• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dīzeļdegviela

Rezultāti

Dīzeļdegviela - Imports eksports

 1. FREEDOM GLOBAL TRADE LTD

  Ukraina

  Uzņēmums FREEDOM GLOBAL TRADE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli, un Tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 2. OELHELD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OELHELD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Automašīnu smēreļļas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, un Automašīnu smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 3. ORBIS MERCATUS

  Nīderlande

  Uzņēmums ORBIS MERCATUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 4. CODISOIL S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CODISOIL S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana, waste management, un Rūpnieciskā tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Langenburg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AL BIOSERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AL BIOSERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī biodiesel nozarēs. Tas atrodas Bury, Lancs, Apvienotā Karaliste.

 2. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC MOZYR OIL REFINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, un diesel fuel nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

 3. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MOZYR OIL REFINERY JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, diesel fuel, un Mazuts nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

 4. BK BENZIN-KONTOR AG

  Vācija

  Uzņēmums BK BENZIN-KONTOR AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Herrsching, Vācija.

 5. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PFLIPSEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. STARKE UND SOHN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STARKE UND SOHN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Niebüll, Vācija.

 2. LOGIN TRANS OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums LOGIN TRANS OÜ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 1. GRENACHER MAZOUT SA

  Šveice

  Uzņēmums GRENACHER MAZOUT SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Lopbarība, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Lopbarība, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas St-Blaise, Šveice.

 2. UNIPETROL SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums UNIPETROL SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī fuel transport nozarēs. Tas atrodas Wolsztyn, Polija.

 3. LABOR

  Beļģija

  Uzņēmums LABOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Mazuts, heating oil, un heating fuel nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 4. EUROLLUBRICANTS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums EUROLLUBRICANTS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Ried Im Innkreis, Austrija.

 5. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riepas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Campo Vlg, Portugāle.

 6. UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 7. WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR

  Vācija

  Uzņēmums WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Kronshagen, Vācija.

 8. COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO

  Spānija

  Uzņēmums COMBUSTIBLES PÉREZ SANTIAGO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī diesel distribution, heating oil, un red diesel nozarēs. Tas atrodas Santa Marta De Tormes, Spānija.

 1. FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Vallendar, Vācija.

 2. ETNA-BECHEM EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ETNA-BECHEM EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās ziežvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās ziežvielas nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. PARTS ATTACK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PARTS ATTACK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Motocikli - detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Bochum, Vācija.

 4. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Vācija

  Uzņēmums AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Hachenburg, Vācija.

 5. WILHELM HOYER KG

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM HOYER KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Visselhövede, Vācija.

 6. EXCLUSIVAS BAYMAR SA

  Spānija

  Uzņēmums EXCLUSIVAS BAYMAR SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī diesel distribution nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 7. LIQUID-SOLUTION GMBH

  Šveice

  Uzņēmums LIQUID-SOLUTION GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Root, Šveice.

 8. HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Eching, Vācija.

 9. OT ENERGIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OT ENERGIE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 10. SERVUS EUROPA GMBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums SERVUS EUROPA GMBH & CO KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, Dīzeļdegviela, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Mazuts, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Wals, Austrija.