• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • drošības vārsti

Rezultāti

Drošības vārsti - Imports eksports

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  WESA is a prestigious company that offers a comprehensive range of ball valves, heating valve assemblies, pipeline valve assemblies and industrial valve assemblies to meet the wishes and requirements of specialised wholesale supply for the sanitation, heating and technical sectors. Our products include: Valve assemblies, pipeline valve assemblies, flange ball valves, ball valves, shut-off valves, stainless steel valves, strainers (valve assemblies), stainless steel ball valves, butterfly valves and non-return valves

 2. OFFICINE SBARRA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Officini Sbarra has been making flanges since 1964, in the first place as the one-man company of Andrea Sbarra, and since 1980 as the firm of Andrea and Roberto Sbarra. Although small, the company has emerged as a leader in its field and is widely recognised in Italy and across Europe.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIRPED INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Kniedes, forged parts, Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, un Flat flange nozarēs. Tas atrodas Chatou, Francija.

 4. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Traisen, Austrija.

 5. S T E E L WERK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums S T E E L WERK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PETROLTECNICA SICILIANA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PETROLTECNICA SICILIANA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Hidrauliskie sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Rūpnieciskie cauruļvadi, Skrūves un uzgriežņi, hydraulic valves, fittings, forged fittings, Drošības vārsti, valves, un Rūpnieciskie cauruļvadi nozarēs. Tas atrodas Augusta, Itālija.

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARBURGER FLANSCHEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Brachbach, Vācija.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANGLO STAINLESS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, un Stainless-steel pipe bends nozarēs. Tas atrodas Dewsbury, Apvienotā Karaliste.

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FERTUBI FRIULI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, Melno metālu cauruļu armatūra, Drošības vārsti, Režģi, restes un stiepļu tīkli, Profili - melnie metāli, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Udine, Itālija.

 5. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī Pressure vessels, heat exchangers, large dimension flanges, un special flanges nozarēs. Tas atrodas Wolverhampton, Apvienotā Karaliste.

 1. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SINO VANGUARD CAPITAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 2. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HQ PIPELINE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, un Drošības vārsti nozarēs. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 1. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Itālija

  Uzņēmums INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, flanges for industrial piping, Drošības vārsti, wire drawn fittings, un stainless steel nozarēs. Tas atrodas Ancona, Itālija.

 2. SODELUX SA

  Beļģija

  Uzņēmums SODELUX SA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - čuguns nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas caurules un šļūtenes, Drošības vārsti, Aizvari un vārstuļi, PVC tubes and pipes, Plastmasas caurules un šļūtenes, Drošības vārsti, un Aizvari un vārstuļi nozarēs. Tas atrodas Recogne, Beļģija.

 3. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Vācija

  Uzņēmums IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Bocholt, Vācija.

 4. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Itālija

  Uzņēmums FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī Melno metālu cauruļu armatūra, steel flanges, stainless steel connections, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Treviolo, Itālija.

 5. GINOX SRL

  Itālija

  Uzņēmums GINOX SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, metal rods, couplings for industrial piping, fittings, un Nerūsējošais tērauds nozarēs. Tas atrodas Caramagna Piemonte, Itālija.

 6. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TEJI VALVE GROUP CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī butterfly valves, solenoid valves, ball valves, un strainers nozarēs. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 7. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PIPES & FITTINGS UK LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī pipes, valves, boiler pipes, un fasteners nozarēs. Tas atrodas Dartford, Apvienotā Karaliste.

 8. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IRLE BIEGETECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Kreuztal-Littfeld, Vācija.

 1. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Metāla furnitūra, rings, Drošības vārsti, joints, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Grand Couronne, Francija.

 2. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Itālija

  Uzņēmums MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī Siltummaiņi, Termoelektrostacijas, Siltummaiņi, supplying machines for boiler works, Termoelektrostacijas, un components for the petrochemicals industry nozarēs. Tas atrodas Senago, Itālija.

 3. LANDEE FLANGE CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums LANDEE FLANGE CO., LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas New York, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. FERRARI SRL

  Itālija

  Uzņēmums FERRARI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī supply of flanges and fittings, steel flanges, un false flanges nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 5. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAVIT HYDRAULIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Baar-Ebenhausen, Vācija.

 6. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs un tērauda lentes, Drošības vārsti, Dzelzs un tērauda lentes, Drošības vārsti, pipe fittings, un Valves nozarēs. Tas atrodas Inverurie, Apvienotā Karaliste.

 7. ABA BEUL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ABA BEUL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, un Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem nozarēs. Tas atrodas Attendorn, Vācija.

 8. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas atrodas Troisdorf, Vācija.

 9. G.E.ASRL

  Itālija

  Uzņēmums G.E.ASRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī aluminium casting, aluminium flanges, shell mold casting, un Aluminium quality pressurized fusion nozarēs. Tas atrodas Castelseprio, Itālija.

 10. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Drošības vārsti nozarē. Tas darbojas arī rings, forged nozarēs. Tas atrodas Filderstadt, Vācija.