• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARGONN EQUIPEMENTS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Clermont En Argonne, Francija.

 2. COOLIKE REGNERY GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COOLIKE REGNERY GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bensheim, Vācija.

 3. CO MEDIZELL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CO MEDIZELL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. ELIS BELGIUM

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELIS BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Darba apģērbi - īre nozarē. Tas darbojas arī Darba apģērbi un aizsargapģērbs, Virsvalki un priekšauti, Dvieļu automāti un ziepju rezervuāri, Veļa profesionālam vai rūpnieciskam lietojumam, Veļa organizācijām, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, Tualetes papīrs, professional attire, un Darba apģērbi un aizsargapģērbs nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. FILOMAT SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FILOMAT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, metal wires, bird exclusion nets, steel cables, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, pigeon deterrent, metal cables, bird deterrent, un wire cables nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PLAGUIPLAN

  Spānija

  Uzņēmums PLAGUIPLAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fumigation, un cleaning companies nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. L'AS DU NUISIBLE

  Francija

  Uzņēmums L'AS DU NUISIBLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, insect exterminators for communities', home insect exterminators, insect exterminators, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Neuilly Sur Marne, Francija.

 3. RATDOWN

  Francija

  Uzņēmums RATDOWN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī rodent eradication systems, insect repellents, bird repellents, un rat extermination nozarēs. Tas atrodas La Chapelle Des Fougeretz, Francija.

 4. BEVISTON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEVISTON GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wurster Nordseeküste, Vācija.

 5. DCS

  Beļģija

  Uzņēmums DCS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Beuzet, Beļģija.

 1. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Vācija

  Uzņēmums CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 2. PICO-MEDICAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PICO-MEDICAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. PESTEX SERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PESTEX SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, pest control treatment, pest removal products, pesticide, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Leek, Apvienotā Karaliste.

 2. LIMAS HYGIENICS

  Beļģija

  Uzņēmums LIMAS HYGIENICS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schelle, Beļģija.

 3. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Spānija

  Uzņēmums BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. SANOSIL SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SANOSIL SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schongau, Vācija.

 5. RAPID CONTROL

  Spānija

  Uzņēmums RAPID CONTROL, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fumigation, insect removal, on-site rat extermination, un rat extermination for buildings and environments nozarēs. Tas atrodas Alcalá De Henares-Madrid, Spānija.

 6. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Spānija

  Uzņēmums BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Toledo, Spānija.

 7. SMP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SMP GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tübingen, Vācija.

 8. BIOCINOV

  Francija

  Uzņēmums BIOCINOV, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Insekticīdi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sainte-Foy-Les-Lyon, Francija.

 1. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Austrija

  Uzņēmums MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Attnang-Puchheim, Austrija.

 2. STOP INSECTES

  Reinjona

  Uzņēmums STOP INSECTES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Gilles Les Hauts, Reinjona.

 3. BIRD-X

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums BIRD-X, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, bird control, pest control treatment, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Chicago, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. SGD GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums SGD GROUP SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, pest control treatment, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Casale Sul Sile, Itālija.

 5. FREEBAC

  Nīderlande

  Uzņēmums FREEBAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial disinfectants, waste water disinfection, germicide disinfection of buildings, environments and plants, un insect control of buildings, environments and plants nozarēs. Tas atrodas Urk, Nīderlande.

 6. 3D TRATAMIENTOS BIOSANITARIOS

  Spānija

  Uzņēmums 3D TRATAMIENTOS BIOSANITARIOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 7. BLATELLA

  Beļģija

  Uzņēmums BLATELLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Koks un mēbeles- apstrāde un aizsardzība nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, Pretparazītu līdzekļi, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, disinfection, rat extermination and cleaning services for cargo ships, un Pretparazītu līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Lennik, Beļģija.

 8. GOLD SERVICE

  Spānija

  Uzņēmums GOLD SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī water analysis, un food safety nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 9. SOWA GLOBAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SOWA GLOBAL LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sandhurst, Apvienotā Karaliste.

 10. CONTROL DE PLAGAS BARCELONA CPB

  Spānija

  Uzņēmums CONTROL DE PLAGAS BARCELONA CPB, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī rat extermination, rat extermination for buildings and environments, on-site rat extermination, un Pest control nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

538 Uzņēmumi