• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • drošības vārsti

Rezultāti

Drošības vārsti - Imports eksports

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Vācija

  WESA is a prestigious company that offers a comprehensive range of ball valves, heating valve assemblies, pipeline valve assemblies and industrial valve assemblies to meet the wishes and requirements of specialised wholesale supply for the sanitation, heating and technical sectors. Our products include: Valve assemblies, pipeline valve assemblies, flange ball valves, ball valves, shut-off valves, stainless steel valves, strainers (valve assemblies), stainless steel ball valves, butterfly valves and non-return valves

 2. OFFICINE SBARRA

  Itālija

  Officini Sbarra has been making flanges since 1964, in the first place as the one-man company of Andrea Sbarra, and since 1980 as the firm of Andrea and Roberto Sbarra. Although small, the company has emerged as a leader in its field and is widely recognised in Italy and across Europe.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francija

  Uzņēmums PIRPED INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Kniedes, forged parts, Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, un Flat flange nozarēs. Tas atrodas Chatou, Francija.

 4. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Traisen, Austrija.

 5. S T E E L WERK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums S T E E L WERK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PETROLTECNICA SICILIANA

  Itālija

  Uzņēmums PETROLTECNICA SICILIANA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Hidrauliskie sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Rūpnieciskie cauruļvadi, Skrūves un uzgriežņi, hydraulic valves, fittings, forged fittings, Drošības vārsti, valves, un Rūpnieciskie cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Augusta, Itālija.

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MARBURGER FLANSCHEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Brachbach, Vācija.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ANGLO STAINLESS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, un Stainless-steel pipe bends nozarēs. Tas atrodas Dewsbury, Apvienotā Karaliste.

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FERTUBI FRIULI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, Melno metālu cauruļu armatūra, Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Udine, Itālija.

 5. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Apvienotā Karaliste

 1. SODELUX SA

  Beļģija

 2. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Ķīna

 1. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Itālija

 2. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Vācija

 3. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Vācija

 4. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Itālija

 5. GINOX SRL

  Itālija

 6. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Ķīna

 7. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Apvienotā Karaliste

 8. LANDEE FLANGE CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

 1. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

 2. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Vācija

 3. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Vācija

 4. G.E.ASRL

  Itālija

 5. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Vācija

 6. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Itālija

 7. FERRARI SRL

  Itālija

 8. GLOBEX STEEL

  Indija

 9. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francija

 10. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Vācija