• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dīzeļdzinēju rezerves daļas

Rezultāti

Dīzeļdzinēju rezerves daļas - Imports eksports

 1. ALBERTO

  Francija

  Verified by europages badge

  ALBERTO EXPORT specializes in original & adaptable spare parts imports and exports. We sell a wide range of spares for all brands of public works machinery including: Atlas Copco, Bitelli, Bobcat, Bomag, Case, Daewoo, Doosan, Dynapac, Hamm, Hitachi, Hofmann, Ingersoll Rand, Kleemann, Kobelco, Komatsu, Marini, Mecalac, Terex, Volvo and others.

 2. GEO-NEGOCE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEO-NEGOCE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, Filtri vieglajām, kravas automašīnām un celtniecības transportlīdzekļiem, Degvielas taupīšanas sistēmas, Benzīna iesmidzināšanas sistēmas, industrial motor spare parts, spare parts for Caterpillar, un spare parts Perkins nozarēs. Tas atrodas Vitrolles, Francija.

 3. MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Neutraubling, Vācija.

 4. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Automašīnu nodošana lūžņos nozarē. Tas darbojas arī Rezerves daļas automašīnām, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Rezerves daļas kravas automašīnām un piekabēm, Automašīnu ātrumkārbas, Motoru iznīcināšana, Kravas automobiļi - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - elektriskās un elektroniskās detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un used motor vehicle components and parts nozarēs. Tas atrodas Villorba, Itālija.

 5. OPTIMA ENGINE PARTS

  Turcija

  Uzņēmums OPTIMA ENGINE PARTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. YANGZHOU WEIYE MANUFACTURING LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YANGZHOU WEIYE MANUFACTURING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Yangzhou, Ķīna.

 2. HUDSAN OTOMOTIV ELEKTIRK SANAYI VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums HUDSAN OTOMOTIV ELEKTIRK SANAYI VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. SELÇUKLU MOTORLU ARAÇLAR IMPORT & EXPORT LIMITED COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums SELÇUKLU MOTORLU ARAÇLAR IMPORT & EXPORT LIMITED COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī truck spare, supply of spare parts, un sales of new spare parts nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. SHANGHAI RICH MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI RICH MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Monometāliskie slīdgultņi, Monometāliskie slīdgultņi, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, un bronze bushings nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 5. ASLAR MOTORLU ARACLAR SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ASLAR MOTORLU ARACLAR SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī thermostats, water pumps, oil pump, un water cooling thermostat rental nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ACS - ADVANCED COOLING SYSTEMS

  Ukraina

  Uzņēmums ACS - ADVANCED COOLING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 2. DEMAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DEMAL S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektromotori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, spare parts for agricultural and gardening machines, electric motors, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un mechanical drives nozarēs. Tas atrodas Castelfranco Veneto, Itālija.

 1. OTO PERK A.S.

  Turcija

  Uzņēmums OTO PERK A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī pump injector system for diesel engines, Pumps and injection equipment, Diesel, un diesel nozzles nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. ADAM MOTOREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADAM MOTOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Hünxe, Vācija.

 3. T.M.S GROUP LEBANON SAL

  Libāna

  Uzņēmums T.M.S GROUP LEBANON SAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Beirut, Libāna.

 4. SNP AUTOMOTIVE

  Turcija

  Uzņēmums SNP AUTOMOTIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī spare parts, engine spares, truck spare, un accessories and spare parts nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. MAG RUBBER LTD

  Turcija

  Uzņēmums MAG RUBBER LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gumija - produkti automašīnām un transportam nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces, spare parts for earthmoving machinery, rubber anti-vibration padsfor motors and various machinery, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Gumija - rūpnieciskas un tehniskas preces nozarēs. Tas atrodas ANKARA, Turcija.

 6. GEMINIANI SPA

  Itālija

  Uzņēmums GEMINIANI SPA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī diesel engines, diesel engine service, un replacement parts for diesel engines nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 7. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Taivāna

  Uzņēmums WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metāla furnitūra, Rokas instrumenti bez motora, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, forging, Metāla furnitūra, Rokas instrumenti bez motora, un Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarēs. Tas atrodas Taichung, Taivāna.

 8. EDT OTOMOTIV

  Turcija

  Uzņēmums EDT OTOMOTIV, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Ikitelli, Turcija.

 1. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumānija

  Uzņēmums OEM TOPLINE ROMANIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Betona ražošana - sistēmas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, Šķūrēšanas iekārtas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Būvniecība - iekārtas un materiāli, un Šķūrēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 2. ELLAG D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums ELLAG D.O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēji nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 3. OTTOMECH

  Turcija

  Uzņēmums OTTOMECH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. INDUSTRIAL DIESEL PRODUCTS INC.

  Kanāda

  Uzņēmums INDUSTRIAL DIESEL PRODUCTS INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Mississauga, Kanāda.

 5. M.ARSLAN AUTOMOTIVE

  Turcija

  Uzņēmums M.ARSLAN AUTOMOTIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virzuļdzinējs nozarē. Tas darbojas arī Dīzeļdzinēju rezerves daļas, Dīzeļdzinēju rezerves daļas, truck spare, un Trucks, accessories nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 6. SMA MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums SMA MAKINA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. PROXMANN PISTON & LINER & RING

  Turcija

  Uzņēmums PROXMANN PISTON & LINER & RING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Virzuļa gredzeni, Motori un detaļas, Cylinder liners, Virzuļa gredzeni, un Motori un detaļas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. MAHMUT USTA YEDEK PARÇA

  Turcija

  Uzņēmums MAHMUT USTA YEDEK PARÇA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Būvniecība - iekārtas un materiāli, spare parts for farm tractors, un Būvniecība - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Kartepe, Turcija.

 9. DIESELLAND

  Bulgārija

  Uzņēmums DIESELLAND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 10. IGP GENERATOREN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums IGP GENERATOREN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas atrodas Strengberg, Austrija.

Filtri

Rezultāti

Dīzeļdzinēju rezerves daļas - Imports eksports

Rezultātu skaits

8306 Uzņēmumi