• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārgakmeņi un minerāli

Rezultāti

Dārgakmeņi un minerāli - Imports eksports

 1. BALTICAMBRE

  Francija

  Uzņēmums BALTICAMBRE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Modes bižutērija nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, amber, un Amber jewellery nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. KAT SAPPHIRES LTD

  Maurīcija

  Uzņēmums KAT SAPPHIRES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī sapphires nozarēs. Tas atrodas Port Louis, Maurīcija.

 3. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francija

  Uzņēmums FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

 4. DOSTKAR MINING

  Turcija

  Uzņēmums DOSTKAR MINING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Rūdu ieguve, Rūdu ieguve, opals, bentonite, un cornelian nozarēs. Tas atrodas Torbali, Izmir, Turcija.

 5. MINERAMA BENELUX

  Beļģija

  Uzņēmums MINERAMA BENELUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Modes bižutērija nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi un minerāli, un semi-precious stones nozarēs. Tas atrodas Avennes, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOLD AND GEMS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums GOLD AND GEMS SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Juvelierizstrādājumu, rotaslietu un pulksteņu imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi un minerāli, un sapphires nozarēs. Tas atrodas Ramnicu Valcea, Rumānija.

 2. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NEW YORK COLLECTION S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas un sudrablietas, Bižutērija un juvelierizstrādājumi, Zeltlietas un sudrablietas, un Bižutērija un juvelierizstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. STEIN DESIGN SAAR

  Vācija

  Uzņēmums STEIN DESIGN SAAR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas atrodas Spiesen Elversberg, Vācija.

 4. REYON

  Šrilanka

  Uzņēmums REYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi un minerāli, un cinnamon nozarēs. Tas atrodas Kandy, Šrilanka.

 5. JASMINE EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums JASMINE EXPORTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, gemstones for jewellery, semi-precious stone, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Jaipur, Indija.

 1. SIGMUND LINDNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIGMUND LINDNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī crystal balls, un Polishing balls nozarēs. Tas atrodas Warmensteinach, Vācija.

 2. ABBIN

  Beļģija

  Uzņēmums ABBIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Fasādes ķieģeļi, working with natural stones, kitchens, bathroom tops, un Fasādes ķieģeļi nozarēs. Tas atrodas Essen, Beļģija.

 1. A BIJOUX

  Francija

  Uzņēmums A BIJOUX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, gems, jewellery, Dārgakmeņi un minerāli, un Costume jewellery nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Zelts, Briljanti, sale of petroleum products, Zelts, un Briljanti nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Turcija

  Uzņēmums ASYA YATIRIM DANISMANLIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Investīciju konsultācijas, Investīciju konsultācijas, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ROYAUME MINÉRAUX

  Maroka

  Uzņēmums ROYAUME MINÉRAUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Minerāli, un Minerāli nozarēs. Tas atrodas Meknes, Maroka.

 5. BELTRAMI

  Beļģija

  Uzņēmums BELTRAMI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zāģēts un apstrādāts koks nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Dārgakmeņi un minerāli, Nemizots koks, natural stone, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Harelbeke, Beļģija.

 6. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turcija

  Uzņēmums ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A.

  Gvatemala

  Uzņēmums COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Onikss nozarē. Tas darbojas arī Pusdārgakmeņi, Dārgakmeņi un minerāli, Ornamental stones, Pusdārgakmeņi, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Guatemala, Gvatemala.

 8. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigērija

  Uzņēmums EMIGON GEMS AND LAPIDARY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, gemstones for jewellery, working of precious gems, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Akure, Nigērija.

 1. KÄMMERLING VIKTOR

  Vācija

  Uzņēmums KÄMMERLING VIKTOR, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, Rotas, pulksteņi un juvelierizstrādājumi - iekārtas un materiāli, diamonds cut, Dārgakmeņi, jewellery with emeralds, un Rotas, pulksteņi un juvelierizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Idar-Oberstein, Vācija.

 2. MINERALS BASE AGENCY LIMITED

  Uganda

  Uzņēmums MINERALS BASE AGENCY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas atrodas Kampala, Uganda.

 3. AMBER RAW GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums AMBER RAW GROUP, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas atrodas Rivne, Ukraina.

 4. STEIN-INSEL

  Vācija

  Uzņēmums STEIN-INSEL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, healing amulets, minerals, gems, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Vācija

  Uzņēmums SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Minerāli, un Minerāli nozarēs. Tas atrodas Erdweg, Vācija.

 6. YOOLIM GEMSTONE

  Taizeme

  Uzņēmums YOOLIM GEMSTONE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tirgvedība - pētījumi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, gemstones for jewellery, precious and semi precious stones, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Bangkok, Taizeme.

 7. LEIPFINGERBADER KG

  Vācija

  Uzņēmums LEIPFINGERBADER KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Minerāli, un Minerāli nozarēs. Tas atrodas Vatersdorf, Vācija.

 8. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Atlanta, Amerikas Savienotās Valstis.

 9. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Vācija

  Uzņēmums MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Minerāli, un Minerāli nozarēs. Tas atrodas Freiburg Im Breisgau, Vācija.

 10. DIATECH S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums DIATECH S.R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dimanta griežņi, Rūpnieciskais dimants, Mehāniskās abrāzijas iekārtas, Dimanta griežņi, Rūpnieciskais dimants, un Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Praha 9, Čehija.