• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzeņu konservi ar etiķi

Rezultāti

Dārzeņu konservi ar etiķi - Imports eksports

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA CARLA ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Eļļā konservēti dārzeņi, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, preserves and food extracts, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, artichokes, Eļļā konservēti dārzeņi, sun-dried tomatoes, Vietējā ražojuma pārtikas produkti, un processed farm produce nozarēs. Tas atrodas San Vitaliano, Itālija.

 2. AGRAR KO

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums AGRAR KO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī orange pepper, canned vegetables, un spicy peppers nozarēs. Tas atrodas Kocani, Ziemeļmaķedonija.

 3. KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KOCAASLAN GIDA IHRACAT LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON"

  Ukraina

  Uzņēmums FRUIT AND VEGETABLE PLANT "KHERSON", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Kherson, Ukraina.

 5. CALABRIA SCERRA

  Itālija

  Uzņēmums CALABRIA SCERRA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Vīni, un Vīni nozarēs. Tas atrodas Guidonia, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. WALDIBEN

  Polija

  Uzņēmums WALDIBEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī horseradish nozarēs. Tas atrodas Zalesiaki, Polija.

 2. GUNEYBAG

  Turcija

  Uzņēmums GUNEYBAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī olives nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 3. CALUFI TARTUFI E FUNGHI

  Itālija

  Uzņēmums CALUFI TARTUFI E FUNGHI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Castelfiorentino, Itālija.

 4. CET.MAS SRL

  Itālija

  Uzņēmums CET.MAS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī tinned capers, traditional product, un olives nozarēs. Tas atrodas Venetico, Itālija.

 5. CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS MARTINEZ GARCIA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, un Dārzeņu konservi nozarēs. Tas atrodas Ceuti, Spānija.

 1. SAMPEX GIDA LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SAMPEX GIDA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī wholesale foodstuffs nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Itālija

  Uzņēmums CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi ar etiķi, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Vaiano, Itālija.

 1. CUMA TARIM A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums CUMA TARIM A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī pickled vegetables, un gherkins nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. AHMETOGLU KONSERVE TARIM

  Turcija

  Uzņēmums AHMETOGLU KONSERVE TARIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī toppings, un spicy peppers nozarēs. Tas atrodas Aydin, Turcija.

 3. AGRAR KO

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums AGRAR KO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī exporter red chili pepper nozarēs. Tas atrodas Kochani, Ziemeļmaķedonija.

 4. CAPERSMED

  Maroka

  Uzņēmums CAPERSMED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī capers, capsicum, spicy peppers, un marinated olives nozarēs. Tas atrodas Fès, Maroka.

 5. STANDER FOOD SRL

  Itālija

  Uzņēmums STANDER FOOD SRL, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, deli meats, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 6. D & D TRENTINO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums D & D TRENTINO S.R.L., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, in oil conserves, Apstrādātas olīvas, dressed dried tomatoes, un mushrooms in oil nozarēs. Tas atrodas Rovereto, Itālija.

 7. LARS DOOEL

  Ziemeļmaķedonija

  Uzņēmums LARS DOOEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī gherkins, un beetroot nozarēs. Tas atrodas Stip, Ziemeļmaķedonija.

 8. NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA AGROINDUSTRIA ALIMENTARE SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Cerignola, Itālija.

 1. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polija

  Uzņēmums AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Pusfabrikāti no augļiem, Dārzeņu konservi ar etiķi, Pusfabrikāti no augļiem, Preserves, jams and marmalades, un Dārzeņu konservi ar etiķi nozarēs. Tas atrodas Drzewica, Polija.

 2. GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums GUSTOPIÙ DI SANTORO L. & C. SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas darbojas arī dried fruit, capers, spices, un sun-dried tomatoes nozarēs. Tas atrodas Venetico Marina, Itālija.

 3. WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEINESSIG WERKE - FODOF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Dārzeņu konservi ar etiķi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gastronomija - īpašs sortiments, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Dārzeņu konservi ar etiķi, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 4. HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU QIMENTANG VEGETABLE FOOD CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Xiaoshan District, Hangzhou City, Ķīna.

 5. KONAL D.O.O./S.R.L.

  Slovēnija

  Uzņēmums KONAL D.O.O./S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Ankaran-Ancarano, Slovēnija.

 6. SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC

  Vjetnama

  Uzņēmums SUPPORT G.O.C FOOD PROCESSING EXPORT JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Bac Giang, Vjetnama.

 7. MAXIMA FOOD STUFF

  Indija

  Uzņēmums MAXIMA FOOD STUFF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Ahmedabad, Indija.

 8. MG TROMBETTA

  Itālija

  Uzņēmums MG TROMBETTA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Macerata Campania, Itālija.

 9. LAIWU WENYUAN FOOD-STUFF CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LAIWU WENYUAN FOOD-STUFF CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Laiwu City, Ķīna.

 10. LAIWU TAIHE FOODS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LAIWU TAIHE FOODS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi ar etiķi nozarē. Tas atrodas Laiwu, Ķīna.

Meklēt cenas priekš