• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROSTONE HERMELER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Slēpotāju pacēlāji, trošu ceļi, gaisa tramvaji, Lifti, kravas lifti un eskalatori, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Haltern Am See, Vācija.

 2. FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FAHRZEUG-TECHNIK HATTINGEN DRESELER UND STEPHAN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hattingen, Vācija.

 3. POUGET

  Francija

  Uzņēmums POUGET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī manual and motorised rail loaders nozarēs. Tas atrodas Stains Cedex, Francija.

 4. DAXI SA

  Beļģija

  Uzņēmums DAXI SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tramvaji - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, locomotives, railway points equipment, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, un railway track devices nozarēs. Tas atrodas Jumet, Beļģija.

 5. KST LIGHTING

  Beļģija

  Uzņēmums KST LIGHTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wandre, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PATRY

  Francija

  Uzņēmums PATRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sliedes - melnie metāli, Sliedes - melnie metāli, un Points and crossings for railway lines nozarēs. Tas atrodas Persan, Francija.

 2. SEISENBACHER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums SEISENBACHER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī aeronautical engineering, CNC bending parts, robotised welding, un CNC turned parts nozarēs. Tas atrodas Ybbsitz, Austrija.

 3. FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRANZ KAMINSKI WAGGONBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hameln, Vācija.

 4. KUNSHAN ALEX RAILWAY FASTENING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums KUNSHAN ALEX RAILWAY FASTENING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kunshan, Ķīna.

 5. GEISMAR

  Francija

  Uzņēmums GEISMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļi - būvēšana un apkope, railway line revamping, Dzelzceļi - būvēšana un apkope, construction of railway lines, un vehicles for repairing railroad electrical lines nozarēs. Tas atrodas Neuilly Sur Seine, Francija.

 1. DB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DB SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa satiksmes zīmes, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, rail and tram industry, Dzelzceļa satiksmes zīmes, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, un construction of railway lines nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 2. PROMMASHMETAL LTD

  Ukraina

  Uzņēmums PROMMASHMETAL LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tilta celtņi nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, metal warping, un Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 1. LIMITED LIABILITY COMPANY RICH

  Ukraina

  Uzņēmums LIMITED LIABILITY COMPANY RICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 2. FRIEDRICH HIPPE MASCHINENFABRIK + GERÄTEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FRIEDRICH HIPPE MASCHINENFABRIK + GERÄTEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī construction of trellises, train and tramway point switches, Welded structures, un rail track switches nozarēs. Tas atrodas Hagen, Vācija.

 3. MFI - MATÉRIEL FERROVIAIRE ET INDUSTRIEL S.A.

  Francija

  Uzņēmums MFI - MATÉRIEL FERROVIAIRE ET INDUSTRIEL S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī wagons, locomotives, un cargo wagons nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 4. BUREAU MERTENS

  Beļģija

  Uzņēmums BUREAU MERTENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Trains - equipment and rolling stock, un industrial springs nozarēs. Tas atrodas Ceroux-mousty, Beļģija.

 5. LACKNER.PM – INGENIEURBÜRO FÜR PROJEKTPLANUNG UND REALISIERUNG

  Vācija

  Uzņēmums LACKNER.PM – INGENIEURBÜRO FÜR PROJEKTPLANUNG UND REALISIERUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Landau, Vācija.

 6. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rusija

  Uzņēmums BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Autoserviss, Vagoni - iekšējais aprīkojums, Automašīnu amortizatori, Piekabju sakabes aprīkojums, Autoserviss, Vagoni - iekšējais aprīkojums, Automašīnu amortizatori, un Piekabju sakabes aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bryansk, Rusija.

 7. SOMAFEL - ENGENHARIA E OBRAS FERROVIARIAS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums SOMAFEL - ENGENHARIA E OBRAS FERROVIARIAS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kapitālceltniecība nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Porto Salvo, Portugāle.

 8. ADAMANTINVEST

  Ukraina

  Uzņēmums ADAMANTINVEST, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī spare parts for compressors, replacement parts for pumps, spare parts for industrial machines, un spare parts for hydraulic equipment nozarēs. Tas atrodas Sumy, Ukraina.

 1. LOGIPLUS

  Beļģija

  Uzņēmums LOGIPLUS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, industrial electronic components, un Electronic components nozarēs. Tas atrodas Charleroi, Beļģija.

 2. TK E-INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TK E-INDUSTRIEMONTAGE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 3. ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ETS ERSATZ-TEILE SCHIENENFAHRZEUGE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lokomotīves - iekārtas un aprīkojums, Trains - equipment and rolling stock, parts and accessories for rail systems for handling merchandise, Lokomotīves - iekārtas un aprīkojums, un Rail vehicles - materials and equipment nozarēs. Tas atrodas Bönen, Vācija.

 4. GEATECH GROUP SRL

  Itālija

  Uzņēmums GEATECH GROUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rail vehicles - materials and equipment, un machines and equipment for building and maintenance of railway lines nozarēs. Tas atrodas Altedo, Itālija.

 5. INFRABEL

  Beļģija

  Uzņēmums INFRABEL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzceļi - būvēšana un apkope nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Dzelzceļa drošības sistēma, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Dzelzceļa drošības sistēma, construction of railway lines, un Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 6. DEPRECQ SAS

  Francija

  Uzņēmums DEPRECQ SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vieglo transportlīdzekļu šasijas, mechanical constructions, un Vieglo transportlīdzekļu šasijas nozarēs. Tas atrodas Raismes, Francija.

 7. HJ SKELTON AND CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HJ SKELTON AND CO LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Thatcham, Apvienotā Karaliste.

 8. LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY"

  Ukraina

  Uzņēmums LLC "ZAPOROZHYE MECHANICAL FACTORY", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī diesel locomotives, electric locomotives, un casting nozarēs. Tas atrodas Zaporizhzhya, Ukraina.

 9. IBRE SARL

  Francija

  Uzņēmums IBRE SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metrovilcieni - iekārtas un aprīkojums, Tramvaji - iekārtas un aprīkojums, Metrovilcieni - iekārtas un aprīkojums, Tramvaji - iekārtas un aprīkojums, Rail brake disc, un cast iron foundry nozarēs. Tas atrodas Sens, Francija.

 10. NATOPART

  Spānija

  Uzņēmums NATOPART, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Armijas automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, accessories and spare parts, Aircraft - instruments and equipment, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, un Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

671 Uzņēmumi