• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārgakmeņi

Rezultāti

Dārgakmeņi - Imports eksports

 1. PHOENIX IMPORT

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PHOENIX IMPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Sveces, Juvelierizstrādājumi, incense burners, bracelets, semi-precious stones, essential oils, incense, Body care - products, un Sveces nozarēs. Tas atrodas Dalfsen, Nīderlande.

 2. ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ESSEPI DI MARCATO LEOPOLDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bižutērija un juvelierizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Modes bižutērija, Pulksteņi, Dārgakmeņi, Modes bižutērija, Pulksteņi, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Montegalda, Itālija.

 3. ZENVOL

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZENVOL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Juvelierizstrādājumi, Sveces, Nepārtikas esences un smaržvielas, crystals for jewellery, Juvelierizstrādājumi, wellness products, Sveces, amethysts, un pendants nozarēs. Tas atrodas Groningen, Nīderlande.

 4. AWGIFTS EUROPE

  Slovākija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AWGIFTS EUROPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sveces nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, wholesale gift items, Aromatherapy Supplier, Bio Essential Oil Wholesale, soaps, Wholesale Jute and Cotton Bags, Himalayan Salt Supplier, Wholesale Nag Champa, un massage candles nozarēs. Tas atrodas Zavar, Slovākija.

 5. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francija

  Uzņēmums FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, Dārgakmeņi un minerāli, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LEFFIY JEWELRY CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LEFFIY JEWELRY CO.LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī jewellery with jade, crystal, gemstones for jewellery, un Healthful Bracelets nozarēs. Tas atrodas Lianyungang City, Ķīna.

 2. ROCK STAR CRYSTALS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ROCK STAR CRYSTALS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas New York, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī jewellery with precious stones, custom jewellery articles, silver pendants, un minerals nozarēs. Tas atrodas Paris, Île-De-France, Francija.

 4. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Guangzhou, Ķīna.

 5. GOPIKA EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums GOPIKA EXPORTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, Dārgakmeņi, Tourmaline, un Emeralds nozarēs. Tas atrodas Jaipur, Indija.

 1. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Polija

  Uzņēmums HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī natural stone, ornamental stones and rocks, Ornamental stones, un Decorative stones nozarēs. Tas atrodas Nowa Chełmża, Polija.

 2. ORO PINK

  Itālija

  Uzņēmums ORO PINK, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Juvelierizstrādājumi, gold jewellery, appraising precious stones, Juvelierizstrādājumi, un jewellery with precious stones nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 1. A BIJOUX

  Francija

  Uzņēmums A BIJOUX, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, gems, jewellery, Dārgakmeņi un minerāli, un Costume jewellery nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. VASCAVI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VASCAVI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Köln, Vācija.

 3. INNOVA MADENCILIK

  Turcija

  Uzņēmums INNOVA MADENCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 4. NATURALWELLNESS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NATURALWELLNESS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, bracelets, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Cesena, Itālija.

 5. SHARANA

  Nīderlande

  Uzņēmums SHARANA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Voerendaal, Nīderlande.

 6. GEMHYPE.COM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEMHYPE.COM GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī working of precious gems, precious and semi precious stones, un precious stones for goldsmiths and jewellers nozarēs. Tas atrodas Kirschweiler, Vācija.

 7. JASMINE EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums JASMINE EXPORTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi un minerāli, gemstones for jewellery, semi-precious stone, un Dārgakmeņi un minerāli nozarēs. Tas atrodas Jaipur, Indija.

 8. JOAILLERIE LEYSEN FRERES

  Beļģija

  Uzņēmums JOAILLERIE LEYSEN FRERES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bižutērija un juvelierizstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, Juvelierizstrādājumi, custom-made costume jewellery, Dārgakmeņi, Juvelierizstrādājumi, un jewellers design nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO

  Portugāle

  Uzņēmums COIBA TRADE INTERNACIONAL IMPORTAÇAO EXPORTAÇÃO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī certification of gems nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 2. MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums MINERALIENGROSSHANDEL HAUSEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Telfs, Austrija.

 3. ROLF GOERLITZ

  Vācija

  Uzņēmums ROLF GOERLITZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs - kancelejas preces nozarē. Tas darbojas arī Biroja piederumi, Bižutērija un juvelierizstrādājumi, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, Dārgakmeņi, Biroja piederumi, Bižutērija un juvelierizstrādājumi, Dārgakmeņi, pusdārgakmeņi un pērles, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Idar-Oberstein, Vācija.

 4. LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE

  Itālija

  Uzņēmums LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī jewellery with amber nozarēs. Tas atrodas Cavaso Del Tomba, Itālija.

 5. STEIN-INSEL

  Vācija

  Uzņēmums STEIN-INSEL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, healing amulets, minerals, gems, un Dārgakmeņi nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 6. KÄMMERLING VIKTOR

  Vācija

  Uzņēmums KÄMMERLING VIKTOR, gadā un darbojas Dārgakmeņi un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgakmeņi, Rotas, pulksteņi un juvelierizstrādājumi - iekārtas un materiāli, diamonds cut, Dārgakmeņi, jewellery with emeralds, un Rotas, pulksteņi un juvelierizstrādājumi - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Idar-Oberstein, Vācija.

 7. HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO

  Polija

  Uzņēmums HURTOWNIA KAMIENIA OGRODOWEGO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas atrodas Lubicz, Polija.

 8. FOREVER ONE

  Turcija

  Uzņēmums FOREVER ONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī diamond chokers, advice on buying-selling precious stones, un collectors' gems nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 9. OTANTIK TAŞ

  Turcija

  Uzņēmums OTANTIK TAŞ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī precious stones, silver jewellery sets, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 10. LMS GEMS (PVT) LTD

  Šrilanka

  Uzņēmums LMS GEMS (PVT) LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārgakmeņi nozarē. Tas darbojas arī sapphires, un certification of gems nozarēs. Tas atrodas Piliyandala, Šrilanka.

Filtri

Rezultāti

Dārgakmeņi - Imports eksports

Rezultātu skaits

543 Uzņēmumi