• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dīzeļdegviela

Rezultāti

Dīzeļdegviela - Imports eksports

 1. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mazuts nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Petroleja, Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums, Dīzeļdegviela, Petroleja, un Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penwortham, Apvienotā Karaliste.

 2. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC MOZYR OIL REFINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, un diesel fuel nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

 3. ORBIS MERCATUS

  Nīderlande

  Uzņēmums ORBIS MERCATUS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 4. AL BIOSERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AL BIOSERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī biodiesel nozarēs. Tas atrodas Bury, Lancs, Apvienotā Karaliste.

 5. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MOZYR OIL REFINERY JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Mazuts, liquefied gases, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, diesel fuel, un Mazuts nozarēs. Tas atrodas Mozyr-11, Gomel Region, Baltkrievija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CODISOIL S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CODISOIL S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana, waste management, un Rūpnieciskā tīrīšana nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. FREEDOM GLOBAL TRADE LTD

  Ukraina

  Uzņēmums FREEDOM GLOBAL TRADE LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli, un Tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 3. OELHELD GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OELHELD GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Automašīnu smēreļļas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, un Automašīnu smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 4. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Ogleklis - atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Langenburg, Vācija.

 5. LABOR

  Beļģija

  Uzņēmums LABOR, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Mazuts, heating oil, un heating fuel nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. ANKO INDUSTRY SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ANKO INDUSTRY SERVICE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Laatzen, Vācija.

 2. HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HUNOLD SCHMIERSTOFFE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās smēreļļas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Eching, Vācija.

 1. MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums MOREIRA GONÇALVES & CIA., LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Riepas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Automašīnu smēreļļas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Šķidrās degvielas nozarēs. Tas atrodas Campo Vlg, Portugāle.

 2. WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR

  Vācija

  Uzņēmums WESTANOL MARKENSCHMIERSTOFFE GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Kronshagen, Vācija.

 3. HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE

  Vācija

  Uzņēmums HANSJÖRG SEIPEL, MARKENSCHMIERSTOFFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Friedberg, Vācija.

 4. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Vācija

  Uzņēmums AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Hachenburg, Vācija.

 5. UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums UFS UNITED FUEL SERVICES GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 6. GRENACHER MAZOUT SA

  Šveice

  Uzņēmums GRENACHER MAZOUT SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Lopbarība, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Lopbarība, Gāze un nafta - ieguve, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas St-Blaise, Šveice.

 7. FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums FSR MINERALÖLTRANSPORTE U. HANDEL GMBH U.CO.KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Vallendar, Vācija.

 8. PFLIPSEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums PFLIPSEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 1. CMV MINERALÖLVERTRIEB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CMV MINERALÖLVERTRIEB GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Limbach-Oberfrohna, Vācija.

 2. KP SCHMIERSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KP SCHMIERSTOFFE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Viersen, Vācija.

 3. HENRI HOTZ AG

  Šveice

  Uzņēmums HENRI HOTZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, Rūpnieciskās smērvielas, Benzīns - degviela, Dīzeļdegviela, Šķidrās degvielas, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Dübendorf, Šveice.

 4. LOGIN TRANS OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums LOGIN TRANS OÜ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 5. ARTHUR WICHELHAUS

  Vācija

  Uzņēmums ARTHUR WICHELHAUS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Autoceļu pārvadājumi, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 6. ETNA-BECHEM EUROPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ETNA-BECHEM EUROPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Rūpnieciskās ziežvielas, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, un Rūpnieciskās ziežvielas nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 7. MARINE FUEL MILOS

  Grieķija

  Uzņēmums MARINE FUEL MILOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdegviela nozarē. Tas darbojas arī Mazuts, Mazuts, un gasoline and oil pumps nozarēs. Tas atrodas Milos, Grieķija.

 8. STARKE UND SOHN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STARKE UND SOHN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, Rūpnieciskās smērvielas, Naftas degvielas un piedevas, Mazuts, Dīzeļdegviela, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Niebüll, Vācija.

 9. KOMPRESSOL-OEL VERKAUFS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOMPRESSOL-OEL VERKAUFS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Dīzeļdegviela, Gāze un nafta - ieguve, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 10. PP UKRPALETSISTEM

  Ukraina

  Uzņēmums PP UKRPALETSISTEM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdegviela, fuel transport, petrol stations, Diesel fuel, un Dīzeļdegviela nozarēs. Tas atrodas Korosten, Ukraina.