• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • cepumu cepšana

Rezultāti

Cepumu cepšana - Imports eksports

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS LIMOUZI SAVEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Nuga, Saldumu veikali, Karameles, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Biskvīti, un Crackers nozarēs. Tas atrodas Objat, Francija.

 2. SARL PIVERT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SARL PIVERT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Cepumu cepšana, Biskvīti un sausās tortes, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Cepumu cepšana, Biscuits without added sugar, healthy biscuits, un rich biscuits nozarēs. Tas atrodas La Fouillade, Francija.

 3. FLAVIE'S & CO

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FLAVIE'S & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Plérin, Francija.

 4. BISCUITERIE WHITE MARK

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BISCUITERIE WHITE MARK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas atrodas Montauroux, Francija.

 5. ALSACE BISCUITS TRADITION

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALSACE BISCUITS TRADITION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Biskvīti, Cepumu cepšana, un Biskvīti nozarēs. Tas atrodas Geudertheim, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SMAKULI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Cepumu cepšana, Sāļie cepumi un uzkožamie, Biskvīti, biscuit production, biscuit factory, Cepumu cepšana, biscuit, un gluten-free product nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 2. SWEET DECO SIA

  Latvija

  Mēs esam konditorejas uzņēmums no Latvijas - SIA “Sweet Deco”, kas jau vairāk kā divu gadu garumā izgatavo šokolādes konfektes, Pavlova kūkas bezē pamatnes, bezē cepumus, bezē cepumus ar individuālo apdruku, tortes ar dažādām garšām, šokolādes eklērus ar pildījumiem u.c. saldētās konditorejas izstrādājumus. Dotajā uzņēmuma attīstības etapā esam nodibinājuši spēcīgu klientu bāzi un partner-attiecības ar uzņēmumiem no tādām valstīm kā Vācija, Īrija, Lielbritānija. Mūsu uzņēmuma tagadējais mērķis ir sasniegt un izveidot vairākas veiksmīgas b2b attiecības ar citiem Eiropas uzņēmumiem, kā rezultātā mēs kopīgi spētu papildināt konditorejas izstrādājumu tīklu ar saldiem produktiem, kas sniegs neizsakāmi garšīgu desertu ikvienam pircējam un klientam.

 3. CONFEITARIA MONTE VERDE LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CONFEITARIA MONTE VERDE LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Casal De Santa Cecília, Caldas Da Rainha, Portugāle.

 4. MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS

  Grieķija

  Uzņēmums MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas atrodas Kavala, Grieķija.

 5. BISCOTTIFICIO SARTORELLI

  Itālija

  Uzņēmums BISCOTTIFICIO SARTORELLI, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, twice-baked, Biskvīti un sausās tortes, Biscuits without added sugar, un frollino nozarēs. Tas atrodas Lozzo Di Cadore, Itālija.

 1. PAINS D'EPICES FORTWENGER

  Francija

  Uzņēmums PAINS D'EPICES FORTWENGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Gertwiller, Francija.

 2. BISCUITERIE AFA

  Francija

  Uzņēmums BISCUITERIE AFA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Appietto, Francija.

 1. BISCOTTI PAOLO FORTI SAS

  Itālija

  Uzņēmums BISCOTTI PAOLO FORTI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, supplies for institutions, Biskvīti un sausās tortes, un wholesale bakery products nozarēs. Tas atrodas Castelbuono, Itālija.

 2. PRIMAX

  Polija

  Uzņēmums PRIMAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Cepumu cepšana, wafers, biscuit factory, un Food Manufacturer nozarēs. Tas atrodas Wołomin, Polija.

 3. FORFUN FORTUNE COOKIE

  Turcija

  Uzņēmums FORFUN FORTUNE COOKIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Saldumi bez šokolādes, Biskvīti, Saldumi bez šokolādes, sweet cakes and pastries, un Snack Foods nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turkey, Turcija.

 4. CANNOLIFICIO MONGIBELLO

  Itālija

  Uzņēmums CANNOLIFICIO MONGIBELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī sicilian cannoli nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 5. LA MAISON DU BISCUIT

  Francija

  Uzņēmums LA MAISON DU BISCUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Biskvīti, biscuits for infants, un biscuit factory nozarēs. Tas atrodas Sortosville-En-Beaumont, Francija.

 6. ASOLO DOLCE SPA

  Itālija

  Uzņēmums ASOLO DOLCE SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Biskvīti un sausās tortes, bakery products, Biskvīti, puff pastry, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Asolo, Itālija.

 7. TERRABISCO S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums TERRABISCO S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, un Cepumu cepšana nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 8. BISCUITERIE VEDERE

  Francija

  Uzņēmums BISCUITERIE VEDERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Cepumu cepšana, un Soft biscuits nozarēs. Tas atrodas Montgaillard, Francija.

 1. LES AVENTURIERS DU BISCUIT

  Francija

  Uzņēmums LES AVENTURIERS DU BISCUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas atrodas Boulogne Billancourt, Francija.

 2. EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE

  Lietuva

  Uzņēmums EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Maize, Konditorejas izstrādājumi, Kūkas - pusfabrikāti, Cepumu cepšana, Maize, Konditorejas izstrādājumi, un Kūkas - pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas LAZDIJAI, Lietuva.

 3. BEAUVOORDS BAKHUIS

  Beļģija

  Uzņēmums BEAUVOORDS BAKHUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī sweet waffles, un pancakes nozarēs. Tas atrodas Veurne, Beļģija.

 4. BISCUITERIE CARON

  Francija

  Uzņēmums BISCUITERIE CARON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas atrodas Nîmes, Francija.

 5. SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD

  Francija

  Uzņēmums SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas atrodas Maslives, Francija.

 6. TAART EN DOLCI

  Nīderlande

  Uzņēmums TAART EN DOLCI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī pastries, un cake nozarēs. Tas atrodas Eindhoven, Nīderlande.

 7. LOTUS BAKERIES FRANCE

  Francija

  Uzņēmums LOTUS BAKERIES FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Cepumu cepšana, wafers, gallettes, un confectionery nozarēs. Tas atrodas Comines, Francija.

 8. BISCUITERIE DUTOIT

  Francija

  Uzņēmums BISCUITERIE DUTOIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Cepumu cepšana, Cepumu cepšana, un puff pastry nozarēs. Tas atrodas Bohain En Vermandois, Francija.

 9. MADELEINES BIJOU

  Francija

  Uzņēmums MADELEINES BIJOU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī madeleines nozarēs. Tas atrodas St-Yrieix la Perche, Francija.

 10. CERISE PARIS

  Francija

  Uzņēmums CERISE PARIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī chocolate, sweets, Bags and purses, un biscuit tins nozarēs. Tas atrodas 95870 Bezons, Francija.

Meklēt cenas priekš

Filtri

Rezultāti

Cepumu cepšana - Imports eksports

Rezultātu skaits

199 Uzņēmumi