• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • darvas liešanas mašīnas

Rezultāti

Darvas liešanas mašīnas - Imports eksports

 1. ASFALTI EMILIANI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASFALTI EMILIANI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī excavators, breakers, building machinery and equipment, drills for digging wells, formwork, aerial platforms for the building trade, earthmoving machinery and equipment, auger machines, un mini loaders nozarēs. Tas atrodas Vignola, Itālija.

 2. ÇESAN ASPHALT PLANTS

  Turcija

  Uzņēmums ÇESAN ASPHALT PLANTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. GREEN ASPHALT

  Itālija

  Uzņēmums GREEN ASPHALT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī refrigeration plant and equipment de-icers, grills and gratings for urban furnishings, un highway maintenance nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. ECOASFALT, S.A

  Spānija

  Uzņēmums ECOASFALT, S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī bitumen blocks, un bituminous emulsions nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. STARTTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums STARTTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ERKON GLOBAL MAKINE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ERKON GLOBAL MAKINE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ASFALTOS AGLOMERADOS 2R

  Spānija

  Uzņēmums ASFALTOS AGLOMERADOS 2R, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darvas liešanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī chipboard nozarēs. Tas atrodas Alicante, Spānija.

 3. ASPHALTBAU KOSZIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASPHALTBAU KOSZIL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Darvas liešanas mašīnas, Gudroni un bitumeni - celtniecības materiāli, Darvas liešanas mašīnas, un Gudroni un bitumeni - celtniecības materiāli nozarēs. Tas atrodas Freystadt, Vācija.

 4. BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Darvas liešanas mašīnas, un Darvas liešanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Wittlich, Vācija.

 5. RAPID INTERNATIONAL LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RAPID INTERNATIONAL LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemessmēlēji nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības transportlīdzekļi, Darvas liešanas mašīnas, Celtniecības transportlīdzekļi, un Darvas liešanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Craigavon, Apvienotā Karaliste.

 1. ARTHUR MAUS TRANSPORTGERÄTE UND TEERMASCHINEN KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Vācija

 2. AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Mašīnu un rīku imports un eksports, precision casting, aluminium casting, casting, Metal work, Aluminium die casting, continuous casting, metal casting, un stainless steel casting nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. VKG OIL AS

  Igaunija

  Uzņēmums VKG OIL AS, gadā un darbojas Jēlnaftas darva nozarē. Tas darbojas arī Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, Sveķi, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, un Sveķi nozarēs. Tas atrodas Kohtla-Järve, Igaunija.

 2. VIET NAM CAST IRON COMPANY LIMITED

  Vjetnama

  Uzņēmums VIET NAM CAST IRON COMPANY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - izstrādājumi, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Čuguns - izstrādājumi, maintenance of urban public lighting equipment, cast iron foundry, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Haiphong, Vjetnama.

 3. ALCOA FASTENERS SAS

  Francija

  Uzņēmums ALCOA FASTENERS SAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Alumīnija liešana, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, aluminium, un Alumīnija liešana nozarēs. Tas atrodas Cergy, Francija.

 4. SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums SMYRNA CASTING IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija liešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda liešana, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda liešana, grey iron casting, sferoid iron casting, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Izmir Karsiyaka, Turcija.

 5. P.V. SAND A/S, FREDERICIA

  Dānija

  Uzņēmums P.V. SAND A/S, FREDERICIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas, un Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Fredericia, Dānija.

 6. CETINEL TARIM MAKINALARI VE CELIK DÖKÜM SAN. VE TIC. AS

  Turcija

  Uzņēmums CETINEL TARIM MAKINALARI VE CELIK DÖKÜM SAN. VE TIC. AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauda liešana, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Tērauda liešana, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 7. ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, cast iron foundry, un Alloy cast iron nozarēs. Tas atrodas Kuźnia Raciborska, Polija.

 8. BIELLEPI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BIELLEPI S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Plastmasas materiālu liešana, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Plastmasas materiālu liešana nozarēs. Tas atrodas San Martino In Rio, Itālija.

 1. FUNDICIONES DURANGO SA

  Spānija

  Uzņēmums FUNDICIONES DURANGO SA, gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, un Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Muntasaratz (abadiño)-Vizcaya, Spānija.

 2. SOCIETE NOUVELLE O.M.P.

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE NOUVELLE O.M.P., gadā un darbojas Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metālu liešanas veidnes, un Metālu liešanas veidnes nozarēs. Tas atrodas Izernore, Francija.

 3. NAFO ZARNOVICA, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums NAFO ZARNOVICA, S.R.O., gadā un darbojas Metālu liešanas veidnes nozarē. Tas darbojas arī Veidnes plastmasai un gumijai, Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas, Veidnes plastmasai un gumijai, un Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Zarnovica, Slovākija.

 4. C.E. SERVICE

  Itālija

  Uzņēmums C.E. SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Plastmasas materiālu liešana nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti, Plastmasa - mašīnas un iekārtas rūpniecībai, injection press for plastics, un Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Fossoli Di Carpi, Itālija.