• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dehidrēti ēdienu pusfabrikāti

Rezultāti

Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti - Imports eksports

 1. SEVAROME

  Francija

  Verified by europages badge

  Sevarome's activities are centred around the creation and production of sweet food flavourings (vanilla, coffee, lemon, strawberry, spices, fruits, flowers, specialities), savoury food flavourings (sauce starters and seasonings), nut-based preparations (pistachios, hazelnuts, seasoned mixes), other ingredients (vanilla pods, food colourings, stabilisers, thickening agents, etc.). Food flavourings for the manufacture of high-end food products, we work with the leading chefs and market the best applications so ensure you have the best success. Our philosophy is a passion for flavour, results and customer satisfaction. SEVAROME: French creation and production of food flavourings for ice cream, food flavourings for sorbets, food flavourings for chocolate, food flavourings for health products, food flavourings for tea, food flavourings for coffee, food flavourings for infusions, flavourings and natural flavourings, food colourings.

 2. FOODILAB S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FOODILAB S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas picas nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen pizzas, frozen foods - production, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, wholesale frozen food, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, frozen foods, un frozen bakery products nozarēs. Tas atrodas Pomezia, Itālija.

 3. P.POWDER

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums P.POWDER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti nozarē. Tas darbojas arī Zupas, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Sagatavoti kokteiļi, Īpašs iesaiņojums, Zupas, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Sagatavoti kokteiļi, un Īpašs iesaiņojums nozarēs. Tas atrodas Sentheim, Francija.

 4. INTERAL SA

  Spānija

  Uzņēmums INTERAL SA, gadā un darbojas Mērces nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, dehydrated foodstuffs, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, dried condiments, un soluble stocks nozarēs. Tas atrodas Lezo-Guipúzcoa, Spānija.

 5. FRUITOFOOD

  Francija

  Uzņēmums FRUITOFOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Fontaine-Simon, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INODRY

  Francija

  Uzņēmums INODRY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Colombelles, Francija.

 2. LUXAS

  Turcija

  Uzņēmums LUXAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, dehydrated herbs, foodstuffs export, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un food-grade flour nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. KUHOVAR LLC

  Ukraina

  Uzņēmums KUHOVAR LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 4. LORA

  Ukraina

  Uzņēmums LORA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī baking dishes, ceramic oven dishes, un dishes delivered to your home nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 5. CULINOR

  Beļģija

  Uzņēmums CULINOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Destelbergen, Beļģija.

 1. H. VOSSMANN & CO. GMBH

  Vācija

  Uzņēmums H. VOSSMANN & CO. GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Subprodukti, Gastronomija - īpašs sortiments, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Subprodukti, Gastronomija - īpašs sortiments, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Wildeshausen, Vācija.

 2. LYO EUROPA SRL

  Itālija

  Uzņēmums LYO EUROPA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī freeze-dried food products nozarēs. Tas atrodas Fontanellato, Itālija.

 1. DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT

  Turcija

  Uzņēmums DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī pistachios, almonds, un roasted peanuts nozarēs. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 2. AKDAGLAR APRICOT

  Turcija

  Uzņēmums AKDAGLAR APRICOT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī apricots nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 3. SEVANATUR—PRODUKT

  Vācija

  Uzņēmums SEVANATUR—PRODUKT, gadā un darbojas Augļu sulas nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un apples import export nozarēs. Tas atrodas Osnabrück, Vācija.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Susz, Polija.

 5. LIODRY FOODS

  Itālija

  Uzņēmums LIODRY FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Gattatico, Itālija.

 6. SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT

  Francija

  Uzņēmums SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas un dzērienu piedevas, un Pārtikas un dzērienu piedevas nozarēs. Tas atrodas Saint Gilles, Francija.

 7. UNION REXI, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums UNION REXI, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Carlet, Spānija.

 8. LE DELIZIE DI NEVIO

  Itālija

  Uzņēmums LE DELIZIE DI NEVIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Borgorose, Itālija.

 1. VIF ARGENT

  Francija

  Uzņēmums VIF ARGENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Saint Gilles Croix De Vie, Francija.

 2. BROSS-WEINE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BROSS-WEINE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Appenweier, Vācija.

 3. PEMAP S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums PEMAP S.R.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Prerov, Čehija.

 4. MARA DIORO IMPORT -EXPORT

  Spānija

  Uzņēmums MARA DIORO IMPORT -EXPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas darbojas arī regular grade portland cement, un sugar mills nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV

  Čehija

  Uzņēmums ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Ostrava-Martinov, Čehija.

 6. IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC

  Francija

  Uzņēmums STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti, un Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Maulèvrier, Francija.

 8. EISBERG SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums EISBERG SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dehidrēti ēdienu pusfabrikāti nozarē. Tas atrodas Legnica, Polija.

 9. RHM FOODSERVICE LTD

  Apvienotā Karaliste

 10. WITWOOD FOOD PRODUCTS LTD

  Apvienotā Karaliste