• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dabīgs minerālūdens

Rezultāti

Dabīgs minerālūdens - Imports eksports

 1. DRINK SHOP ONLINE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DRINK SHOP ONLINE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Vīni - Itālija nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni - imports, eksports, Alus, Dabīgs minerālūdens, Šampanietis un dzirkstošie vīni, liquors, Drink Shop Online wines, home-made beer, Dzērieni - imports, eksports, un Online sales of beer nozarēs. Tas atrodas Nave, Itālija.

 2. OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī health mineral waters, spring water, un drinking water - function nozarēs. Tas atrodas Windsor, Apvienotā Karaliste.

 3. DINÇ SU

  Turcija

  Uzņēmums DINÇ SU, ir Multi-Category, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Ūdens attīrīšana, natural waters, spring water, Dabīgs minerālūdens, un Ūdens attīrīšana nozarēs. Tas atrodas Domaniç, Turcija.

 4. AGUA SANA

  Spānija

  Uzņēmums AGUA SANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, un Minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Baiona-Pontevedra, Spānija.

 5. BOTELLEROS CMA

  Spānija

  Uzņēmums BOTELLEROS CMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Konteineri, bottle rack, Konteineri, un rack nozarēs. Tas atrodas Hostalric, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. WATERBOY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WATERBOY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dzeramā ūdens automāti, water cooler, un Dzeramā ūdens automāti nozarēs. Tas atrodas Rawtenstall, Apvienotā Karaliste.

 2. ISTOK

  Rusija

  Uzņēmums ISTOK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī wholesale mineral water, un non-alcoholic drinks nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

 3. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Itālija

  Uzņēmums SICIL ACQUE MINERALI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens attīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Ūdens - attīrīšana un realizācija, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 4. AQUA ANA MESRUBAT A.S.

  Turcija

  Uzņēmums AQUA ANA MESRUBAT A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. FONTI PREALPI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FONTI PREALPI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, carbonated beverages, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Almè, Itālija.

 1. INTEXIMA DIS TICARET AS

  Turcija

  Uzņēmums INTEXIMA DIS TICARET AS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā pārtika, Automotive parts, Bioloģiskā pārtika, Food vacuum packing machine, un honey separators for beekeeping nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. YOI WATER SL

  Spānija

  Uzņēmums YOI WATER SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana, Īpašs iesaiņojums, Ūdens attīrīšana, biodegradable packaging, un Īpašs iesaiņojums nozarēs. Tas atrodas Saldaña, Spānija.

 1. MFU FOREIGN TRADE

  Turcija

  Uzņēmums MFU FOREIGN TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT.

  Turcija

  Uzņēmums ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, advertising signs, heat insulation panels, supermarket baskets, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. ALVINA

  Francija

  Uzņēmums ALVINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī food additives, natural medicines, un naturopathic products nozarēs. Tas atrodas Alvignac, Francija.

 4. PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Santinhos, Portugāle.

 6. BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zelteri nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, Dzērieni - imports, eksports, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Bezalkoholiskie dzērieni, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas TELSIAI, Lietuva.

 7. VILLERS MONOPOLE

  Beļģija

  Uzņēmums VILLERS MONOPOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, un Sparkling fruit-flavoured water nozarēs. Tas atrodas Villers-Le-Gambon, Beļģija.

 8. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Francija

  Uzņēmums WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana, Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums, research and development in the water supply and transport sector, drinking water supply, Ūdens attīrīšana, un Ūdens - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aix En Provence, Francija.

 1. ESPACE EDENA

  Reinjona

  Uzņēmums ESPACE EDENA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī custom fountains nozarēs. Tas atrodas La Possession, Reinjona.

 2. GREEN LAKE

  Turcija

  Uzņēmums GREEN LAKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Food Manufacturer, un export nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L

  Spānija

  Uzņēmums AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Minerālūdens, Minerālūdens, oligo-mineral waters, plain oligo-mineral waters, un wholesale mineral water nozarēs. Tas atrodas Molina De Segura, Spānija.

 4. YAZICI MAKINA KAPLAMA VE GIDA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums YAZICI MAKINA KAPLAMA VE GIDA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, un Iepakojums - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. FOOD & MOOD SRO

  Slovākija

  Uzņēmums FOOD & MOOD SRO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, un Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas nozarēs. Tas atrodas Trnava, Slovākija.

 6. ZIÓŁKO

  Polija

  Uzņēmums ZIÓŁKO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Augi - medikamentiem un kosmētikai nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Dabīgs minerālūdens, Kafija un tēja, mineral waters, body creams, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 7. FONTAINE JOLIVAL

  Francija

  Uzņēmums FONTAINE JOLIVAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgs minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un spring water nozarēs. Tas atrodas Vœuil-Et-Giget, Francija.

 8. SWISS WATERS INTERNATIONAL

  Šveice

  Uzņēmums SWISS WATERS INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, Gāzēts ūdens, Augļu un dārzeņu sulas, Minerālūdens, Dabīgs minerālūdens, un Gāzēts ūdens nozarēs. Tas atrodas Meggen, Šveice.

 9. THE DRINK STORE WHOLESALE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE DRINK STORE WHOLESALE LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, Alus, scotch whisky, energy drinks, Dabīgs minerālūdens, un Alus nozarēs. Tas atrodas West Yorkshire, Apvienotā Karaliste.

 10. AGUA SAO SILVESTRE - INDUSTRIA DE BEBIDAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums AGUA SAO SILVESTRE - INDUSTRIA DE BEBIDAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerālūdens nozarē. Tas darbojas arī Dabīgs minerālūdens, un Dabīgs minerālūdens nozarēs. Tas atrodas Pernes, Portugāle.