• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caurumošanas darbgaldi

Rezultāti

Caurumošanas darbgaldi - Imports eksports

 1. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Bad Hersfeld, Vācija.

 2. REMO BORDEAUX

  Francija

  Uzņēmums REMO BORDEAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zīmogošana un caurumošana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Rūpnieciskās metālu preses, Metālu griešanas darbgaldi, punching matrices, Caurumošanas darbgaldi, Rūpnieciskās metālu preses, un Metālu griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Cestas Cedex, Francija.

 3. GW METALLBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GW METALLBAU GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Biberach, Vācija.

 4. ACCUMATION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ACCUMATION GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Akumulatori un baterijas nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, fillers for acids, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Limburg Offheim, Vācija.

 5. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  Itālija

  Uzņēmums BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī industrial punching machines, punching machines for working sheet metal, punching matrices, un punching machines for plastic profiles nozarēs. Tas atrodas Lonato Del Garda, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IPI TECHNOLOGY SRL

  Itālija

  Uzņēmums IPI TECHNOLOGY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punching machines nozarēs. Tas atrodas Carmagnola, Itālija.

 2. EUROMAC SPA

  Itālija

  Uzņēmums EUROMAC SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī bending presses, horizontal presses, panel finishing, un shears for cutting sheetmetal nozarēs. Tas atrodas Formigine, Itālija.

 3. APOLLO SRL

  Itālija

  Uzņēmums APOLLO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, machinery for semi-automatic drilling, Caurumošanas darbgaldi, un horizontal presses nozarēs. Tas atrodas Castellarano, Itālija.

 4. VERNET BEHRINGER

  Francija

  Uzņēmums VERNET BEHRINGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, machine tools for shearing metals, un Caururbšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Dijon, Francija.

 5. JAHN GES.B.M.H.

  Austrija

  Uzņēmums JAHN GES.B.M.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Mönichkirchen, Austrija.

 1. PRODUTECH S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PRODUTECH S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī beading and curling machines for working sheet metal, un punching machines for working sheet metal nozarēs. Tas atrodas San Paolo D'argon, Itālija.

 2. DIMECO

  Francija

  Uzņēmums DIMECO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, coils, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Pirey, Francija.

 1. BOLETO APS, DANMARK

  Dānija

  Uzņēmums BOLETO APS, DANMARK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Zāģēšanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, un Caurumošanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Vamdrup, Dānija.

 2. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums FRITEK MASKINFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Aabenraa, Dānija.

 3. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Dānija

  Uzņēmums AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Skanderborg, Dānija.

 4. TAMA APS

  Dānija

  Uzņēmums TAMA APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Tarm, Dānija.

 5. ZEHNDER & SOMMER AG

  Šveice

  Uzņēmums ZEHNDER & SOMMER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Burgdorf, Šveice.

 6. LVD FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LVD FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, Locīšanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Urbšana - darbgaldi, un operator machines nozarēs. Tas atrodas Raismes, Francija.

 7. KTH TOOLS A/S

  Dānija

  Uzņēmums KTH TOOLS A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Zāģēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Struer, Dānija.

 8. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums VSK KENTAVAR ZMM EOOD, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Mehāniskie savienojumi, Caurumošanas darbgaldi, un Mehāniskie savienojumi nozarēs. Tas atrodas Velingrad, Bulgārija.

 1. PETERSEN MACHINERY GROUP A/S

  Dānija

  Uzņēmums PETERSEN MACHINERY GROUP A/S, gadā un darbojas Zāģēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Rūpnieciskās griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Caurumošanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Uldum, Dānija.

 2. JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Taivāna

  Uzņēmums JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Changhua County, Taivāna.

 3. ZS ENTERPRISE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZS ENTERPRISE CO., LTD, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas presēšanas darbgaldi, paper punching, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 4. SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Longhua Town,Shenzhen, Ķīna.

 5. JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumošanas darbgaldi, Rokas instrumenti bez motora, Caurumošanas darbgaldi, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 6. E.C. MASKINFABRIK A/S

  Dānija

  Uzņēmums E.C. MASKINFABRIK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, Zāģēšanas darbgaldi, Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas, un Zāģēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Egtved, Dānija.

 7. WUHU LIFENG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUHU LIFENG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī CNC milling, un cnc punching nozarēs. Tas atrodas Wuhu City, Ķīna.

 8. MORFOMICHANIKI LTD

  Kipra

  Uzņēmums MORFOMICHANIKI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī aluminium nozarēs. Tas atrodas Paralimni, Kipra.

 9. PU.MA. DI VINCENZO NEGRI

  Itālija

  Uzņēmums PU.MA. DI VINCENZO NEGRI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī punches, un dies nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 10. JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION

  Taivāna

  Uzņēmums JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumošanas darbgaldi nozarē. Tas atrodas Kaohsiung, Taivāna.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas