• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. RVG MBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Trade - Reprocessing - Removal. RVG mbH, founded in January 2001 in Dinslaken, is an internationally active company trading with solid and liquid by-products, energy sources, substitute reduction agents, chemicals and waste products. Especially in our modern age, it is becoming ever more important to treat the precious raw materials provided by the Earth carefully. In close collaboration with industry, we consistently further develop the efficient use of industrial waste and by-products. A solution should therefore be both an environmentally friendly as well as a cost effective waste disposal or reprocessing method for our customers.

 2. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATON SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa filtrēšana - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un dūmu sūkšana - aprīkojums, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskie ventilatori, Gaisa atputekļošana - iekārtas un sistēmas, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Ražotnes iesūkšanas iekārtas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un Gāzes un dūmu sūkšana - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kolchyno, Ukraina.

 3. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turcija

  Uzņēmums PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, garbage compactors, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un telescopic platforms nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. CONSULPROGETT SRL

  Itālija

  Uzņēmums CONSULPROGETT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī containers nozarēs. Tas atrodas Recanati, Itālija.

 5. CRIELEC MEDIAMBIENT

  Spānija

  Uzņēmums CRIELEC MEDIAMBIENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi, engineering for waste treatment plants, Pollution - services for the environment, Water Treatment Equipment, un Vides piesārņojuma likvidēšana - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sentmenat, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BIO SIL AIR

  Francija

  Uzņēmums BIO SIL AIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Plogastel Saint Germain, Francija.

 2. SERPRO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SERPRO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī absorbents nozarēs. Tas atrodas Maidstone, Apvienotā Karaliste.

 3. MAKKO MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums MAKKO MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī drinking water transport nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. DRAIWAT SYSTEM

  Itālija

  Uzņēmums DRAIWAT SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Milazzo, Itālija.

 5. ZWANNY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ZWANNY LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Cwmbran, Apvienotā Karaliste.

 1. ÜÇTEM-PLAS PLASTIK

  Turcija

  Uzņēmums ÜÇTEM-PLAS PLASTIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī manufacturer of cleaning products, hotel equipment, un Hospital carts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Trofa, Portugāle.

 1. RM BEHÄLTERBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RM BEHÄLTERBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī frozen pasta products, un superficial foundations for buildings nozarēs. Tas atrodas Wesel, Vācija.

 2. RÜMPEL ENGEL®

  Vācija

  Uzņēmums RÜMPEL ENGEL®, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dorsten, Vācija.

 3. SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL

  Spānija

  Uzņēmums SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī absorbents nozarēs. Tas atrodas La Rinconada, Spānija.

 4. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Austrija

  Uzņēmums ENTRUEMPELUNG.WIEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 5. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  Spānija

  Uzņēmums BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fire prevention nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 6. RÜMPELROBBE

  Vācija

  Uzņēmums RÜMPELROBBE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial clearance, clearing offices, warehouses and stores, un waste disposal advice nozarēs. Tas atrodas Trier, Vācija.

 7. DIMASA GRUPO

  Spānija

  Uzņēmums DIMASA GRUPO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī storage tanks, rubbish dump biogas purification and re utilisation plants, water purifying plants, un water deodorising plants nozarēs. Tas atrodas Vacarisses, Spānija.

 8. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Vācija

  Uzņēmums RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial clearance nozarēs. Tas atrodas Wiesbaden, Vācija.

 1. DESMI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums DESMI FRANCE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Centrbēdzes sūkņi, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Centrbēdzes sūkņi, pumping stations, diaphragms for pumps, un Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Voisins-Le-Bretonneux, Francija.

 2. FRANZ KAHL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRANZ KAHL GMBH & CO. KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Frankfurt Am Main, Vācija.

 3. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Viseu, Portugāle.

 4. EKOP D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums EKOP D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ribnica, Slovēnija.

 5. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un Distribution bins nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 6. DEMMEL ROHSTOFF UND VERWERTUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEMMEL ROHSTOFF UND VERWERTUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, Dabas vide - pakalpojumi, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, un Dabas vide - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Wolnzach, Vācija.

 7. REMONDIS MECKELENBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums REMONDIS MECKELENBURG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Ludwigslust, Vācija.

 8. BÄHR ENTSORGUNGSMANAGEMENT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÄHR ENTSORGUNGSMANAGEMENT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Vides aizsardzība - iekārtas un aprīkojums, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 9. LAH LOSHAJ E.K.

  Vācija

  Uzņēmums LAH LOSHAJ E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, un Autoceļu pārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 10. MILL CONTAINER- UND ENTSORGUNGSDIENST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MILL CONTAINER- UND ENTSORGUNGSDIENST GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, Atkritumu pārvadāšana, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums, Autoceļu pārvadājumi, un Atkritumu pārvadāšana nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Dabas vides piesārņojuma likvidēšana - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

772 Uzņēmumi