• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. RULAND ENGINEERING & CONSULTING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Process plants for treating liquids of all kinds: That is what Ruland does best. From consulting and engineering to plant construction, assembly and installation at the customer – we provide all services from one source. Modern automation concepts, always adapted to individual customer requirements, and comprehensive services such as spare parts management and maintenance complete the offer. Ruland plans and builds tank storage facilities, dosing and mixing systems, heating systems, HTST and UHT systems, filtration systems, fermentation systems, degassing systems, pigging systems, cleaning systems for pipework, aseptic systems and CIP systems as well as systems for special requirements. We implement plant expansion and optimisation projects with single modules or turnkey projects with complex process plants. Our 320 employees are based in Neustadt an der Weinstraße, in branches across Germany and in our subsidiaries in Russia and Poland.

 2. ESAU & HUEBER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ESAU & HUEBER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Schrobenhausen, Vācija.

 3. GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gera, Vācija.

 4. ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Gau-Odernheim, Vācija.

 5. KID CATERING EQUIPMENT

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KID CATERING EQUIPMENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu tirdzniecības automāti, Mikroviļņu krāsnis, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu tirdzniecības automāti, un Mikroviļņu krāsnis nozarēs. Tas atrodas Ness, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BROVARNI

  Ukraina

  Uzņēmums BROVARNI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for fermenting beer nozarēs. Tas atrodas Bila Tserkva, Ukraina.

 2. SMF MASCHINENFABRIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SMF MASCHINENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī manufacture of blow-moulding moulds nozarēs. Tas atrodas Troisdorf-Spich, Vācija.

 3. LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA

  Spānija

  Uzņēmums LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī fillers for oils nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Rheinbach, Vācija.

 5. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  Itālija

  Uzņēmums O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the wine industry, Vīna ražošana - iekārtas un aprīkojums, wire hooder for corks, un encapsulation machines nozarēs. Tas atrodas San Marzano Oliveto, Itālija.

 1. FELOM GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums FELOM GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums) nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Brass turned parts, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Travagliato, Itālija.

 2. INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tabakas rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Tabakas rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Mechanical ventilation, un Cold rooms nozarēs. Tas atrodas Middlesbrough, Apvienotā Karaliste.

 1. RICO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RICO GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Ellwangen, Vācija.

 2. SIGNORI & VILLA

  Itālija

  Uzņēmums SIGNORI & VILLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie cilindri, wine industry, wine system tube joints, Hidrauliskie cilindri, un pumps for the wine industry nozarēs. Tas atrodas Lugo, Itālija.

 3. TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Used stainless steel tanks, un New stainless steels tanks nozarēs. Tas atrodas Doncaster, Apvienotā Karaliste.

 4. SAMIXIR

  Turcija

  Uzņēmums SAMIXIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sorbet makers nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. TECHNOLOGIES AND RESOURCES

  Ukraina

  Uzņēmums TECHNOLOGIES AND RESOURCES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī steam generators, steam generators for industrial use, un gas steam generators nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 6. PROSECORE, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums PROSECORE, S.A., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - iekārtas un aprīkojums, un Pārtika - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 7. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Turcija

  Uzņēmums ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ietīšana - iekārtas, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Ietīšana - iekārtas, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un packing machines for packing nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. ANTOINE BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums ANTOINE BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, draught beer systems, ice machines, Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums, un application programs for public businesses nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 1. MICRO MATIC INTERNATIONAL

  Luksemburga

  Uzņēmums MICRO MATIC INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alus, Sūkņi, Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alus, draught beer systems, un Sūkņi nozarēs. Tas atrodas Troisvierges, Luksemburga.

 2. KHW MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KHW MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kaiserslautern, Vācija.

 3. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Francija

  Uzņēmums SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, Bezalkoholisko dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kafijas automāti - profesionālie, un glass washer nozarēs. Tas atrodas Gradignan, Francija.

 4. IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG

  Vācija

  Uzņēmums IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, food-processing packing machines, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kirchheim, Vācija.

 5. FIC SPA

  Itālija

  Uzņēmums FIC SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Mese, Itālija.

 6. DISTILLERIE BEL

  Francija

  Uzņēmums DISTILLERIE BEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Degvīns, Dzērieni - imports, eksports, Degvīns, un Dzērieni - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Saint Thibéry, Francija.

 7. COENCO

  Beļģija

  Uzņēmums COENCO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), Alusdarītavas - iekārtas un aprīkojums (alus darītavas - iekārtas un aprīkojums), beer brewery consulting, plants and equipment for pasteurising beer, un fruit juice pasteurisation systems nozarēs. Tas atrodas Oostkamp, Beļģija.

 8. DOSELEC

  Francija

  Uzņēmums DOSELEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, volumetric dosers, syrup measuring cups, agri-food product machinery, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Falaise, Francija.

 9. TMCI PADOVAN SPA

  Itālija

  Uzņēmums TMCI PADOVAN SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, fruit juice pasteurisation systems, liquid filters, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vittorio Veneto, Itālija.

 10. GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET

  Vācija

  Uzņēmums GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī draught beer systems nozarēs. Tas atrodas Bergheim, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

3549 Uzņēmumi