• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzu apūdeņošanas sistēmas

Rezultāti

Dārzu apūdeņošanas sistēmas - Imports eksports

 1. RAESA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 2. JARDINERIA LAS PALMAS DECOGARDEN CANARIAS

  Spānija

  Uzņēmums JARDINERIA LAS PALMAS DECOGARDEN CANARIAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī regular garden maintenance, swimming-pool maintenance, gardening, un creation of parks, gardens and terraces nozarēs. Tas atrodas Las Palmas, Spānija.

 3. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Itālija

  Uzņēmums PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Apūdeņošana - sistēmas, Apūdeņošana - sistēmas, un fertiliser-water irrigation nozarēs. Tas atrodas Vittoria, Itālija.

 4. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzu apūdeņošanas sistēmas, drip irrigation tubes, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, un spray irrigation nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. RIEGOS Y POZOS

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS Y POZOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī pumps for deep wells, un solar-powered pumping nozarēs. Tas atrodas Guadarrama, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polija

  Uzņēmums KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Platlapji - koki un krūmi, Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, lawns, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Bełchatów, Polija.

 2. ALTIVAS

  Francija

  Uzņēmums ALTIVAS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī pumping units, un garden watering nozarēs. Tas atrodas Mées, Francija.

 3. POLSTAR WATER TANKS

  Turcija

  Uzņēmums POLSTAR WATER TANKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drinking water tanks nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. GREENEA

  Vācija

  Uzņēmums GREENEA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī automatic watering nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. PANPLAST SULAMA TARIM SAN. VE TIC. A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums PANPLAST SULAMA TARIM SAN. VE TIC. A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation tubes, un Plastic pumps nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. IMSCHOOT

  Beļģija

  Uzņēmums IMSCHOOT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un regular garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Lochristi, Beļģija.

 2. MISA GLOBAL DIS TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums MISA GLOBAL DIS TIC. LTD. STI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, Dārza instrumenti, gripping tools, garden tools, Būvniecības materiāli, un Dārza instrumenti nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. BRAEKEN EDDY

  Beļģija

  Uzņēmums BRAEKEN EDDY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Dārza iekārtas, Dārzkopība un mežkopība, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Dārza iekārtas nozarēs. Tas atrodas Overpelt, Beļģija.

 2. ALASU TARIM SULAMA

  Turcija

  Uzņēmums ALASU TARIM SULAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī drip irrigation, water networks, un Drip Irrigation Pipe and Fittings nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. SULAMAMARKET TESKON TESISAT

  Turcija

  Uzņēmums SULAMAMARKET TESKON TESISAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī garden watering, systems and equipment for watering gardens, un swimming pool flooring nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. GREEN DIGITAL

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums GREEN DIGITAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for watering gardens, garden watering, watering systems, un watering system installation nozarēs. Tas atrodas SEOUL, Dienvidkoreja.

 5. HIVERNACLE HORTA

  Spānija

  Uzņēmums HIVERNACLE HORTA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī design of hanging gardens, un regular garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. RÖDER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums RÖDER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Baseini - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Sūkņi, Dārza instrumenti, Ūdens apstrādes un attīrīšanas līdzekļi, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Sūkņi, un Dārza instrumenti nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 7. ECOJARDINES Y ECOSERVICIOS

  Spānija

  Uzņēmums ECOJARDINES Y ECOSERVICIOS, gadā un darbojas Dārzi un parki - konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Baseini - ierīkojums, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Baseini - ierīkojums, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, un studies for swimming pool design nozarēs. Tas atrodas Garrucha - Almería, Spānija.

 8. RIEGOS AGO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums RIEGOS AGO S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Jumilla, Spānija.

 1. E-POMPES.COM

  Francija

  Uzņēmums E-POMPES.COM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Dārzu apūdeņošanas sistēmas, pumps for pools, watering installations, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, un irrigation nozarēs. Tas atrodas La Seyne-Sur-Mer, Francija.

 2. BABIL OTOMATIK SULAMA MARKET LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums BABIL OTOMATIK SULAMA MARKET LTD.STI., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. KANSU SULAMA

  Turcija

  Uzņēmums KANSU SULAMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. REGENMEISTER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REGENMEISTER GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Mühltal, Vācija.

 5. OGRODY - ZDUNEK BARTŁOMIEJ

  Polija

  Uzņēmums OGRODY - ZDUNEK BARTŁOMIEJ, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, green plants, un topiary nozarēs. Tas atrodas Serock, Polija.

 6. JETPLAST SULAMA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums JETPLAST SULAMA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī garden watering nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 7. BABIL SULAMA

  Turcija

  Uzņēmums BABIL SULAMA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. GARDENA ÖSTERREICH GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GARDENA ÖSTERREICH GESELLSCHAFT M.B.H., gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Skrūves un uzgriežņi, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Sanitārie cauruļvadi mājām nozarēs. Tas atrodas Korneuburg, Austrija.

 9. BARVAUX

  Beļģija

  Uzņēmums BARVAUX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Laistīšana - sistēmas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Laistīšana - sistēmas, un Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarēs. Tas atrodas Buzet, Beļģija.

 10. UK WATER FEATURES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UK WATER FEATURES, gadā un darbojas Dārzu apūdeņošanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Strūklakas - pilsētvides aprīkojums, Water columns, un Strūklakas - pilsētvides aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Barnsley, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Dārzu apūdeņošanas sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

701 Uzņēmumi