• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzkopība un mežkopība

Rezultāti

Dārzkopība un mežkopība - Imports eksports

 1. GROWGROUP IFS B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums GROWGROUP IFS B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Barendecht, Nīderlande.

 2. LOCOVERDE

  Beļģija

  Uzņēmums LOCOVERDE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Ceļu būvniecība, floor bricks, landscape architecture, un Ceļu būvniecība nozarēs. Tas atrodas Bilzen, Beļģija.

 3. ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A

  Portugāle

  Uzņēmums ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Pedrógão Grande, Portugāle.

 4. ONINK TUINEN

  Nīderlande

  Uzņēmums ONINK TUINEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī regular garden maintenance, un clinker floor coverings nozarēs. Tas atrodas Zeewolde, Nīderlande.

 5. DE PLANTENMEESTER

  Nīderlande

  Uzņēmums DE PLANTENMEESTER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Hengelo, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRAEKEN EDDY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAEKEN EDDY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Overpelt, Beļģija.

 2. ALMA SEGES SOC. COOP.

  Itālija

  Uzņēmums ALMA SEGES SOC. COOP., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Dārzkopība un mežkopība, Augļi, Dārzkopība un mežkopība, lettuce, un water-melon nozarēs. Tas atrodas Eboli, Itālija.

 3. GINKEL GROEP

  Nīderlande

  Uzņēmums GINKEL GROEP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī public space design, un design of hanging gardens nozarēs. Tas atrodas Veenendaal, Nīderlande.

 4. T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK

  Nīderlande

  Uzņēmums T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Ruinerwold, Nīderlande.

 5. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Beļģija

  Uzņēmums BOOMKWEKERIJ WILLAERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzkopība un mežkopība, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, garden ornaments, Dārzkopība un mežkopība, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 1. GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī gardening, forest services and related activities, forest maintenance, un forest fire-fighting service nozarēs. Tas atrodas Hornachuelos, Spānija.

 2. FLORALIS D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums FLORALIS D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Dubrava, Horvātija.

 1. PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG

  Nīderlande

  Uzņēmums PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī clinker floor coverings, garden laying-out, un landscape gardening consultancy nozarēs. Tas atrodas Burgerbrug, Nīderlande.

 2. MIDLANDS LUBRICANTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MIDLANDS LUBRICANTS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī refined industrial greases, un Biodegradable lubricants nozarēs. Tas atrodas Redditch, Apvienotā Karaliste.

 3. CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī industrial weed killers, un tecartherapy and ozone oxygen therapy nozarēs. Tas atrodas Kirkmuirhill, Apvienotā Karaliste.

 4. WOBC S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums WOBC S.R.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, Dārzkopība un mežkopība, Bioloģiskā lauksaimniecība, un Dārzkopība un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Praha 4-Braník, Čehija.

 5. ARC EN CIEL PAYSAGE

  Francija

  Uzņēmums ARC EN CIEL PAYSAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī tree felling, creation of parks, gardens and terraces, wooden flower box, un fencing nozarēs. Tas atrodas St Maur Des Fosses, Francija.

 6. ROYAL FLOWERS

  Ukraina

  Uzņēmums ROYAL FLOWERS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 7. ALPHA DELTA MACHINERY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALPHA DELTA MACHINERY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī log splitters, un log splitting machines nozarēs. Tas atrodas Chapelton, Apvienotā Karaliste.

 8. MUSCHKUNSTGRAS

  Nīderlande

  Uzņēmums MUSCHKUNSTGRAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Apeldoorn, Nīderlande.

 1. CARSKO DRVO D.O.O.

  Serbija

  Uzņēmums CARSKO DRVO D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Kruševac, Serbija.

 2. MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS

  Turcija

  Uzņēmums MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī pots of flowers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. BAUMPFLEGE ZIELINSKI

  Vācija

  Uzņēmums BAUMPFLEGE ZIELINSKI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Rosengarten, Vācija.

 4. WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE.

  Polija

  Uzņēmums WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas Sosnowiec, Polija.

 5. MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF

  Nīderlande

  Uzņēmums MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī synthetic grass nozarēs. Tas atrodas Apeldoorn, Nīderlande.

 6. ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 7. BRONDEL BOOMVERZORGING

  Beļģija

  Uzņēmums BRONDEL BOOMVERZORGING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī trees nozarēs. Tas atrodas 's Gravenwezel, Beļģija.

 8. AU MOBO TECHNISCHE ARTIKEL FÜR FAHRZEUGE ALLER ART GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AU MOBO TECHNISCHE ARTIKEL FÜR FAHRZEUGE ALLER ART GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Mājdzīvnieki, Dārzkopība un mežkopība, Mājdzīvnieki, un Dārzkopība un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Weil Am Rhein, Vācija.

 9. MASON ORTOFRUTTICOLI DI MASON ROBERTO

  Itālija

  Uzņēmums MASON ORTOFRUTTICOLI DI MASON ROBERTO, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Dārzkopība un mežkopība, Augļi, un Dārzkopība un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Rossano Veneto, Itālija.

 10. AZ. AGR. ANNA BERRA DI MONAI IVAN

  Itālija

  Uzņēmums AZ. AGR. ANNA BERRA DI MONAI IVAN, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Dārzkopība un mežkopība, Augļi, un Dārzkopība un mežkopība nozarēs. Tas atrodas Nimis, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Dārzkopība un mežkopība - Imports eksports

Rezultātu skaits

29 379 Uzņēmumi