• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārgmetālu pulveris

Rezultāti

Dārgmetālu pulveris - Imports eksports

 1. FIEREMANS METALEN

  Beļģija

  Uzņēmums FIEREMANS METALEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, Dārgmetālu pulveris, galvanisation, Round reinforcing bars, un beams nozarēs. Tas atrodas Asse, Beļģija.

 2. OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY

  Grieķija

  Uzņēmums OSSIRIS SILVER FASHION JEWELERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas darbojas arī silver costume jewellery nozarēs. Tas atrodas n Filadelfeia, Grieķija.

 3. WALL COLMONOY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WALL COLMONOY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas darbojas arī casting nozarēs. Tas atrodas Swansea, Apvienotā Karaliste.

 4. CARBURE DU CHERAN

  Francija

  Uzņēmums CARBURE DU CHERAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas darbojas arī ceramic material sintering and moulding presses nozarēs. Tas atrodas Rumilly, Francija.

 5. VIRAL POWDER COATING

  Turcija

  Uzņēmums VIRAL POWDER COATING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas darbojas arī powder-coating of profiles, un Powder coating systems nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. M.I.I. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums M.I.I. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Platīns, Dārgmetālu pulveris, Platīns, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Arezzo, Itālija.

 2. YILDIRIM DOKUM VE ANOT SANAYI LTD

  Turcija

  Uzņēmums YILDIRIM DOKUM VE ANOT SANAYI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. LUCKY HARVEST

  Ķīna

  Uzņēmums LUCKY HARVEST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas darbojas arī metal stamping, un Permanent mould castings nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 4. MBT METALL BESCHICHTUNGS TECHNIK E.K.

  Vācija

  Uzņēmums MBT METALL BESCHICHTUNGS TECHNIK E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Moers, Vācija.

 5. GOLDCLASS BUSINESS SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GOLDCLASS BUSINESS SOLUTIONS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas atrodas Coventry, Apvienotā Karaliste.

 1. G C METALS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G C METALS LTD, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Leicester, Apvienotā Karaliste.

 2. INNOVAMINEX

  Spānija

  Uzņēmums INNOVAMINEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. MASTERMELTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MASTERMELTS LTD, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. TECHEMET

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TECHEMET, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Tamworth, Apvienotā Karaliste.

 3. MASTERMELTS REFINING SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MASTERMELTS REFINING SERVICES LTD, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Buxton, Apvienotā Karaliste.

 4. KAUG REFINERY SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KAUG REFINERY SERVICES LTD, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas Birmingham, Apvienotā Karaliste.

 5. J B R RECOVERY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J B R RECOVERY LTD, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Dārgmetālu pulveris, un Dārgmetālu pulveris nozarēs. Tas atrodas West Bromwich, Apvienotā Karaliste.

 6. BALTIC TRADE

  Dānija

  Uzņēmums BALTIC TRADE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārgmetālu pulveris nozarē. Tas atrodas Fredericia, Dānija.

 7. BAGLIONI LAURA

  Itālija

 8. REFINED PRECIOUS METALS LTD

  Apvienotā Karaliste

 1. B A S F METALS RECYCLING LTD

  Apvienotā Karaliste

 2. GLC ALLOYS LTD

  Apvienotā Karaliste

 3. INDUSTRIEPARK WOLFGANG GMBH

  Vācija

 4. PAYNES METAL RECYCLING

  Apvienotā Karaliste

 5. TRADIUM GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH is one of the most renowned raw material suppliers for technology metals, rare earths and precious metals in Europe for 25 years. The portfolio includes about 40 metal raw materials in different delivery forms and qualities. For technology metals TRADIUM supplies antimony, boron, cadmium, chromium, gallium, germanium, hafnium, indium, cobalt, manganese, molybdenum, niobium, rhenium, rubidium, selenium, silicon, tantalum, tellurium, titanium, bismuth, tin and zirconium. Among rare earths, cerium, dysprosium, erbium, europium, gadolinium, holmium, lanthanum, lutetium, neodymium, praseodymium, samarium, scandium, terbium, ytterbium and yttrium are available. The precious metals include gold, iridium, osmium, palladium, platinum, rhodium, ruthenium and silver.

 6. GEL-STAR IMPORT-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GEL-STAR IMPORT-EXPORT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Metālu pulveri, Alumīnijs un sakausējumi, Varš un sakausējumi, Dārgmetāli un īpaši metāli, Metālu pulveri, Alumīnijs un sakausējumi, Varš un sakausējumi, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Stade, Vācija.