• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzceļa transports - berzes materiāli

Rezultāti

Dzelzceļa transports - berzes materiāli - Imports eksports

 1. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas darbojas arī Piekārti vai uz zemes novietoti konveijeri, un Piekārti vai uz zemes novietoti konveijeri nozarēs. Tas atrodas Sasang-Gu, Busan, Dienvidkoreja.

 2. ESCOM SRL

  Itālija

  Uzņēmums ESCOM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas darbojas arī Automašīnu bremzes, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, Automašīnu bremzes, un automotive lining nozarēs. Tas atrodas Carpenedolo, Itālija.

 3. RICH

  Ukraina

  Uzņēmums RICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas darbojas arī turning nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 4. TAZE USUL

  Turkmenistāna

  Uzņēmums TAZE USUL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas darbojas arī Utility vehicles, un services for foreign trade nozarēs. Tas atrodas Ashgabat, Turkmenistāna.

 5. ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarē. Tas atrodas Lanxi, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transports - berzes materiāli, un Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarēs. Tas atrodas Bristol, Apvienotā Karaliste.

 2. RÜTGERS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RÜTGERS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dzelzceļa transports - berzes materiāli, un Dzelzceļa transports - berzes materiāli nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 3. BOMBARDIER TRANSPORTATION (SWITZERLAND) SA

  Šveice

 4. FEDERAL-MOGUL FRICTION PRODUCTS LIMITED

  Apvienotā Karaliste