• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caurumošanas darbgaldi

Rezultāti

Caurumošanas darbgaldi - Imports eksports

 1. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Bad Hersfeld, Vācija.

 2. GW METALLBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GW METALLBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Biberach, Vācija.

 3. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  Itālija

  Uzņēmums BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī industrial punching machines, punching machines for working sheet metal, punching matrices, un punching machines for plastic profiles nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

 4. ACCUMATION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ACCUMATION GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Akumulatori un baterijas nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, fillers for acids, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Limburg Offheim, Vācija.

 5. IPI TECHNOLOGY SRL

  Itālija

  Uzņēmums IPI TECHNOLOGY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punching machines nozarēs. Tas atrodas Carmagnola, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JAHN GES.B.M.H.

  Austrija

  Uzņēmums JAHN GES.B.M.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Mönichkirchen, Austrija.

 2. VERNET BEHRINGER

  Francija

  Uzņēmums VERNET BEHRINGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, machine tools for shearing metals, un Caururbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Dijon, Francija.

 3. PRODUTECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PRODUTECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī beading and curling machines for working sheet metal, un punching machines for working sheet metal nozarēs. Tas atrodas San Paolo D'argon, Itālija.

 4. EUROMAC SPA

  Itālija

  Uzņēmums EUROMAC SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī bending presses, horizontal presses, panel finishing, un shears for cutting sheetmetal nozarēs. Tas atrodas Formigine, Itālija.

 5. APOLLO SRL

  Itālija

  Uzņēmums APOLLO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, machinery for semi-automatic drilling, Caurumošanas darbgaldi, un horizontal presses nozarēs. Tas atrodas Castellarano, Itālija.

 1. DIMECO

  Francija

  Uzņēmums DIMECO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, coils, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Pirey, Francija.

 2. LVD FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LVD FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un operator machines nozarēs. Tas atrodas Raismes, Francija.

 1. ZEHNDER & SOMMER AG

  Šveice

  Uzņēmums ZEHNDER & SOMMER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Burgdorf, Šveice.

 2. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums FRITEK MASKINFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Aabenraa, Dānija.

 3. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums VSK KENTAVAR ZMM EOOD, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Mehāniskie savienojumi, Caurumošanas darbgaldi, un Mehāniskie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Velingrad, Bulgārija.

 4. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Dānija

  Uzņēmums AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Skanderborg, Dānija.

 5. TAMA APS

  Dānija

  Uzņēmums TAMA APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Tarm, Dānija.

 6. KTH TOOLS A/S

  Dānija

  Uzņēmums KTH TOOLS A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Struer, Dānija.

 7. BOLETO APS, DANMARK

  Dānija

  Uzņēmums BOLETO APS, DANMARK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Zāģēšanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Vamdrup, Dānija.

 8. S.P.S. TOOLS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums S.P.S. TOOLS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, un Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Bridgend, Apvienotā Karaliste.

 1. MORFOMICHANIKI LTD

  Kipra

  Uzņēmums MORFOMICHANIKI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī aluminium nozarēs. Tas atrodas Paralimni, Kipra.

 2. JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Rokas instrumenti bez motora, Caurumošanas darbgaldi, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 3. PETERSEN MACHINERY GROUP A/S

  Dānija

  Uzņēmums PETERSEN MACHINERY GROUP A/S, gadā un darbojas Zāģēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Uldum, Dānija.

 4. PU.MA. DI VINCENZO NEGRI

  Itālija

  Uzņēmums PU.MA. DI VINCENZO NEGRI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punches, un dies nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 5. E.C. MASKINFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums E.C. MASKINFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Zāģēšanas darbgaldi, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Egtved, Dānija.

 6. SALA PUNZONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SALA PUNZONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Calolziocorte, Itālija.

 7. METALMOELLER, HADSTEN A/S

  Dānija

  Uzņēmums METALMOELLER, HADSTEN A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Caurumošanas darbgaldi, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Hadsten, Dānija.

 8. WILLI KUHLES

  Vācija

  Uzņēmums WILLI KUHLES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Papīrs - sadzīves, higiēnas un tualetes piederumi, Caurumošanas darbgaldi, un Papīrs - sadzīves, higiēnas un tualetes piederumi nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 9. MICRO NORM WORONKA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MICRO NORM WORONKA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Halver, Vācija.

 10. HITECH FUTURE PRECISION CO.,LTD.

  Nīderlande

  Uzņēmums HITECH FUTURE PRECISION CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Zuid-Holland, Nīderlande.