• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzeņu konservi ar etiķi

Rezultāti

Dārzeņu konservi ar etiķi - Imports eksports

 1. OLIO CALVI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OLIO CALVI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Dārzeņu konservi ar etiķi, Mērces, Eļļā konservēti dārzeņi, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Olīvas, oil presses, extra virgin olive oil, un Apstrādātas olīvas nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 2. AGRAR KO

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums AGRAR KO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī orange pepper, canned vegetables, un spicy peppers nozarēs. Tas atrodas Kocani, Ziemeļmaķedonija.

 3. 2BROTHER4OLIVES

  Ēģipte

  Uzņēmums 2BROTHER4OLIVES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī pickled olives, pickled preserves, un Canned artichokes nozarēs. Tas atrodas Alexandria, Ēģipte.

 4. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 5. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukraina

  Uzņēmums FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Kherson, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CALABRIA SCERRA

  Itālija

  Uzņēmums CALABRIA SCERRA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Vīni, un Vīni nozarēs. Tas atrodas Guidonia, Itālija.

 2. WALDIBEN

  Polija

  Uzņēmums WALDIBEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī horseradish nozarēs. Tas atrodas Zalesiaki, Polija.

 3. GUNEYBAG

  Turcija

  Uzņēmums GUNEYBAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī olives nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, un Dārzeņu konservi nozarēs. Tas atrodas Ceuti, Spānija.

 5. CUMA TARIM A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums CUMA TARIM A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī pickled vegetables, un gherkins nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. CAPERSMED

  Maroka

  Uzņēmums CAPERSMED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī capers, capsicum, spicy peppers, un marinated olives nozarēs. Tas atrodas Fès, Maroka.

 2. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi ar etiķi, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Vaiano, Itālija.

 1. ULUDAG TURSULARI

  Turcija

  Uzņēmums ULUDAG TURSULARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Turcija

  Uzņēmums AHMETOGLU KONSERVE TARIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī toppings, un spicy peppers nozarēs. Tas atrodas Aydin, Turcija.

 3. SAMPEX GIDA LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SAMPEX GIDA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī wholesale foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  Itālija

  Uzņēmums CALUFI TARTUFI E FUNGHI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Castelfiorentino, Itālija.

 5. CET.MAS SRL

  Itālija

  Uzņēmums CET.MAS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī tinned capers, traditional product, un olives nozarēs. Tas atrodas Venetico, Itālija.

 6. AGRAR KO

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums AGRAR KO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī exporter red chili pepper nozarēs. Tas atrodas Kochani, Ziemeļmaķedonija.

 7. STANDER FOOD SRL

  Itālija

  Uzņēmums STANDER FOOD SRL, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, deli meats, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 8. SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC

  Vjetnama

  Uzņēmums SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Bac Giang, Vjetnama.

 1. MAXIMA FOOD STUFF

  Indija

  Uzņēmums MAXIMA FOOD STUFF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Ahmedabad, Indija.

 2. LARS DOOEL

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums LARS DOOEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī gherkins, un beetroot nozarēs. Tas atrodas Stip, Ziemeļmaķedonija.

 3. D & D TRENTINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D & D TRENTINO S.R.L., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, in oil conserves, Apstrādātas olīvas, dressed dried tomatoes, un mushrooms in oil nozarēs. Tas atrodas Rovereto, Itālija.

 4. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Slovēnija

  Uzņēmums KONAL D.O.O./S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Ankaran-Ancarano, Slovēnija.

 5. HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Xiaoshan District, Hangzhou City, Ķīna.

 6. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Dārzeņu konservi ar etiķi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gastronomija - īpašs sortiments, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Dārzeņu konservi ar etiķi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 7. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polija

  Uzņēmums AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Pusfabrikāti no augļiem, Dārzeņu konservi ar etiķi, Pusfabrikāti no augļiem, Preserves, jams and marmalades, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Drzewica, Polija.

 8. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī dried fruit, capers, spices, un sun-dried tomatoes nozarēs. Tas atrodas Venetico Marina, Itālija.

 9. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Cerignola, Itālija.

 10. SIDNEJ SH.P.K

  Albānija

  Uzņēmums SIDNEJ SH.P.K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Berat, Albānija.

Meklēt cenas priekš