• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cauruļvadi

Rezultāti

Cauruļvadi - Imports eksports

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAYADERELI CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Inertie materiāli celtniecībai, Cauruļvadi, Rūpnieciskie cauruļvadi, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Piedevas cementam un javai, Žāvēti augļi, fresh fruit, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pneimatisko iekārtu vārsti, Aerosolu ventiļi, Valves, customised special valves, Pneimatisko iekārtu vārsti, un Aerosolu ventiļi nozarēs. Tas atrodas Burscheid, Vācija.

 3. CASA BULL

  Beļģija

  Uzņēmums CASA BULL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Gāze - ražošanas iekārtas, Cauruļvadi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, un Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarēs. Tas atrodas Izegem, Beļģija.

 4. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ENERGOP SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Sochaczew, Polija.

 5. METALSET OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums METALSET OÜ, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOTAL PIPELINE SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Accrington, Apvienotā Karaliste.

 2. UTS CABLE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UTS CABLE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Norwich, Apvienotā Karaliste.

 3. ASOTEP

  Beļģija

  Uzņēmums ASOTEP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, Cauruļvadi, Rūpniecības ēkas un vietas - projektēšana, Cauruļvadi, metal warping, un Engineering - pipework nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 4. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, pvc, sanitaryware, heads, un Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 5. GODDEERIS NV

  Beļģija

  Uzņēmums GODDEERIS NV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie cauruļvadi, sprinkler, industrial ventilation, Rūpnieciskie cauruļvadi, un HVAC ventilation system nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 1. DEKOTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEKOTEC GMBH, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Pretkorozijas līdzekļi, Cauruļvadi, Equipment for public roads, un Pretkorozijas līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, Atompatvertnes - celtniecība, Cauruļvadi, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kokšķiedras plates, un Atompatvertnes - celtniecība nozarēs. Tas atrodas Bad Homberg, Vācija.

 1. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī pvc profiles, un granulators nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. LME

  Beļģija

  Uzņēmums LME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 3. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIE KONTOR GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī ball valves, un gas pipes nozarēs. Tas atrodas Malsch, Vācija.

 4. PICOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums PICOTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - alumīnijs, Caurules un cauruļvadi - alumīnijs, un Engineering - pipework nozarēs. Tas atrodas Starbroek, Beļģija.

 5. INDINOX

  Beļģija

  Uzņēmums INDINOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for oil pipelines, un systems and equipment for gas pipelines nozarēs. Tas atrodas Lokeren, Beļģija.

 6. BILFINGER ROB

  Beļģija

  Uzņēmums BILFINGER ROB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Cauruļvadi, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Vieglas metāla konstrukcijas, Cauruļvadi, un Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana nozarēs. Tas atrodas Zwjindrecht, Beļģija.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INPIPE PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Brompton On Swale, Apvienotā Karaliste.

 8. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums A. HAK RIJNMOND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Cauruļvadi, Rūpniecība - apkope, Elektriskie un telefona kabeļi un vadi, Cauruļvadi, un Rūpniecība - apkope nozarēs. Tas atrodas Heerjansdam, Nīderlande.

 1. IGEA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums IGEA S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Cauruļvadi, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Moravská Ostrava A Prívoz , Čehija.

 2. GILLAIN & CO N.V.

  Beļģija

  Uzņēmums GILLAIN & CO N.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 3. IMPACT SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IMPACT SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Izstrādājumu un materiālu pārbaude nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Grangemouth, Apvienotā Karaliste.

 4. 3P SERVICES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums 3P SERVICES GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Wietmarschen, Vācija.

 5. SERIMETAL

  Francija

  Uzņēmums SERIMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Toussieu, Francija.

 6. EUROPEAN PIPELINE ENGINEERING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EUROPEAN PIPELINE ENGINEERING LTD, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Fareham, Apvienotā Karaliste.

 7. CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Metāla piloni, Cauruļvadi, un Metāla piloni nozarēs. Tas atrodas Boven-Leeuwen, Nīderlande.

 8. BP BAU, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums BP BAU, S.R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Cauruļvadi, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Cauruļvadi, Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Nitra , Slovākija.

 9. FORECOURT SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FORECOURT SOLUTIONS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cauruļvadi nozarē. Tas atrodas Wellington, Apvienotā Karaliste.

 10. TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Cauruļvadi, Metāla rezervuāri, un Cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas St. Helens, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Cauruļvadi - Imports eksports

Rezultātu skaits

31 620 Uzņēmumi