• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caurumu veidošana papīrā un kartonā

Rezultāti

Caurumu veidošana papīrā un kartonā - Imports eksports

 1. BOGRAMA AG

  Šveice

  Uzņēmums BOGRAMA AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, machines for stationery, un automatic punch cutters nozarēs. Tas atrodas Turbenthal, Šveice.

 2. I.C.O.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.C.O.S. S.R.L., gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, cutting of fibres, shaped blades, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, un mechanical parts nozarēs. Tas atrodas Forli', Itālija.

 3. CHIESA ARTORIGE

  Itālija

  Uzņēmums CHIESA ARTORIGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī cartonboard packing cutters, hydraulic punch cutters, industrial punchers, un hydraulic industrial punch cutters nozarēs. Tas atrodas Vigevano, Itālija.

 4. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRITSCH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Welden, Vācija.

 5. SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Eberdingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IMPRESS DECOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IMPRESS DECOR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 2. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Higiēnas un tualetes piederumi nozarē. Tas darbojas arī Papīra perforēšanas iekārtas, Rakstāmpapīrs, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra perforēšanas iekārtas, Rakstāmpapīrs, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Peißenberg, Vācija.

 3. TEO SRL

  Tunisija

  Uzņēmums TEO SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Retail sales of drilling machines, un accessories for the food industry nozarēs. Tas atrodas Nabel, Tunisija.

 4. HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Gumija - izstrādājumi, Kažokādas apģērbi, Drukāšana, Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes, Gumija - izstrādājumi, Kažokādas apģērbi, Drukāšana, un Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes nozarēs. Tas atrodas Coburg, Vācija.

 5. SERVIFORMES SARL

  Francija

  Uzņēmums SERVIFORMES SARL, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 1. GUALZETTI FERMO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GUALZETTI FERMO & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Poligrāfija - dažādi izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Cassano D'adda, Itālija.

 2. FUSTELLIFICIO ERRE-A

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO ERRE-A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Campi Bisenzio, Itālija.

 1. FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. ), gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Monte San Giusto, Itālija.

 2. FUSTELTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELTECNICA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 3. SERVIFORM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SERVIFORM S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Caravaggio, Itālija.

 4. EBERHARD FABER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EBERHARD FABER GMBH, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Gumija - mājsaimniecības preces, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Gumija - mājsaimniecības preces, un Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Neumarkt I.d.opf, Vācija.

 5. DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Nördlingen, Vācija.

 6. YDEAL

  Itālija

  Uzņēmums YDEAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pogliano Milanese, Itālija.

 7. FUSTELLIFICIO VENETO

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO VENETO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 8. FUSTELLIFICIO M.M.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO M.M., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 1. FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Passignano Sul Trasimeno, Itālija.

 2. FUSTELLIFICIO BLITZ S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO BLITZ S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Montegranaro, Itālija.

 3. FERRARA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums FERRARA GIUSEPPE, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mascalucia, Itālija.

 4. TECNOFUSTELLE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOFUSTELLE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Corridonia, Itālija.

 5. FUSTELLIFICIO 2R S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO 2R S.R.L., gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ponte Lambro, Itālija.

 6. DELTABOX DI ROGLIATTI CLAUDIO

  Itālija

  Uzņēmums DELTABOX DI ROGLIATTI CLAUDIO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Andezeno, Itālija.

 7. FUSTELLIFICIO OLIMPIA DI GAOLE MATTEO

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO OLIMPIA DI GAOLE MATTEO, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas San Giovanni Lupatoto, Itālija.

 8. FUSTELLIFICIO FEROLDI DI FEROLDI UMBERTO

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO FEROLDI DI FEROLDI UMBERTO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montichiari, Itālija.

 9. FABBRICA FUSTELLINE BETA

  Itālija

  Uzņēmums FABBRICA FUSTELLINE BETA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Fusignano, Itālija.

 10. NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.