• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • dzelzs rūda

Rezultāti

Dzelzs rūda - Imports eksports

 1. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Huelva, Spānija.

 2. METALIMEX, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums METALIMEX, A.S., ir Multi-Category, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Gāze un nafta - ieguve, Dzelzs rūda, Konstrukciju tērauds, Varš un sakausējumi, Gāze un nafta - ieguve, Dzelzs rūda, un Konstrukciju tērauds nozarēs. Tas atrodas Praha 1 , Čehija.

 3. PLUTO METAL

  Turcija

  Uzņēmums PLUTO METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī Ferrous and non-ferrous metals - mining nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. MIMETEX

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MIMETEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī iron ores, copper ores, lead ores, un manganese ores nozarēs. Tas atrodas San Francisco, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. BCMI RESOURCES

  Indonēzija

  Uzņēmums BCMI RESOURCES, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī coal, un Nickel ores nozarēs. Tas atrodas Sangatta, Indonēzija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MINERA DE ROCAS SL

  Spānija

  Uzņēmums MINERA DE ROCAS SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, Marmors un dabīgais akmens, Dzelzs rūda, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas A Cañiza, Spānija.

 2. NUDANT JEAN RENE

  Francija

  Uzņēmums NUDANT JEAN RENE, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, Vīni - Francija, Dzelzs rūda, un Vīni - Francija nozarēs. Tas atrodas Ladoix Serrigny, Francija.

 3. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Turcija

  Uzņēmums KAZDAGI MINING LTD.CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Grieķija

  Uzņēmums STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī recycling, un metal treatments nozarēs. Tas atrodas Mesogaia, Grieķija.

 5. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī Sale of aluminium sheets nozarēs. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 1. GRUPO GLOBUS CA

  Venecuēla

  Uzņēmums GRUPO GLOBUS CA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Maracaibo, Venecuēla.

 2. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Ķīna

  Uzņēmums BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Nanjing,jiangsu,china, Ķīna.

 1. VICINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VICINI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Dzelzs rūda, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Firenze (Fi), Itālija.

 2. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunisija

  Uzņēmums SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Jerissa, Tunisija.

 3. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 4. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  Uzņēmums ECOCEMENTO S.A.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Lima, Peru.

 5. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

 6. ARPZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARPZ GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Papīrs - izejvielas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Seefeld, Vācija.

 7. GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY

  Rusija

  Uzņēmums GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Orenburg Region, Rusija.

 8. ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas darbojas arī barite, un dry powder electrostatic precipitators for air purification nozarēs. Tas atrodas Zhanjiang City, Ķīna.

 1. DRENICA

  Vācija

  Uzņēmums DRENICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 2. THE EGREMONT MINING CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE EGREMONT MINING CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Egremont, Apvienotā Karaliste.

 3. FERRAO & GUERRA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FERRAO & GUERRA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Agueda, Portugāle.

 4. POSTALLI MINING

  Turcija

  Uzņēmums POSTALLI MINING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 5. RANA GRUBER MINERAL AS

  Norvēģija

  Uzņēmums RANA GRUBER MINERAL AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Mo I Rana, Norvēģija.

 6. MNMTRAVAUX

  Maroka

  Uzņēmums MNMTRAVAUX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas JERADA, Maroka.

 7. EGAMIN MINERAL

  Turcija

  Uzņēmums EGAMIN MINERAL, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. KREMIKOVTZI AD

  Bulgārija

  Uzņēmums KREMIKOVTZI AD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla žalūzijas nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Dzelzs rūda, Loksnes un lentes - skārds, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 9. HIERROS COLMENAR SA

  Spānija

  Uzņēmums HIERROS COLMENAR SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Dzelzs rūda, un Dzelzs rūda nozarēs. Tas atrodas Colmenar Viejo, Spānija.

 10. SURUCUOGLU MINING LTD.

  Turcija

  Uzņēmums SURUCUOGLU MINING LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs rūda nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.