• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caurules un cauruļvadi - čuguns

Rezultāti

Caurules un cauruļvadi - čuguns - Imports eksports

 1. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Tubular connectors and aluminium casting direct from the manufacturer We produce our tubular connectors exclusively from high-quality marine weatherproof aluminium alloys with low weight, maximum stability and natural corrosion resistance for a wide range of applications. We would be pleased to plan your individual tubular designs, prepare layout diagrams with parts lists and deliver our tubular connectors together with tube sections, which are marked and customised to your needs. Machine and safety railings from Brinck tubular connectors are TÜV type tested according to pr EN ISO 14122-3. You can also benefit from our experience in aluminium casting and as a system supplier. For over sixty years, we have been producing customer-specific aluminium cast parts as a reliable supplier to the automotive and machinery industries. From conceptualisation to implementation in finished assemblies, we offer you our all-round support.

 2. SODELUX SA

  Beļģija

  Uzņēmums SODELUX SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas caurules un šļūtenes, Drošības vārsti, Aizvari un vārstuļi, PVC tubes and pipes, Plastmasas caurules un šļūtenes, Drošības vārsti, un Aizvari un vārstuļi nozarēs. Tas atrodas Recogne, Beļģija.

 3. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu štancēšana nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, Solar system aluminium profiles, Caurules un cauruļvadi - čuguns, aluminium profiles, un sheet rolls nozarēs. Tas atrodas Hatay, Turcija.

 4. Boray Boru ve Profil A.S

  Turcija

  Uzņēmums Boray Boru ve Profil A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī profiles, galvanized products, un Galvanized structural shapes nozarēs. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 5. CAST IRON

  Beļģija

  Uzņēmums CAST IRON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Čuguns - izstrādājumi, Caurules un cauruļvadi - čuguns, cast iron, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Čuguns - izstrādājumi, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Beerse, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī iron pipes, steel sheet, galvanic treatment of metals, un flat and shaped rolled steel nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. SIDERGHISA SRL

  Itālija

  Uzņēmums SIDERGHISA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nosusināšana nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Citta' Sant'angelo, Itālija.

 3. WB WHITE FOUNDRY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WB WHITE FOUNDRY, gadā un darbojas Čuguns - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvi čuguna izstrādājumi, Īpašs čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Dekoratīvi čuguna izstrādājumi, Īpašs čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Brighouse, Apvienotā Karaliste.

 4. ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī pipes, fittings, un cast iron nozarēs. Tas atrodas Baoding, Ķīna.

 5. VORTEX QINGDAO CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums VORTEX QINGDAO CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 1. ROTEC TECHNO CAST

  Indija

  Uzņēmums ROTEC TECHNO CAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, cast iron parts for the automobile industry, Caurules un cauruļvadi - čuguns, un cast iron fittings nozarēs. Tas atrodas Rajkot, Indija.

 2. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Melno metālu cauruļu armatūra, Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Lehrte, Vācija.

 1. DINSEN IMPEX CORP

  Ķīna

  Uzņēmums DINSEN IMPEX CORP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas atrodas Handan, Ķīna.

 2. JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī metal pipes and tubing for construction work, un galvinized sheet metal flashing for building nozarēs. Tas atrodas Paços de Brandão, Portugāle.

 3. HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 4. NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas atrodas Nanjing, Ķīna.

 5. ALUCET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums ALUCET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumizolācijas materiāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, Caurules un cauruļvadi - varš, Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Caurules un cauruļvadi - varš nozarēs. Tas atrodas Waalwijk, Nīderlande.

 6. WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī pipe fittings, un grooved pipes nozarēs. Tas atrodas Weifang, Ķīna.

 7. WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī pipe fittings nozarēs. Tas atrodas Weifang, Ķīna.

 8. VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL

  Spānija

  Uzņēmums VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melno metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Sant Cugat Del Valles, Spānija.

 1. SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH

  Polija

  Uzņēmums SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, Čuguns - izstrādājumi, Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Čuguns - izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Lebork, Polija.

 2. RAINHAM STEEL TUBES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RAINHAM STEEL TUBES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Caurules un cauruļvadi - melnie metāli, un Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarēs. Tas atrodas Rainham, Apvienotā Karaliste.

 3. HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, un Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarēs. Tas atrodas Southampton, Apvienotā Karaliste.

 4. MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C., gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, Abrazīvi diski, Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Abrazīvi diski nozarēs. Tas atrodas Solbiate Con Cagno, Itālija.

 5. TOSCOGOMMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TOSCOGOMMA S.R.L., gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Gumijas un plastmasas caurules un šļūtenes, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Capannori, Itālija.

 6. TUBE COMPANY OF IRELAND LTD

  Īrija

  Uzņēmums TUBE COMPANY OF IRELAND LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - varš nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 7. PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Elektrība - komponenti un detaļas, Caurules un cauruļvadi - čuguns, Elektrība - komponenti un detaļas, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Lodz, Polija.

 8. ENGESPEC COPERSAN

  Brazīlija

  Uzņēmums ENGESPEC COPERSAN, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī valves, un pipes for drainage nozarēs. Tas atrodas Belo Horizonte, Brazīlija.

 9. TIANJIN DALIPU OIL COUNTRY TUBULAR GOODS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TIANJIN DALIPU OIL COUNTRY TUBULAR GOODS CO., LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī Oil well casing nozarēs. Tas atrodas Jinghai Town,tianjin, Ķīna.

 10. JINDAL SAW ITALIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums JINDAL SAW ITALIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - čuguns, un Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarēs. Tas atrodas Trieste, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Caurules un cauruļvadi - čuguns - Imports eksports

Rezultātu skaits

4008 Uzņēmumi