• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • celtņi celtniecībai

Rezultāti

Celtņi celtniecībai - Imports eksports

 1. DEAL LEVAGE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DEAL LEVAGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Cēlējmašīnas, pacēlājierīces, lifting equipment and accessories, lifting equipment and accessories in Bouches du Rhone, hoist supplier, industrial lifting, slings made to measure, industrial chain, ropes, un cables for industry nozarēs. Tas atrodas Gémenos, Francija.

 2. PIANA GRU

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIANA GRU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī tower cranes for construction, repair of construction cranes, assembly of construction cranes, crane hire, potain used cranes, raimondi used cranes, un simma used construction cranes nozarēs. Tas atrodas Cazzago San Martino, Itālija.

 3. CORCAN S. L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CORCAN S. L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Crane maintenance, Crane repairs, Bridge crane, Monorail cranes, Overhead crane, Double rail cranes, un Tower cranes nozarēs. Tas atrodas Sant Esteve Sesrovires-Barcelona, Spānija.

 4. CLES CRANE(CHINA) CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums CLES CRANE(CHINA) CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 5. SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A

  Portugāle

  Uzņēmums SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī truck-mounted crane rental, hoisting crane rental, porches, un telescopic lift trucks nozarēs. Tas atrodas Guimarães, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FISSOLOGRU

  Itālija

  Uzņēmums FISSOLOGRU, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, tower cranes for construction, building industry equipment rental, Celtniecības transportlīdzekļi, un new and used tower crane rental nozarēs. Tas atrodas Bernezzo, Itālija.

 2. NOR-ESTE

  Spānija

  Uzņēmums NOR-ESTE, gadā un darbojas Sastatnes un kāpnes nozarē. Tas darbojas arī Viegla metāla sastatnes, Celtņi celtniecībai, Pacelšanas platformas, tower cranes, Viegla metāla sastatnes, Celtņi celtniecībai, un Pacelšanas platformas nozarēs. Tas atrodas Villanueva De Gállego-Zaragoza, Spānija.

 3. INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD.

  Turcija

  Uzņēmums INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, Celtņi celtniecībai, un pipe bending machines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Francija

  Uzņēmums MATELOC COFFRAGES ET GRUES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona lējumi - veidnes nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, construction crane rental, Concrete formwork, Celtņi celtniecībai, un formwork for the building industry nozarēs. Tas atrodas Cholet, Francija.

 5. ERSET PLATFORM

  Turcija

  Uzņēmums ERSET PLATFORM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī building supplies nozarēs. Tas atrodas Kahramanmaraş, Turcija.

 1. TKE KULE VINÇ LTD

  Turcija

  Uzņēmums TKE KULE VINÇ LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A

  Portugāle

  Uzņēmums SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī tower cranes for construction, self-elevating cranes, crane manufacturing, un Industrial electric hoisting systems nozarēs. Tas atrodas Canas De Senhorim, Portugāle.

 1. C.R.S. SRL

  Itālija

  Uzņēmums C.R.S. SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī crane erection for the building sector, cranes, jib crane trucks, un hydraulic cranes nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 2. WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, Celtņi celtniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, un radio control units for construction site cranes nozarēs. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 3. GRUALSA

  Spānija

  Uzņēmums GRUALSA, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī new and used tower crane rental, tower cranes for construction, self-elevating cranes, un Machines for the construction industry nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK

  Polija

  Uzņēmums FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Tehniskā un rūpnieciskā izglītība, Tehniskā un rūpnieciskā izglītība, crane maintenance, crane erection for the building sector, un crane hire nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 5. CHESTERFIELD CRANE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CHESTERFIELD CRANE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī cranes, gantry cranes, jib cranes, un overhead cranes for lifting merchandise nozarēs. Tas atrodas Chesterfield, Apvienotā Karaliste.

 6. DE CEUSTER & CO

  Beļģija

  Uzņēmums DE CEUSTER & CO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtņi celtniecībai, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtņi celtniecībai, un used machines nozarēs. Tas atrodas Lommel, Beļģija.

 7. FASSI GRU SPA

  Itālija

  Uzņēmums FASSI GRU SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļamkrānu balsteņi nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, hydraulic cranes, un Celtņi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Albino, Itālija.

 8. MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI

  Polija

  Uzņēmums MINI ŻURAWIE PAWEŁ MICHALCZEWSKI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī crane truck rental, bridge cranes, lifting system rental, un works with crane trucks nozarēs. Tas atrodas Radom, Polija.

 1. KRAFOTEC PANNIER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KRAFOTEC PANNIER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtņu portāli, Portālceltņi, Industriāla celtniecības konstrukcija, Celtņu portāli, Portālceltņi, Industriāla celtniecības konstrukcija, un machine building nozarēs. Tas atrodas Lutherstadt Wittenberg, Vācija.

 2. NACHTERGAELE KRISTOF

  Beļģija

  Uzņēmums NACHTERGAELE KRISTOF, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī fitting workshop, demolitions, un foundation works for civil and industrial use nozarēs. Tas atrodas Oudenaarde, Beļģija.

 3. MICHIELSENS

  Beļģija

  Uzņēmums MICHIELSENS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Ceļamkrānu balsteņi, un Ceļamkrānu balsteņi nozarēs. Tas atrodas Wijnegem, Beļģija.

 4. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portugāle

  Uzņēmums TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Pacelšanas iekārtas, Celtņi celtniecībai, overhead cranes for lifting merchandise, goods lifting overhead crane parts and accessories, Pacelšanas iekārtas, un Celtņi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Maceira Lra, Portugāle.

 5. STROITELNA MEHANISACIA AD

  Bulgārija

  Uzņēmums STROITELNA MEHANISACIA AD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceltņi nozarē. Tas darbojas arī Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, Celtņi celtniecībai, Buldozeri un greideri, Šķūrēšanas iekārtas, un Celtņi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Shumen, Bulgārija.

 6. STODDART CRANE HIRE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STODDART CRANE HIRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī automatic crane rental, construction crane rental, hydraulic crane truck rental, un boom crane truck rental nozarēs. Tas atrodas Muir Of Ord, Apvienotā Karaliste.

 7. ESPAGRUAS SL

  Spānija

  Uzņēmums ESPAGRUAS SL, gadā un darbojas Mobili celtņi nozarē. Tas darbojas arī Celtņi celtniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, Autoceltņi, Celtņi celtniecībai, Celtniecības transportlīdzekļi, Autoceltņi, un tower cranes for construction nozarēs. Tas atrodas Albolote - Granada, Spānija.

 8. SNIJERS BOUWKRANEN

  Beļģija

  Uzņēmums SNIJERS BOUWKRANEN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, un crane hire nozarēs. Tas atrodas Tessenderlo, Beļģija.

 9. AINSCOUGH CRANE HIRE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AINSCOUGH CRANE HIRE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas atrodas Standish, Apvienotā Karaliste.

 10. MATHER

  Beļģija

  Uzņēmums MATHER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu pārvadāšanas transportlīdzekļi, Izstrādājumi transportlīdzekļu uzturēšanai, Automašīnu pārvadāšanas transportlīdzekļi, semi-trailers, un Izstrādājumi transportlīdzekļu uzturēšanai nozarēs. Tas atrodas Ardooie, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Celtņi celtniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

3249 Uzņēmumi