļvadi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Noord-Scharwoude, Nīderlande.

 10. TERMO - SPOLECNOST S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TERMO - SPOLECNOST S R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi un krāni gāzei, Siltummaiņi, Cauruļvadi un krāni gāzei, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Litvínov, Čehija.

Filtri

Rezultāti

Cauruļvadi - Imports eksports

Rezultātu skaits

32 081 Uzņēmumi