• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARGONN EQUIPEMENTS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Augstspiediena tīrīšanas mašīnas, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, un Augstspiediena tīrīšanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Clermont En Argonne, Francija.

 2. ELIS BELGIUM

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELIS BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Darba apģērbi - īre nozarē. Tas darbojas arī Darba apģērbi un aizsargapģērbs, Virsvalki un priekšauti, Dvieļu automāti un ziepju rezervuāri, Veļa profesionālam vai rūpnieciskam lietojumam, Veļa organizācijām, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, Tualetes papīrs, professional attire, un Darba apģērbi un aizsargapģērbs nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. COOLIKE REGNERY GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COOLIKE REGNERY GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bensheim, Vācija.

 4. CO MEDIZELL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CO MEDIZELL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. FILOMAT SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FILOMAT SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, metal wires, bird exclusion nets, steel cables, Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, pigeon deterrent, metal cables, bird deterrent, un wire cables nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. L'AS DU NUISIBLE

  Francija

  Uzņēmums L'AS DU NUISIBLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, insect exterminators for communities', home insect exterminators, insect exterminators, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Neuilly Sur Marne, Francija.

 2. RATDOWN

  Francija

  Uzņēmums RATDOWN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī rat extermination, un Pest control nozarēs. Tas atrodas La Chapelle Des Fougeretz, Francija.

 3. PLAGUIPLAN

  Spānija

  Uzņēmums PLAGUIPLAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fumigation, un cleaning companies nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. DCS

  Beļģija

  Uzņēmums DCS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi, Tīrīšana un uzkopšana - pakalpojumi, Dezinfekcija un sterilizācija - pakalpojumi, un Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Beuzet, Beļģija.

 5. PICO-MEDICAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PICO-MEDICAL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. BEVISTON GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEVISTON GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wurster Nordseeküste, Vācija.

 2. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Vācija

  Uzņēmums CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 1. LIMAS HYGIENICS

  Beļģija

  Uzņēmums LIMAS HYGIENICS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schelle, Beļģija.

 2. PESTEX SERVICES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PESTEX SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, pest control treatment, pest removal products, pesticide, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Leek, Apvienotā Karaliste.

 3. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Spānija

  Uzņēmums BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. SANOSIL SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SANOSIL SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schongau, Vācija.

 5. RAPID CONTROL

  Spānija

  Uzņēmums RAPID CONTROL, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fumigation, insect removal, on-site rat extermination, un rat extermination for buildings and environments nozarēs. Tas atrodas Alcalá De Henares-Madrid, Spānija.

 6. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Spānija

  Uzņēmums BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Toledo, Spānija.

 7. SMP GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SMP GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tübingen, Vācija.

 8. BIOCINOV

  Francija

  Uzņēmums BIOCINOV, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Insekticīdi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sainte-Foy-Les-Lyon, Francija.

 1. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Austrija

  Uzņēmums MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Attnang-Puchheim, Austrija.

 2. STOP INSECTES

  Reinjona

  Uzņēmums STOP INSECTES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Gilles Les Hauts, Reinjona.

 3. GOLD SERVICE

  Spānija

  Uzņēmums GOLD SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī water analysis, un food safety nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. HDD

  Beļģija

  Uzņēmums HDD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī disinfection and disinfestation of land and environments, insect removal, rat extermination, un cockroach disinfestation nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 5. WIŚNIEWSKI PEST CONTROL

  Polija

  Uzņēmums WIŚNIEWSKI PEST CONTROL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dąbrowa Górnicza, Polija.

 6. DERATPRO

  Francija

  Uzņēmums DERATPRO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinsekcija un deratizācija - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums, rat extermination, rat extermination for buildings and environments, on-site rat extermination, un Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 7. HAEDE & DISCHINGER KG

  Vācija

  Uzņēmums HAEDE & DISCHINGER KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 8. CHEMOTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHEMOTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bruchköbel, Vācija.

 9. OWL PEST CONTROL DUBLIN

  Īrija

  Uzņēmums OWL PEST CONTROL DUBLIN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 10. BECAITALY

  Itālija

  Uzņēmums BECAITALY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dezinfekcija, dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī disinfection, rat extermination and cleaning services for cargo ships, insect control of buildings, environments and plants, un Insect control products nozarēs. Tas atrodas Pregnana Milanese, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Dezinfekcija- dezinsektizācija un deratizācija - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

509 Uzņēmumi