• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzkopība - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. BENASSI AGRICOLTURA E GIARDINAGGIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  BENASSI Srl is a leading company that designs and manufactures machinery for agricultural mechanisation and gardening. A market player for over 50 years that, thanks to the experience it has built up and to its dealers' trust, can offer the market a range of machines for tillage, field scything and lawn mowing. Every day, we passionately put into our relentless work the skills and know-how we have built up in the course of the years but nevertheless we look towards the future. Ever since it was founded the company has always tried to put a correct value for money at the forefront. Today we can supply machines that combine the experience and knowledge that only time could have given us. Those who choose our machines are careful user who know they can rely on a great brand. Benassi is tradition, experience and quality.

 2. ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sangerhausen, Vācija.

 3. COSERWA

  Francija

  Uzņēmums COSERWA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, machinery for plant nurseries, nursery supplies, Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hagenbach, Francija.

 4. CLOOS & KRAUS

  Luksemburga

  Uzņēmums CLOOS & KRAUS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, used farm machinery, spare parts for agricultural and gardening machines, un farm machinery nozarēs. Tas atrodas Roost, Luksemburga.

 5. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, farm machinery, Farm tools, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LOC IT SA

  Beļģija

  Uzņēmums LOC IT SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Auvelais (sambreville), Beļģija.

 2. ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS)

  Francija

  Uzņēmums ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī small tractors, lawn mowers, garden strimmers, un farm tractors nozarēs. Tas atrodas Villeneuve-Saint Germain, Francija.

 3. ARNETOLI MOTOR SRL

  Itālija

  Uzņēmums ARNETOLI MOTOR SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Buldozeri krūmu un koku novākšanai nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, scrub-clearing machines, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Reggello, Itālija.

 4. ETESIA S.A.S

  Francija

  Uzņēmums ETESIA S.A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī garden tractors, electric tractors, un grounds maintenance equipment nozarēs. Tas atrodas Wissembourg, Francija.

 5. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Itālija

  Uzņēmums CREOLA GIUSEPPE & C. SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārza instrumenti, agricultural machinery and equipment, farming tools and accessories, Dārza instrumenti, un gardening articles nozarēs. Tas atrodas Briga Novarese, Itālija.

 1. SLIMS PLACE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SLIMS PLACE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, bio-stimulants - fertilisers, un horticultural lighting systems nozarēs. Tas atrodas Hounslow, Apvienotā Karaliste.

 2. AVRIL INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums AVRIL INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ploemeur, Francija.

 1. DFL S.R.L

  Itālija

  Uzņēmums DFL S.R.L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, tools, Building - hardware, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un do-it-yourself items nozarēs. Tas atrodas Sala Consilina, Itālija.

 2. AUTOLAWNMOW

  Īrija

  Uzņēmums AUTOLAWNMOW, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Oldcastle, Īrija.

 3. MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wiefelstede, Vācija.

 4. BOONE HYDRO ELEKTRO

  Beļģija

  Uzņēmums BOONE HYDRO ELEKTRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī photovoltaic solar panels, un solar panel nozarēs. Tas atrodas Oostnieuwkerke, Beļģija.

 5. SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un spreaders nozarēs. Tas atrodas Niort, Francija.

 6. VERHOEST MARC

  Beļģija

  Uzņēmums VERHOEST MARC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un used farm machinery nozarēs. Tas atrodas Rumbeke, Beļģija.

 7. ZOOOM DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZOOOM DEUTSCHLAND GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Preču kraušana - transportēšanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Detaļas un rezerves daļas mazām mājsaimniecības ierīcēm, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Detaļas un rezerves daļas mazām mājsaimniecības ierīcēm, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Merching, Vācija.

 8. SARL GILIBERT ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL GILIBERT ET FILS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, un farming machinery & tools nozarēs. Tas atrodas Riolas, Francija.

 1. RONDINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RONDINI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, salt spreading machines, gardening machines, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Novellara, Itālija.

 2. A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums A GRANJA - SOCIEDADE DE REPRESENTACOES DE PRODUTOS PARA A AGRICULTURA E PECUARIA, LDA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, motor hoes for gardening, un Graudi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Ponta Delgada, Portugāle.

 3. M-JARDIN.FR

  Francija

  Uzņēmums M-JARDIN.FR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī accessories and spare parts, un home delivery nozarēs. Tas atrodas Villersexel, Francija.

 4. AGENZIA AGRARIA GIOÈ SOC. COOP

  Itālija

  Uzņēmums AGENZIA AGRARIA GIOÈ SOC. COOP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stādi, garden accessories, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 5. EMAK FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums EMAK FRANCE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī lawnmowers, un grounds maintenance equipment nozarēs. Tas atrodas Rixheim, Francija.

 6. DE NOLF WILLY

  Beļģija

  Uzņēmums DE NOLF WILLY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stādi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, nursery seedlings, garden construction, vegetable growing, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 7. BRINKMAN ALMEN

  Nīderlande

  Uzņēmums BRINKMAN ALMEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Almen, Nīderlande.

 8. HORSCH FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HORSCH FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Chateauvillain, Francija.

 9. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÄRCHER MUNICIPAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Sniega šķūres, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, un Sniega šķūres nozarēs. Tas atrodas Reutlingen, Vācija.

 10. TUINMACHINES DE MEYER

  Beļģija

  Uzņēmums TUINMACHINES DE MEYER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī gardening machines, garden machinery rental, garden machine hire and repairs, un lawnmowers nozarēs. Tas atrodas Grembergen, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

12 666 Uzņēmumi