• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzkopība - imports- eksports

Rezultāti

Dārzkopība - imports- eksports - Imports eksports

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazīlija

  Verified by europages badge

  Greetings! We are the MAZETTO COMPANY; a fast-growing import and export company focused on exporting Brazilian agricultural products. We work to transform foreign trade, make negotiations around the world, and solve the bureaucracy of buying and selling in foreign trade, bringing the best products and conditions to you. In a globalized world, our mission is to provide competence, transparency, and loyalty. Therefore, we are always providing extreme quality products and excellent international relations. Locations: MAZETTO COMPANY has its offices strategically located in São Paulo and Lisbon. Products: We work mainly with importing and exporting Brazilian coffee, carrots, tomatoes, potatoes, corn, soy, Brazilian beef, and chicken. Visit our website and contact our team!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRSNICA VRHPOLJE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vīnogulāju potcelmi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - imports, eksports, Kokaudzētavas un mežkopība, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, un Vine plants nozarēs. Tas atrodas Vipava, Slovēnija.

 3. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Nīderlande

  Uzņēmums PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī industrial weighing tools, un pruning systems nozarēs. Tas atrodas Bleiswijk, Nīderlande.

 4. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Francija

  Uzņēmums MARTJIM FRESH PRODUCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Etampes, Francija.

 5. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums COSTIÑA ORGÁNICA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Aprīkojums audzēšanai podos, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, bark for mulch, Aprīkojums audzēšanai podos, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, un Hidroponika - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas O Pino (a Coruña), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRUFAZERO

  Spānija

  Uzņēmums TRUFAZERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī truffles, un cheese with truffle nozarēs. Tas atrodas Cifuentes-Guadalajara, Spānija.

 2. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Nīderlande

  Uzņēmums SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī fences nozarēs. Tas atrodas Eindhoven, Nīderlande.

 3. GALEYA

  Baltkrievija

  Uzņēmums GALEYA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī horticultural lighting systems nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 4. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  Spānija

  Uzņēmums HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Sanchonuño, Spānija.

 5. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Turcija

  Uzņēmums PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Arnavutkoy, Turcija.

 1. LECHUGAS

  Spānija

  Uzņēmums LECHUGAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī lettuce nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 2. DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī citrus treatment, fruit export, wholesale of fruit, un traditional product nozarēs. Tas atrodas Melicucco, Itālija.

 1. TRADEVEGETAUX

  Šveice

  Uzņēmums TRADEVEGETAUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī outdoor ornamental plants, hedging, un trees nozarēs. Tas atrodas Martigny, Šveice.

 2. ADOMEX

  Nīderlande

  Uzņēmums ADOMEX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī christmas articles, un articles for florists nozarēs. Tas atrodas Uithoorn, Nīderlande.

 3. GROSHOP SARL

  Šveice

  Uzņēmums GROSHOP SARL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Moudon, Šveice.

 4. KAKOGIANNAKIS NURSERIES

  Grieķija

  Uzņēmums KAKOGIANNAKIS NURSERIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī ornamental plants, citrus trees, olive trees, un landscape architecture nozarēs. Tas atrodas Rethimno, Grieķija.

 5. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Lietuva

  Uzņēmums SEKLOS AGRICULTURAL JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Stādi, sīpoli un sēklas, Dārza instrumenti, un Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 6. HAGEBUTIKKEN AS

  Norvēģija

  Uzņēmums HAGEBUTIKKEN AS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī garden accessories nozarēs. Tas atrodas Vangsnes, Norvēģija.

 7. FOUR SEASONS QUALITY

  Nīderlande

  Uzņēmums FOUR SEASONS QUALITY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas De Kwakel, Nīderlande.

 8. GRAND WAYS

  Kazahstāna

  Uzņēmums GRAND WAYS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Shymkent, Kazahstāna.

 1. S.E.P.O. SPA

  Itālija

  Uzņēmums S.E.P.O. SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - imports, eksports, Dārzkopība - imports, eksports, fruit export, fresh vegetables, un Fresh fruits and vegetables nozarēs. Tas atrodas Revello, Itālija.

 2. BYLINY-SWIERK

  Polija

  Uzņēmums BYLINY-SWIERK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Dārzi un parki - konsultācijas, Ziedi, Stādi, Dārzi un parki - konsultācijas, horticultural plants, un Ziedi nozarēs. Tas atrodas Dobromierz, Polija.

 3. ARCTIC TUNNEL

  Norvēģija

  Uzņēmums ARCTIC TUNNEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī tunnel construction nozarēs. Tas atrodas Vangsnes, Norvēģija.

 4. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AGRIDEMUR MARKETING S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī spinach, Taze ürünlerin ithalat ihracat ve nakliyesi, un salads nozarēs. Tas atrodas Torre Pacheco, Spānija.

 5. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukraina

  Uzņēmums O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī products for animal health and beauty, un animal food meals nozarēs. Tas atrodas Vinnitsa, Ukraina.

 6. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Dārzkopība - imports, eksports, Fruit and vegetable trade, Lauksaimniecības produkcija, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Dārzkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Riachos, Torres Novas, Portugāle.

 7. GRUPPO MADDALO

  Itālija

  Uzņēmums GRUPPO MADDALO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī rocket salad nozarēs. Tas atrodas Bellizzi, Itālija.

 8. GARDEN CLUB

  Ukraina

  Uzņēmums GARDEN CLUB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Rivne, Ukraina.

 9. ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD

  Indija

  Uzņēmums ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas atrodas Pollachi, Indija.

 10. GREEN-RICH

  Ukraina

  Uzņēmums GREEN-RICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī wood bark, un Soils and substrates nozarēs. Tas atrodas Ровно, Ukraina.

Filtri

Rezultāti

Dārzkopība - imports- eksports - Imports eksports

Rezultātu skaits

7689 Uzņēmumi