• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • caurumu veidošana papīrā un kartonā

Rezultāti

Caurumu veidošana papīrā un kartonā - Imports eksports

 1. CHIESA ARTORIGE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CHIESA ARTORIGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī cartonboard packing cutters, bridge cutting presses, hydraulic punch cutters, electric cutting presses, industrial punchers, rotating arm cutting presses, hydraulic industrial punch cutters, oscillating blade cutting presses, un pneumatic and hydropneumatic punch cutters nozarēs. Tas atrodas Vigevano, Itālija.

 2. BOGRAMA AG

  Šveice

  Uzņēmums BOGRAMA AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Griešanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, machines for stationery, un automatic punch cutters nozarēs. Tas atrodas Turbenthal, Šveice.

 3. I.C.O.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums I.C.O.S. S.R.L., gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, cutting of fibres, shaped blades, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, un mechanical parts nozarēs. Tas atrodas Forli', Itālija.

 4. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Vācija

  Uzņēmums INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Higiēnas un tualetes piederumi nozarē. Tas darbojas arī Papīra perforēšanas iekārtas, Rakstāmpapīrs, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra perforēšanas iekārtas, Rakstāmpapīrs, Uzņēmējdarbības komunikāciju konsultācijas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Peißenberg, Vācija.

 5. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRITSCH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putugumija un putuplasts nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, Plastmasas presēšanas darbgaldi, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, un Plastmasas presēšanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Welden, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. IMPRESS DECOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IMPRESS DECOR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 2. TEO SRL

  Tunisija

  Uzņēmums TEO SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Retail sales of drilling machines, un accessories for the food industry nozarēs. Tas atrodas Nabel, Tunisija.

 3. HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Gumija - izstrādājumi, Kažokādas apģērbi, Drukāšana, Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes, Gumija - izstrādājumi, Kažokādas apģērbi, Drukāšana, un Profesionāli mazgāšanas līdzekļi un ziepes nozarēs. Tas atrodas Coburg, Vācija.

 4. SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Eberdingen, Vācija.

 5. DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Nördlingen, Vācija.

 1. SERVIFORMES SARL

  Francija

  Uzņēmums SERVIFORMES SARL, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 2. EBERHARD FABER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EBERHARD FABER GMBH, gadā un darbojas Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarē. Tas darbojas arī Gumija - mājsaimniecības preces, Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti, Gumija - mājsaimniecības preces, un Plastmasa - mājsaimniecības priekšmeti nozarēs. Tas atrodas Neumarkt I.d.opf, Vācija.

 1. FUSTELTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELTECNICA S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Flero, Itālija.

 2. SERVIFORM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SERVIFORM S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Caravaggio, Itālija.

 3. NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 4. FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. )

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. ), gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Monte San Giusto, Itālija.

 5. INCISORIA A.C.M.

  Itālija

  Uzņēmums INCISORIA A.C.M., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Crocetta Del Montello, Itālija.

 6. TECNOSTEEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOSTEEL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Apavi - rūpnieciskas iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Apavi - rūpnieciskas iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Montecassiano, Itālija.

 7. YDEAL

  Itālija

  Uzņēmums YDEAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pogliano Milanese, Itālija.

 8. FUSTELLIFICIO ERRE-A

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO ERRE-A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Campi Bisenzio, Itālija.

 1. FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Cesa, Itālija.

 2. FUSTELLE

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Pieve Emanuele, Itālija.

 3. GUALZETTI FERMO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GUALZETTI FERMO & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Poligrāfija - dažādi izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Cassano D'adda, Itālija.

 4. FUSTELLIFICIO VENETO

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO VENETO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Silea, Itālija.

 5. FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Āda un apavi - materiāli un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas griešana - iekārtas, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Plastmasas griešana - iekārtas, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Passignano Sul Trasimeno, Itālija.

 6. FUSTELLIFICIO M.M.

  Itālija

  Uzņēmums FUSTELLIFICIO M.M., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 7. KOCHER & BECK GMBH & CO ROTATIONSSTANZTECHNIK KG.

  Vācija

  Uzņēmums KOCHER & BECK GMBH & CO ROTATIONSSTANZTECHNIK KG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Caurumu veidošana papīrā un kartonā nozarēs. Tas atrodas Pliezhausen, Vācija.

 8. SAF

  Itālija

  Uzņēmums SAF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Montecosaro, Itālija.

 9. NUOVO FUSTELLIFICIO VIGEVANESE

  Itālija

  Uzņēmums NUOVO FUSTELLIFICIO VIGEVANESE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vigevano, Itālija.

 10. FABBRICA FUSTELLINE BETA

  Itālija

  Uzņēmums FABBRICA FUSTELLINE BETA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas griešana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Caurumu veidošana papīrā un kartonā, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Caurumu veidošana papīrā un kartonā, un Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Fusignano, Itālija.