• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dīzeļdzinēju rezerves daļas

Rezultāti

Dīzeļdzinēju rezerves daļas - Imports eksports

 1. ALBERTO

  Francija

  Verified by europages badge

  ALBERTO EXPORT specializes in original & adaptable spare parts imports and exports. We sell a wide range of spares for all brands of public works machinery including: Atlas Copco, Bitelli, Bobcat, Bomag, Case, Daewoo, Doosan, Dynapac, Hamm, Hitachi, Hofmann, Ingersoll Rand, Kleemann, Kobelco, Komatsu, Marini, Mecalac, Terex, Volvo and others.

 2. GEO-NEGOCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEO-NEGOCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, industrial motor spare parts, spare parts for Caterpillar, un spare parts Perkins nozarēs. Tas atrodas Vitrolles, Francija.

 3. MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Neutraubling, Vācija.

 4. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnu ātrumkārbas, Motoru iznīcināšana, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un used motor vehicle components and parts nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 5. OPTIMA ENGINE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums OPTIMA ENGINE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ASLAR MOTORLU ARACLAR SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ASLAR MOTORLU ARACLAR SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī thermostats, water pumps, oil pump, un water cooling thermostat rental nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. HUDSAN OTOMOTIV ELEKTIRK SANAYI VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums HUDSAN OTOMOTIV ELEKTIRK SANAYI VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. SELÇUKLU MOTORLU ARAÇLAR IMPORT & EXPORT LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums SELÇUKLU MOTORLU ARAÇLAR IMPORT & EXPORT LIMITED COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī truck spare, supply of spare parts, un sales of new spare parts nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ACS - ADVANCED COOLING SYSTEMS

  Ukraina

  Uzņēmums ACS - ADVANCED COOLING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 5. ADAM MOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADAM MOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Hünxe, Vācija.

 1. OTO PERK A.S.

  Turcija

  Uzņēmums OTO PERK A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī pump injector system for diesel engines, Pumps and injection equipment, Diesel, un diesel nozzles nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. DEMAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DEMAL S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektromotori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, spare parts for agricultural and gardening machines, electric motors, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un mechanical drives nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Veneto, Itālija.

 1. SNP AUTOMOTIVE

  Turcija

  Uzņēmums SNP AUTOMOTIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī spare parts, engine spares, truck spare, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. MAG RUBBER LTD

  Turcija

  Uzņēmums MAG RUBBER LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, spare parts for earthmoving machinery, rubber anti-vibration padsfor motors and various machinery, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces nozarēs. Tas atrodas ANKARA, Turcija.

 3. GEMINIANI SPA

  Itālija

  Uzņēmums GEMINIANI SPA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī diesel engines, diesel engine service, un replacement parts for diesel engines nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 4. EDT OTOMOTIV

  Turcija

  Uzņēmums EDT OTOMOTIV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Ikitelli, Turcija.

 5. STEFFENS-ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEFFENS-ENGINEERING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī gas engines, un spare parts nozarēs. Tas atrodas Emmerich Am Rhein, Vācija.

 6. DIZELSAN OTO YEDEK PARÇA TIC VE LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums DIZELSAN OTO YEDEK PARÇA TIC VE LTD.ŞTI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī commercial vehicle spare parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. ROTASYON

  Turcija

  Uzņēmums ROTASYON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. DIESELLAND

  Bulgārija

  Uzņēmums DIESELLAND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 1. ELLAG D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ELLAG D.O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēji nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 2. DAYEL MAKINE SAN. TIC. AŞ.

  Turcija

  Uzņēmums DAYEL MAKINE SAN. TIC. AŞ., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī injector test equipment, un pump injector system for diesel engines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. IGP GENERATOREN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums IGP GENERATOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Strengberg, Austrija.

 4. OTO BASAR ANONIM SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums OTO BASAR ANONIM SIRKETI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. GENERATOR GURU LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GENERATOR GURU LTD., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī generator set spare parts, un engineers nozarēs. Tas atrodas Old Portslade Village, Apvienotā Karaliste.

 6. MAYE MOTORLU ARAÇLAROTOMOTİV LTD. ŞTİ.

  Turcija

  Uzņēmums MAYE MOTORLU ARAÇLAROTOMOTİV LTD. ŞTİ., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī diesel engines for motor vehicles, spare parts for farm tractors, spare parts, un Truck parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. DORTRENK TUR.GAYR.MOT.TAŞ.SAN. VE TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums DORTRENK TUR.GAYR.MOT.TAŞ.SAN. VE TIC.LTD.STI, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. ZAPTUR HEAVY EQUIPMENT SPARE PARTS SUPPLIER

  Turcija

  Uzņēmums ZAPTUR HEAVY EQUIPMENT SPARE PARTS SUPPLIER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Excavator spares, spare parts for earthmoving machinery, spare parts for building machines, un spare parts for farm machinery nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. OTTOMECH

  Turcija

  Uzņēmums OTTOMECH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 10. MAHMUT USTA YEDEK PARÇA

  Turcija

  Uzņēmums MAHMUT USTA YEDEK PARÇA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Būvniecība - iekārtas un materiāli, spare parts for farm tractors, un Būvniecība - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Kartepe, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Dīzeļdzinēju rezerves daļas - Imports eksports

Rezultātu skaits

8254 Uzņēmumi