• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzeloņstieples - melnie metāli

Rezultāti

Dzeloņstieples - melnie metāli - Imports eksports

 1. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, un screw binding systems nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Vācija

  Uzņēmums WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bad Gandersheim, Vācija.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Turcija

  Uzņēmums DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 4. ERKARE METAL

  Turcija

  Uzņēmums ERKARE METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī fences, Metal fences, un Wire mesh screening nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 5. CAVATORTA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums CAVATORTA FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Metāla restes, Dzeloņstieples - melnie metāli, Metāla restes, metal gratings for fencing, do-it-yourself items, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Villeneuve-Saint-Germain, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARTIK STEEL LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ARTIK STEEL LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, aluminium tubes, Dzeloņstieples - melnie metāli, un aluminium and copper rods nozarēs. Tas atrodas Nikopol, Ukraina.

 2. YUGSTAL

  Ukraina

  Uzņēmums YUGSTAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī metal laminates, un waste collection bells nozarēs. Tas atrodas Zaporizhya, Ukraina.

 3. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Turcija

  Uzņēmums METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dörtyol Hatay, Turcija.

 4. EUROBARB CONCERTINA

  Polija

  Uzņēmums EUROBARB CONCERTINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī fencing, un english concertinas nozarēs. Tas atrodas Ostrów Wielkopolski, Polija.

 5. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas hengshui, Ķīna.

 1. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 2. TELLINI DIS TICARET AS.

  Turcija

  Uzņēmums TELLINI DIS TICARET AS., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī hedge, un Furnishings nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladeša

  Uzņēmums FRIENDS INTERNATIONAL, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - tērauds, Dzeloņstieples - melnie metāli, Vadu vilkšana - melnie metāli, un Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Chittagong, Bangladeša.

 2. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums SUNNY BARBED WIRE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī barbed wire nozarēs. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 3. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī barbed wire nozarēs. Tas atrodas hengshui, Ķīna.

 4. MWM TECHNIC

  Turcija

  Uzņēmums MWM TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 5. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  Īrija

  Uzņēmums CAPITAL PRODUCTS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Paukošana - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Dzeloņstieples - melnie metāli, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Dublin, Īrija.

 6. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukraina

  Uzņēmums BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lugansk, Ukraina.

 7. EUROPEAN SECURITY FENCING S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EUROPEAN SECURITY FENCING S.L., gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Malaga, Spānija.

 8. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī barbed wire, un Galvanised barbed wire nozarēs. Tas atrodas Lugansk, Ukraina.

 1. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 2. EMIL HITZ AG

  Šveice

  Uzņēmums EMIL HITZ AG, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bassersdorf, Šveice.

 3. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Turcija

  Uzņēmums SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī barbed wire nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. PEWAG S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums PEWAG S.R.O., gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Vamberk, Čehija.

 5. CLD FENCING SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLD FENCING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Sandbach, Apvienotā Karaliste.

 6. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Dokkum, Nīderlande.

 7. SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzeloņstieples - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Shijiazhuang City, Hebei Province, Ķīna.

 8. KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Ungārija

  Uzņēmums KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Hodmezovasarhely, Ungārija.

 9. ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS

  Turcija

  Uzņēmums ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Dzeloņstieples - melnie metāli, un Dzeloņstieples - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 10. HORTEN ALUMINIUM CONDUCTORS AS

  Norvēģija

Filtri

Rezultāti

Dzeloņstieples - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

5809 Uzņēmumi