• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dārzu un ainavu veidošana

Rezultāti

Dārzu un ainavu veidošana - Imports eksports

 1. SHEEP-CLEANER

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SHEEP-CLEANER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Montgobert, Francija.

 2. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MOLDOVAN NETTOYAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Valymo įmonės nozarē. Tas darbojas arī Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, Rūpnieciskā tīrīšana, Mūrnieki - pakalpojumi, Krāsotāji - celtniecības pakalpojumi, Dārzu un ainavu veidošana, Rūpnieciskā tīrīšana, un Mūrnieki - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Istres, Francija.

 3. TITIS ESPACE VERT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TITIS ESPACE VERT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ainavu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Žogi, Dārzu un ainavu veidošana, un Žogi nozarēs. Tas atrodas Aulnay Sous Bois, Francija.

 4. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Ēku restaurācija un remonts, Dārzu un ainavu veidošana, building construction, Ēku restaurācija un remonts, un Dārzu un ainavu veidošana nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Spānija

  Uzņēmums IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī arbors nozarēs. Tas atrodas Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Itālija

  Uzņēmums GIARDINAGGIO E AMBIENTE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī sale of garden plants, parks and garden planning, un nurseries for garden centres nozarēs. Tas atrodas Castiglione Della Pescaia, Itālija.

 2. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Bollingen, Šveice.

 3. COFAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COFAR S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī tree felling, naturalist engineering, room debugging, un public park and garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Castelnovo Ne' Monti, Itālija.

 4. EUROCESPED®

  Spānija

  Uzņēmums EUROCESPED®, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī synthetic grass, grass for sports facilities, lawn roll laying, un lawns in 24 hours nozarēs. Tas atrodas Almería, Spānija.

 5. TOP-GREEN

  Itālija

  Uzņēmums TOP-GREEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Pianiga, Itālija.

 1. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA DEL VERDE SRLS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas San Massimo All'adige, Itālija.

 2. GREENAREA

  Spānija

  Uzņēmums GREENAREA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī Skaņas izolācijas plāksnes, decorative covering, garden laying-out, un Skaņas izolācijas plāksnes nozarēs. Tas atrodas Sagunto, Spānija.

 1. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Turcija

  Uzņēmums KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. PRATO ERBOSO AZ. AG. SRL

  Itālija

  Uzņēmums PRATO ERBOSO AZ. AG. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Orta Nova, Itālija.

 3. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokaudzētavas un mežkopība nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, Audzētavu stādi, nurseries, Dārzu un ainavu veidošana, Dārzu ierīkošana - projektēšanas biroji, un Audzētavu stādi nozarēs. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 4. ART & JARDINS

  Francija

  Uzņēmums ART & JARDINS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ainavu ierīkošana nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, landscape gardening consultancy, un Dārzu un ainavu veidošana nozarēs. Tas atrodas Maubec, Francija.

 5. GREAT GARDEN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GREAT GARDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī erection of residential building fencing, un parks and garden planning nozarēs. Tas atrodas Wallingford, Apvienotā Karaliste.

 6. TIDY-UPS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TIDY-UPS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, un Dārzu un ainavu veidošana nozarēs. Tas atrodas Stockton-On-Tees, Apvienotā Karaliste.

 7. KGS LANDSCAPES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KGS LANDSCAPES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Milton Keynes, Apvienotā Karaliste.

 8. PAISAJISMO DIGITAL SL

  Spānija

  Uzņēmums PAISAJISMO DIGITAL SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī garden laying-out, training courses, un 3D images nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 1. WOLFHAGEN GROENBEHEER

  Nīderlande

  Uzņēmums WOLFHAGEN GROENBEHEER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī sale of garden plants nozarēs. Tas atrodas Haler, Nīderlande.

 2. URBANATURE

  Spānija

  Uzņēmums URBANATURE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī garden laying-out, lawn roll laying, un regular garden maintenance nozarēs. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 3. ENVIRONET

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ENVIRONET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Woking, Apvienotā Karaliste.

 4. LUROT CHRISTIAN

  Beļģija

  Uzņēmums LUROT CHRISTIAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī creation of parks, gardens and terraces, swimming pool design, ceramic flooring for civic use outdoors, un outdoor industrial flooring nozarēs. Tas atrodas Serinchamps, Beļģija.

 5. GRAND OAK LAWN AND LANDSCAPE

  Kanāda

  Uzņēmums GRAND OAK LAWN AND LANDSCAPE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Brampton, Kanāda.

 6. HOWANDWHENTOPRUNE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HOWANDWHENTOPRUNE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī gardening articles, high pruning work, plant pruning, un fruit tree pruning nozarēs. Tas atrodas San Francisco, Amerikas Savienotās Valstis.

 7. DRYAD TREE SPECIALISTS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DRYAD TREE SPECIALISTS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Guildford, Apvienotā Karaliste.

 8. LONDON GARDENERS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LONDON GARDENERS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas darbojas arī gardening, landscaping, regular garden maintenance, un services for floriculture and gardening nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 9. PAUCHARD SAS

  Francija

  Uzņēmums PAUCHARD SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzu un ainavu veidošana, Ainavu ierīkošana, Dārzu un ainavu veidošana, Ainavu ierīkošana, landscape planning, un open plan office nozarēs. Tas atrodas Roville Devant Bayon, Francija.

 10. HGS HOME AND GARDEN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HGS HOME AND GARDEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzu un ainavu veidošana nozarē. Tas atrodas Sandhurst, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Dārzu un ainavu veidošana - Imports eksports

Rezultātu skaits

6033 Uzņēmumi