• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzu un ainavu veidošana

Rezultāti

Dārzu un ainavu veidošana - Imports eksports

 1. OMEGA 69

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OMEGA 69, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Ainavu ierīkošana, Koku gāšana un atzarošana, Stādīšana, Rūpnieciskā tīrīšana, Ainavu ierīkošana, Koku gāšana un atzarošana, Stādīšana, un Rūpnieciskā tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Saint-Fons, Francija.

 2. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MOLDOVAN NETTOYAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Valymo įmonės nozarē. Tas darbojas arī Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, Rūpnieciskā tīrīšana, Mūrnieki - pakalpojumi, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, Rūpnieciskā tīrīšana, un Mūrnieki - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Istres, Francija.

 3. SHEEP-CLEANER

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SHEEP-CLEANER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Montgobert, Francija.

 4. TITIS ESPACE VERT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TITIS ESPACE VERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ainavu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Žogi, Dārzu un ainavu veidošana, un Žogi nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois, Francija.

 5. LA VISION VERTE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LA VISION VERTE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Ainavu ierīkošana, Stādīšana, Ainavu ierīkošana, un Stādīšana nozarēs. Tas atrodas L'etang-La-Ville, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Ēku restaurācija un remonts, Dārzu un ainavu veidošana, building construction, Ēku restaurācija un remonts, un Dārzu un ainavu veidošana nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Spānija

  Uzņēmums IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī arbors nozarēs. Tas atrodas Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Spānija.

 3. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Itālija

  Uzņēmums GIARDINAGGIO E AMBIENTE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī sale of garden plants, parks and garden planning, un nurseries for garden centres nozarēs. Tas atrodas Castiglione Della Pescaia, Itālija.

 4. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Bollingen, Šveice.

 5. COFAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COFAR S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī tree felling, naturalist engineering, room debugging, un public park and garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Castelnovo Ne' Monti, Itālija.

 1. EUROCESPED®

  Spānija

  Uzņēmums EUROCESPED®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī synthetic grass, grass for sports facilities, lawn roll laying, un lawns in 24 hours nozarēs. Tas atrodas Almería, Spānija.

 2. TOP-GREEN

  Itālija

  Uzņēmums TOP-GREEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Pianiga, Itālija.

 1. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA DEL VERDE SRLS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas San Massimo All'adige, Itālija.

 2. GREENAREA

  Spānija

  Uzņēmums GREENAREA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Skaņas izolācijas plāksnes, decorative covering, garden laying-out, un Skaņas izolācijas plāksnes nozarēs. Tas atrodas Sagunto, Spānija.

 3. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Turcija

  Uzņēmums KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Audzētavu stādi, nurseries, Dārzu un ainavu veidošana, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Audzētavu stādi nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 5. ART & JARDINS

  Francija

  Uzņēmums ART & JARDINS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ainavu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, landscape gardening consultancy, un Dārzu un ainavu veidošana nozarēs. Tas atrodas Maubec, Francija.

 6. GREAT GARDEN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREAT GARDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī erection of residential building fencing, un parks and garden planning nozarēs. Tas atrodas Wallingford, Apvienotā Karaliste.

 7. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polija

  Uzņēmums KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, Platlapji - koki un krūmi, Dārzi un parki - konsultācijas, Dārzu apūdeņošanas sistēmas, lawns, un Platlapji - koki un krūmi nozarēs. Tas atrodas Bełchatów, Polija.

 8. IL POLLICE VERDE S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums IL POLLICE VERDE S.A.S., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī pipes for watering systems, parks and garden planning, plant pruning, un pest control treatment nozarēs. Tas atrodas Gragnano Trebbiense, Itālija.

 1. JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JO THOMPSON LANDSCAPE AND GARDEN DESIGN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Ticehurst, East Sussex, Apvienotā Karaliste.

 2. EVER GREEN S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EVER GREEN S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Valymo įmonės, garden work, services for floriculture and gardening, Valymo įmonės, un garden cleaning services nozarēs. Tas atrodas Manoppello, Itālija.

 3. URBANATURE

  Spānija

  Uzņēmums URBANATURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī garden laying-out, lawn roll laying, un regular garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 4. DUBOIS FRÈRES ENTREPRISES

  Beļģija

  Uzņēmums DUBOIS FRÈRES ENTREPRISES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rakšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, parks and garden planning, Dārzu un ainavu veidošana, creation of parks, gardens and terraces, un garden laying-out nozarēs. Tas atrodas Ophain-Bois-Seigneur-Isaac, Beļģija.

 5. ARTE Y PAISAJES URBANOS SL

  Spānija

  Uzņēmums ARTE Y PAISAJES URBANOS SL, gadā un darbojas Dārzi un parki - konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Dārzu un ainavu veidošana, parks and garden planning, garden work, un regular garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Sevilla La Nueva-Madrid, Spānija.

 6. HGS HOME AND GARDEN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HGS HOME AND GARDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Sandhurst, Apvienotā Karaliste.

 7. LUROT CHRISTIAN

  Beļģija

  Uzņēmums LUROT CHRISTIAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī creation of parks, gardens and terraces, swimming pool design, ceramic flooring for civic use outdoors, un outdoor industrial flooring nozarēs. Tas atrodas Serinchamps, Beļģija.

 8. TUNISIE GARDEN

  Tunisija

  Uzņēmums TUNISIE GARDEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Ainavu ierīkošana, gardening, un Ainavu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 9. POISON IVY DESIGN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums POISON IVY DESIGN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī landscape architecture, un floral preparations nozarēs. Tas atrodas Farnham, Apvienotā Karaliste.

 10. INTERNATIONAL ARTIFICIAL GRASS IAG SL

  Spānija

  Uzņēmums INTERNATIONAL ARTIFICIAL GRASS IAG SL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī lawn roll laying nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Dārzu un ainavu veidošana - Imports eksports

Rezultātu skaits

6044 Uzņēmumi